Dün rüya, yarın hayaldir Dünü mutlu, yarını umutlu yapan bugündür. Onun için bugüne iyi bak, Gülümse.. Halil Cibran [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Kelebek Kitabı - Kelebek Kitapları

Kelebek konu başlığında toplam 327 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Kelebek kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ömer Seyfettin

Parıltı Yayıncılık

Küçük salonun fes renginde, kalın, ağır perdeli penceresinden dışarısı muhteşem, parlak bir sulu boya levhası gibi görünüyordu. Saf mavi gökyüzü... Çiçekli ağaçlar... Uyur gibi sessiz duran deniz... Karşı sahilde mor, fark olunmaz sisler altında dağlar, korular, beyaz yalılar...»»
Ömer Seyfettin

Altın Kitaplar - Çocuk Kitapları

Saf mavi bir sema.. Çiçekli ağaçlar... Uyur gibi sessiz duran deniz... Karşı sahilde mor, farkolunmaz sisler altında dağlar, korular, beyaz yalılar... Bütün bunların üzerinde bir havai hakikati gibi uçan martı sürüleri! Pencerenin önündeki şişman koltuğa gayet zayıf, gayet sarı, gayet ihtiyar bir kadın oturmuştu.»»
Ömer Seyfettin

İnkılap Kitabevi - Gençlik Kitapları

Küçük salonun fes renginde kalın, ağır perdeli geniş penceresinden dışarısı muhteşem, parlak bir suluboya resmi gibi görünüyordu. Saf, mavi bir gökyüzü. Çiçekli ağaçlar... Uyur gibi sessiz duran deniz... Karşı sahilde mor, fark olunmaz sisler altında dağlar... korular, beyaz yalılar... Bütün bunların üzerinde bir esatir rüyasının havai gerçeği gibi uçan martı sürüleri! Pencerenin önündeki şişman k..»»
Ömer Seyfettin

Kurgan Edebiyat

Ömer Seyfettin

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Yüz yıldır eserleri çokça okunan Ömer Seyfettin’in bütün hikâyelerini günümüz Türkçesiyle sunduğumuz bu dizinin ilk cildinde, yazarın 1902’den 1911’e kadar yayımlanan ilk dönem hikâyeleri yer alıyor. Bu hikâyeler birkaç bakımdan önemlidir. Öncelikle bunlar bize Ömer Seyfettin’in Maupassant tarzı olay hikâyeciliği anlayışının biçimlenme süreci hakkında değerli ipuçları verir. Ayrıca sade Türkçe eği..»»
Ebru Demircioğlu

Pegem A Yayıncılık

Henri Charriere

E Yayınları

1969 YILINDA hiç bilinmeyen, eski bir kürek mahkumunun kitabı yayınlanıyordu: KELEBEK. Bir adamın kürek cehenneminden kurtulmak için verdiği mücadelenin olağanüstü öyküsüydü bu. Yayıncılık alanında elli yıldır patlayan en büyük bomba oldu KELEBEK Yalnız Fransa’ da satışı milyonları geçti. Fransa’ dan sonra KELEBEK’ in yayınlandığı ikinci ülke Türkiye oldu. E Yayınları tarafından yayımlan..»»
Kolektif

Doğan Egmont Çocuk Kitapları

Barbie için boya kalemlerini hazırla. Dünyasının renklenmesi için seni bekliyor, onu çok fazla bekletme! İyi eğlenceler!»»
Justine Fontes

Doğan Egmont Çocuk Kitapları

Mariposa, diğer kelebek perilerle birlikte yaşadığı Flutterfield´ın dışındaki dünyayı çok merak ediyor! Filmden uyarlanan bu olağanüstü öykü, macera meraklılarını çok heyecanlandıracak. Kızlar bu öyküyü ve renkli kelebek aksesuarını çok sevecekler!...»»
Gülbaşak Korkmaz

Sokak Kitapları

Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız