Dün rüya, yarın hayaldir Dünü mutlu, yarını umutlu yapan bugündür. Onun için bugüne iyi bak, Gülümse.. Halil Cibran [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Kalıp Kitabı - Kalıp Kitapları

Kalıp konu başlığında toplam 10 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Kalıp kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Arkın Gelişin

Herdem Kitap

Seri katil Efe Sönmez’in resmen ‘öldü’  olarak kabul edilmesinin ardından yaklaşık bir hafta geçmiştir. Ancak Türkiye yeni bir dehşete uyanmaktadır. Sultanahmet Meydanın da gözkapakları ve dudakları dikilmiş halde bulunan onüç ceset kıyametin habercisidir. Cem ‘Kansız’ vakasının yaralarını sarmaya çalışırken, Deniz’den gelen telefon ile sarsılır. Sultanahmet Meydanın da..»»
Lale Müldür

Yapı Kredi Yayınları

Sırtında görünmez bir bebekle, beyin kanamasından sonra sürekli saçlarımı ters yıkadım. Görünmez bir Japon felç halinde… Karmaşıklaşan yeni bir su dili ve Apokalips'in kirli saçlarıyla… Her şiirin sonunda dipdiri kalakalıyordum işte bir Yunan tanrısının mükemmel uzantılarında… Ah görünmez, felçli bebek..»»
William Cooper

Selis Kitaplar

Bu kitap, yazarının hayatına malolmuş bir araştırmanın ürünüdür. William Cooper, Amerikalı bir Deniz İstihbarat subayı... Yıllarca elinden geçen ***çok gizli*** belge ve bilgilerin ışığında bazı gerçekleri farketmeye başladı. Sermayeyi elinde bulunduran bazı grupların, süper güç Amerika'yı ele geçirmek suretiyle ***Dünya Hükümeti*** kurmaya yönelik faaliyette bulunduklarını tespit etti. Ordudaki g..»»
William Cooper

Selis Kitaplar

  Bu kitap, yazarının hayatına malolmuş bir araştırmanın ürünüdür.William Cooper, Amerikalı bir Deniz İstihbarat subayı... Yıllarca elinden geçen “çok gizli” belge ve bilgilerin ışığında bazı gerçekleri farketmeye başladı. Sermayeyi elinde bulunduran bazı grupların, süper güç Amerika’yı ele geçirmek suretiyle “Dünya Hükümeti” kurmaya yönelik faaliyette bulunduklarını tespit etti. Ordudaki görev..»»
Aydoğan Vatandaş

Timaş Yayınları

“Armagedon” adlı kitabıyla fırtınalar estiren genç yazar Aydoğan Vatandaş, bu kez “Apokalipse” ile okurlarının karşısında. Son derece ilginç olayların yaşandığı dünyamızın yakın geleceğine kadim geçmişi ele alarak ışık tutmaya çalışan Vatandaş, birbirinden bağımsız gibi görünen konular arasında şaşırtıcı bağlantılar kuruyor. Kayıp Atlantis kıtasından masonlara, Ufo`lardan Yecüc-Mecüc`e, Hit..»»
William Cooper

Selis Kitapları

Bu kitap, yazarının hayatına malolmuş bir araştırmanın ürünüdür.

William Cooper, Amerikalı bir Deniz İstihbarat subayı. Yıllarca elinden geçen "çok gizli" belge ve bilgilerin ışığında bazı gerçekleri farketmeye başladı. Sermayeyi elinde bulunduran bazı grupların, süper güç Amerika`yı ele geçirmek suretiyle "Dünya Hükümeti" kurmaya yönelik faaliyette bulunduklarını tespit etti. Ordudaki göre..»»

İbrahim Denk

IQ Kültür Sanat Yayıncılık

Büyük İsrail İmparatoriçesi Pandora'nın Derin Devlet'e ulaşmak için kullandığı Algoritma neydi? Tasavvuf ile Ezoterizm'in kapalı kapılar ardında süren Gizli Savaşları nasıl yaşanıyor? Apokaliptik sonuçları olan sır suikast planları nelerdir? Zbigniew Brzezinski'nin ölümü ardındaki sır neydi? 2. Abdülhamid Han'ın icat ettiği Anti Tank Füzeleri ile Sis Bombalarının sırrı neydi? 2. Abd..»»
Ekin Köker

Yitik Ülke Yayınları

Bu kitap şimdi elindeyse, Kalipra’nın gizemli dünyasına çok yaklaşmışsın demektir. Kitabın içinde Manca adlı küçük bir kız var. Oldukça özel yeteneklere sahip olan Manca, seni Kalipra’nın gizemli dünyasına davet ediyor. Orada umut varsa bizim dünyamızda da var, orada iyilik olursa bizim dünyamızda da olur. Umut ve iyilik bir gezegeni kurtarabilir mi? “Evet” dediğini duya..»»
Kaan Koç,Ayşe Şenyer

Mona

“Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık” şarkısı ile milyonların kalbine taht kuran Kalipso Kralı Metin Ersoy’un kendi ağzından yaşam öyküsü… “Hiç tanımadığınız insanların hayatlarına dokunup, hikayelerini hiç bilmediğiniz kalplere girip orada bir yer edinmek nasıldır bilir misiniz? Biriyle karşılaştığınızda; şarkılarınızla yaşadığı anları, gözleri dolarak ve size sarılarak anlattığında, göğüs kafesiniz..»»
Gündoğdu Kayal

Cinius Yayınları

Bu kitapta, bir kamp işletmeciliği sürecinde yaşanmış tüm gerçek olayların öyküsünün anlatımları var. Ayrıca, kitabın yazım sürecinde varlıkların, nesnelerin, daha geniş ifadesiyle her şeyin; zincirleme bir akış içerisinde ele alınmış olduğu ve çeşitli hareketlerin birbirine bağlanması konusunda titiz davranıldığı anlaşılmaktadır. Olaylar içinde yaşanan gelişmeler ve oluşan gerilim ifade edilmeye ..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız