Seçkin kişi duygularını aklıyla idare eder ve gerçek cesaret ödevlerini yerine getirmekle bulur. Bayağı, aklını duygularıyla yönetir ve gerçek cesareti saygısızlıkta bulur. Konfuçyus [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

2010 Öğrenci Ajandaları

2010 Öğrenci Ajandaları isimli konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
  2010 Öğrenci Ajandaları kategorisindeki kitaplar
Giller

Giller

Takvimli öğrenci ajandalarının diğer ajandalardan farkı, başlangıç tarihi ve kullanım dönemi. 2007 Ağustos ayında başlıyor - 2008 Temmuz sonunda bitiyor. 432 sayfa günlük öğrenci ajandaları şeffaf kapaklı ve spiralli. Günümüz gençleri kendi iç disiplinlerini, yetenek ve tercihlerine uygun olarak kendileri yaratma ihtiyacı duyuyor. Ajanda kullanan öğrencinin zaman planını doğru yapıp yapmadığını..»»

Giller

Giller

2009 - 2010 Okul - Eğitim döneminde kullanılacak öğrenci ajandaları, Ağustos 2009 ayından Temmuz 2010 sonuna kadar geçerlidir. Öğretmenler, öğrenciler, aktif yaşamın içinde olanlar için zamanı iyi planlama adına büyük yardımcı ve akıl defteri olmaya aday ajandalardır. Gizli spiralli ve sıvama karton kapaklı şık ajandalar, boyutları itibariyle çantada ve elde çok rahat taşınabiliyor. Bir ajanda da ..»»
Giller

Giller

2009 - 2010 Okul - Eğitim döneminde kullanılacak öğrenci ajandaları, Ağustos 2009 ayından Temmuz 2010 sonuna kadar geçerlidir. Öğretmenler, öğrenciler, aktif yaşamın içinde olanlar için zamanı iyi planlama adına büyük yardımcı ve akıl defteri olmaya aday ajandalardır. Gizli spiralli ve sıvama karton kapaklı şık ajandalar, boyutları itibariyle çantada ve elde çok rahat taşınabiliyor. Bir ajan..»»
Temmuz 2009*** 12 Aylık

Giller

Bu yıl Giller ajandalarının teması “Havadan Sudan”. Profesör Dr. Mikdat Kadıoğlu’nun Hayykitap’tan yayınlanan “Havadan Sudan” isimli kitabından alıntılarla, ajandaların yapraklarında bu tema işleniyor. Ajandamızı kullandığımız her gün; doğayı koruma, iklim, hava, su, ile ilgili doğruları eğlenerek öğreniyoruz. Profesör Dr. Mikdat Kadıoğlu, kendine has mizahi üslubuyla ajanda yapraklarında genel..»»

Temmuz 2009*** 12 Aylık

Giller

Bu yıl Giller ajandalarının teması "Havadan Sudan" Profesör Dr. Mikdat Kadıoğlu`nun Hayykitap`tan yayınlanan "Havadan Sudan" isimli kitabından alıntılarla, ajandaların yapraklarında bu tema işleniyor. Ajandamızı kullandığımız her gün; doğayı koruma, iklim, hava, su, ile ilgili doğruları eğlenerek öğreniyoruz. Profesör Dr. Mikdat Kadıoğlu, kendine has mizahi üslubuyla ajanda yapraklarında genel ..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.