Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Alkollü Kokteyl

Alkollü Kokteyl isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Alkollü Kokteyl kategorisindeki kitaplar
Jak Deleon

Remzi Kitabevi

Keyif dünyasının önemli bir dilimini oluşturan kokteyl kültürü ve sanatı, uzun süredir Türkiye`de de ses buluyor. Türk ``barman`` ve ``barmaid``lerin yarattığı kokteyller, uluslararası standartların ve kalitenin çok üstünde...

On yıldır üzerinde çalıştığım ``2000 Türk Kokteyli`` başlıklı derlemeyi oluştururken, ``barman`` ve ``barmaid`` sözcüklerinin özgün yazılışlarını tercih ettim. Kokte..»»

Özgül Sılay

Gün Yayıncılık

Kokteyl malzemeleri, bar terimleri, bar düzeni. Türk ve Dünya kokteyllerinden seçilmiş en güzel kokteyllerden yüzlercesinin tarifini bu kitapta bulabilirsiniz.»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.