Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Kayar Kitabı - Kayar Kitapları

Kayar konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Kayar kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Said Köşk

Anahtar Kitaplar

Küçümsediğin her şey için önemsediğin bir hesap ödersin. İnsanları tanımak mı istiyorsun? Onları, kozları elinde olduğu zaman dene. Maziden ibret al! Hali yaşa! İstikbali kucakla! Allah günahlarını affedebilir. Ancak sinir sistemin asla. »»
Emine Şenlikoğlu

Mektup Yayınları

Galaksi içinde bir yıldız Dünya'mız. Kimimiz çok kalabalık. Kimimiz yapayalnız! Kimimiz jetle gideriz. Gideceğimiz yere Kimimiz söker atarız beynimizi. Çakılı veririz yere! Ağlarız, güleriz ömür an gibi geçiverir. Kimimiz gül diker, Kimimiz biçiverir! Öylesine dönüp durur bu alem böyle İçinde yükselme imkanı varken Neden alçalıyorsun söyle? »»
Ahmed Günbay Yıldız

Timaş Yayınları

Ahmet Günbay Yıldız'ın "Orada da Yıldızlar Kayar mı?" adlı yeni romanı, her istediğini elde edebilen, varlıklı bir ailenin kızı Leyla'nın; hayatın anlamını bulma yolculuğunda yaşadıklarını buluşturuyor okurla... Üniversite'den arkadaşı Çağrı'nın hayata dair tuttuğu notları Leyla ile paylaşmasıyla başlayan bu yolculuk; Çağrı'nın beklenmedik bir şekilde ortadan kayboluşu, akabinde Leyla'nın yaşadığ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.