Her ruh, yeniden düzenleme ihtiyacı duyan bir melodidir. Stephane Mallarme [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Kelebek Kitabı - Kelebek Kitapları

Kelebek konu başlığında toplam 327 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Kelebek kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Fatma Işık

Beyaz Balina Yayınları

Sevgi dolu bu masallar hayal gücünüzü, okuma beceri ve alışkanlığınızı geliştirecek. Okurken maceradan maceraya atlayacak, bir sonraki kitabı merakla bekleyeceksiniz. Değerler eğitimini temel alan dizinin bu kitabında “Hoşgörü” teması işleniyor.»»
Kolektif

Polat Kitapçılık

Morpheus

Kutlu Yayınevi

Tarihin karanlık sayfalarından günümüze uzanan dünyanın en eski sırlarından biri gün yüzüne çıkıyor. Profesör Richard dostu Profesör William'ın esrarengiz bir şekilde kaybolmasının ardından Beyaz Kelebek lakaplı esrarengiz ve gizemli bir siber suçlunun izini sürer. Keşfettiği sır sayesinde doğaüstü güçlere sahip olan Beyaz Kelebek hem Richard'ın hem dünyanın hem de evrenin kaderini değiştirebilece..»»
Artun Ünsal

Yapı Kredi Yayınları

Prof. Dr. Artun Ünsal’ın gazete ve dergi yazılarından oluşan son kitabı… “Türkiye son yıllarda çok değişti. Ne var ki kimi gözlem ve izlenimlerimin bugün de bir ölçüde geçerli olduğunu sanıyorum. Çünkü her toplumda olduğu gibi bizim toplumumuzda da alışkanlık ve davranışlar moda deyimiyle ezberler kolay değişmiyor. Gene de gelecek konusunda iyimserliğimi hiç yitirmedim. ” »»
Sally Rippin

1001 Çiçek Kitaplar

Billie bale kursuna gidiyor ve ünlü bir balerin olma hayalleri kuruyor! Dansıyla bir kelebeği canlandırması lazım ama bu Billie için hiç de kolay değil... Sizce başarabilecek mi?»»
Ercan Serdar Toksoy

Abaküs Kitap

Hayat karşımıza çoktan seçmeli soru(n)lar çıkarır mı? Daha önce aklımıza geldi mi? Veya hiç du?şu?ndu?k mu?? Hayatın karşımıza çoktan seçmeli soru(n)lar çıkarma ihtimali hiç var oldu mu? İş hayatımızda veya aile yaşantımızda karşılaştığımız sorunlar çözu?m beklerken, içimizden “şıklar ne?” diye sorduğumuz oldu mu hiç? Eğitim sisteminin temeli, bireyi yaşama hazırlamak ol..»»
A. Dersim Güler

Favori Yayınları

Hayat, bazen karşınıza çıkardığı acı sürprizleri hiç ummadığınız hoşluklarla dengeler… Tecavüze, yargısız infazlara ve ihanetlere rağmen, yaşamın yakasını hiç bırakmayan direngen kadınların öyküsü…»»
Muazzez Uslu Avcı

Öteki Yayınları

Kelebek Bek, sekiz katlı bir binanın dördüncü katında bulunan balkona doğru uçmuş. Arkadaşları Böcek Cek ve Arı A’da peşinden gelmiş. Kelebek Bek heyecanla çiçeklerin en parlağının üzerine konmuş. Bu, turuncu pembe renkleri olan bir çiçekmiş. Kelebek Bek: “Ayyy! En sonunda bir çiçeğe kavuştuk yaşasıın! Ama bir dakika! Bu çiçek neden böyle sert? Neden hiç kokusu ve tozları yok?” Arı A: “Kelebek ..»»
Hasan Yılmaz

Kuzgun Kitap

Şiiri taşıyorum ağır vazgeçilmez bir yük olarak yüreğimde...Düşündüğüm oldu bu yükü öldürmeyi...Kalem tutan el, seven yürek, katil olamaz dediler...O gündür bu gündür.Ben ölür ölür dirilirim.Mısralar benden de çaresiz.»»
Özlem Bayyar

Küçük Ev Yayınları

Şar dağlarında yaşayan tüm bitki ve hayvanlar, Buzlar Kraliçesi'nin emrindeydi. Eğer çocuklar kar yağması için dilekte bulunamazlarsa Kraliçe'nin buzdan oluşan bedeni yavaş yavaş erir, yok olurdu.. Uzunca bir süre bu konuda önemli bir teslik yaşanmamıştı. Ama bir gün beklenmedik bir şey olduki kar yağması için dilek dileyen çocukların hepsi garip bir şekilde ortadan kayboldular. Dolayısıyla Kraliç..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız