Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Almanca

Almanca isimli konu başlığında toplam 22 kitap bulunuyor.
  Almanca kategorisindeki kitaplar
Hasan Çoskun

Hacettepe-Taş Kitapçılık

Yapıt aşağıdaki alanlardan özenle seçilmiş 60.000 kavramı kapsamaktadır: Hukuk - Rechtswissenschaft Ekonomi - Wirtschaft Bankacılık - Bankwesen Avrupa Topluluğu - Europäische Union Gümrük Birliği - Zollunion Borsa - Börse Muhasebe - Buchführung Eğitbilim - Erziehungswissenschaft Dilbilim - Sprachwissenschaft Bu kitap, Almanca konuşulan ülkelerle yapılan yazışmalarda ve yukarıd..»»
Dursun Zengin

Engin Yayınevi

ALMANCA DILBILGISI DEUTSCHE GRAMMATIK»»
Erdem Karabulut

Pelikan Yayıncılık

Kitap, üç bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde Almanca Dilbilgisinin ana konuları geniş bir biçimde anlatılmış, çok sayıda alıştırma ve bu alıştırmaların çözümleri ile konuların iyi öğrenilmesine ve pekiştirilmesine imkân sağlanmıştır. Ayrıca bu bölümde verilen konu testleri bazı dilbilgisi konularının test tekniği bakımından daha iyi anlaşılmasını ve uygulanmasını sağlayacak niteliktedir. ..»»
Hasan Coşkun

Siyasal Kitabevi

"Almanca öğretim bilgisinden yola çıkarak hazırlanan ?Almanca Dilbilgisi ve Testler? kitabımızın ikinci baskısı da Almanca öğrenenlerin ve öğretenlerin yoğun ilgisi sonucu tükenmiştir. Aldığımız eleştiri ve öneriler ile Almanca yeni yazım kuralları ışığında kitabımızın üçüncü baskısı hazırlandı. Üçüncü baskıda bir taraftan yeni metinlere yer verirken diğer taraftan konu açıklamalarının ayrıntılı o..»»
Ayten Genç

Hacettepe-Taş Kitapçılık

Ülkemizde yabancı dil ve yabancı dil eğitiminin önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Yabancı diller arasında Almancaya olan gereksinim ise, Almanca konuşulan ülkelerle yakın ekonomik ve insani ilişkilerimiz nedeniyle önümüzdeki yıllarda daha da artacaktır. Bu gelişmeler ışığında üniversitelerimizde Alman Dili Eğitimi bölümlerinin de önemi artmaktadır. Bu bölümlerin öneminin artışına koşu..»»
Hüseyin Arak

Hacettepe-Taş Kitapçılık

"Almanca kelime dağarcığını geliştirme rehberi Vocabularius" başlıklı kelime hazinesine yönelik kitabımız "International Wortszchatsz, "Zentrali-e Mittelstufenprüfung", "TestDaf" gibi merkezi olarak yapılan dil sınavlarının kelime dağarcıkları dikkate alınarak hazırlandı. Türkiye`de Alman dili özellikle İngilizce`den sonra "ikinci yabancı dil" olarak öğrenildiğinden Almanca`nın öğrenme sürec..»»
Kolektif

Martı Kitabevi

Bu kitap, yurtdışı seyahatleriniz veya yurtiçindeki karşılaştığınız yabancılarla konuşma ihtiyacınız duyduğunuz zaman bir çok konuda kullanacağınız pratik cümleler içerir. Kitabın hazırlanışı bakımından; cümlelerin kuruluşu İngilizce yazılışı ve en önemlisi Türkçe okunuşu, bu dili yeni öğrenenler kadar hiç bilmeyenler için bile son derece yararlı olacaktır. (Tanıtım Yazısından) »»
Metin Yurtbaşı

Beşir Kitabevi

11 konuda 3000`in üzerinde cümle ve 5000 sözcük ile alanında en geniş kapsamlı kaynak.

2500 Almanca ve 2500 Türkçe sözcüğün anlamlarını karşılıklı veren sesletimli iki ayrı sözlük.

Almancaya özgü sesleri (IPA) sembolleri ve bol örneklerle açıklayan ilk Türkçe kaynak.

Euro para birimi, internet kullanımı, e-mail, MBA gibi güncel konular ve İngiltere`ye ait gerçek bilgiler. »»

Pihilippa Goodrich

Boyut Yayın Grubu

Boyut Yayın Grubu ve BBC işbirliğiyle yayımlanan Almanca Konuşma Rehberi&Pratik Sözlüğü seyahatlerde, ihtiyaç duyulabilecek tüm durumlarda yardımcı olacak bir el kitabı. Birkaç farklı dilde yayımlanan kılavuz, seri niteliği taşıyor. Philippa Goodrich tarafından kaleme alınan ve Sabine Heidelbach’ın Dil Danışmanlığını yaptığı kitap kolaylıkla iletişim kurmanın pratik bilgilerini içeriyor. Okurların..»»
Ender Erenel

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

Almanca gramerin esaslarını en basit düzeyden başlayıp oldukça ileri bir düzeye kadar veren bu kitabın önemli bir özelliği, gramer kurallarını bol örnekle uygulamalı bir şekilde incelemesidir. Kitapta gereksiz ayrıntı ve teorilere girmeden Almanca gramerin tüm incelikleri çok açık ve kolay bir yöntemle öğretilmektedir. Özellikle Almanca öğrenen Türklerin gramer konusunda karşılaştıkları güçlükl..»»

 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.