Kişinin duyguları, bildikleri ile ters orantılıdır. Ne kadar az bilirsen o kadar çok kafan kızar. B.Russel [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

2010 Ajanda

2010 Ajanda isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  2010 Ajanda kategorisindeki kitaplar
Uluslararası Hrant Dink Vakfı

Uluslararası Hrant Dink Vakfı

Uluslararası Hrant Dink Vakfı Yayınları her yıl belli bir konuya ayrılmış bir ajanda yayımlayacak. Türkçe, İngilizce ve Ermenice olmak üzere üç dilli yayımlanacak ajandaların ilkinin teması Ermenistan. 2010 Ajandası fotoğrafçı Max Sivaslian`ın çalışmalarıyla zenginleşiyor. »»
Cumhuriyet Kitapları

Cumhuriyet Kitapları

Ulusal ve uluslararası günler,haftalar. Anılarda kalan düşün ve sanat insanları. Cumhuriyet tarihinin önemli siyasal ve sosyal olayları. »»
Dilara Koçak

Doğan Kitap

İyi Yaşam Günlüğü 4. Yılında Diyet Günlüğü ve ajanda bir arada! Sağlıklı beslenmek ve ideal kilonuza ulaşmak için tüyolar… Günlük kalori ihtiyacınızı belirlemek için besinlerin kalori değerleri… Diyet psikolojisi hakkında bilmeniz gerekenler… İdeal kilonuza ulaşmak için gelişiminizi takip edebileceğiniz haftalık değerlendirme tabloları… Ve sağlıklı beslenme hakkında bilmeniz gereken he..»»
National Geographic

National Geographic Yayınları

National Geographic 2010 Organizer: Spiralli»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.