Alçak ruhlu olanlar para arar, yüksek ruhlu olanlar ise saadet arar. OSTROVSKi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Hizmet Kitabı - Hizmet Kitapları

Hizmet konu başlığında toplam 214 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Hizmet kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Nancy Boyd Webb

Nika Yayın

Bu kitap, kanıtlanmış müdahale yöntemlerini tanımlıyor ve 21. Yüzyılda çocuklara ve ailelere yardım konusunda yaşanan zorlukları tartışıyor. Çok sayıdaki vaka örneği, okurun, spesifik sorunları, kültürel etkileri ve uygulamaları zihninde canlandırmasına yardımcı oluyor. Webb, kanıta-dayalı uygulamanın hem müracaatçı hem de uzman için nasıl faydalı olduğunu başarılı bir ..»»
Haluk Tanrıverdi

Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

İçindekiler Giriş -Yönetim ve Organizasyon Kavramları Yönetimin Tanımı, Süreci ve İlkeleri Organizasyonun Tanımı, Süreci ve İlkeleri -112 Acil Sağlık Hizmetlerinde Yönetim ve Organizasyon 112 Acil Sağlık Hizmetlerinin Tarihsel Gelişimi 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde Genel Tanımlar 112 Acil Sağlık Hizmetlerinin Yönetim ve Organizasyon Yapısı 112 Acil Sağlık Hizmetler..»»
Kolektif

Lider Yayınları

2. Sınıf Bahar Dönemi Sosyal Hizmetler Öğreten Özet ve Sorular »»
M. Kemal Tolunay

Kitapseç Yayınları - Sınavlara Hazırlık

2014 Emniyet Hizmetleri Yurt Dışı Misyon Koruma Çalışma Kitabı »»
Hacı Bayram Çolak

Muhasebat Kontrolörleri Derneği

5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu,

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu,

4734 sayılı Kamu İhaleleri Kanunu,

4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu

6245 sayılı Harcırah Kanunu

Taşınır Mal Yönetmeliği,

Merkezi Yönetim Harcama Belgeleri Yönetmeliği,

Merkezi Yönetim Muhasebe Yönetmeliği,

Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliği,

Deneme Sına..»»

Mustafa Halit Korkusuz

Beta Yayınları

Hizmet Sözleşmesi Hizmet Sözleşmesinin Sona Ermesi ile Kendiliğinden Meydana Gelen Sonuçlar Taraflar Arasında Yapılan Bir Sözleşmenin Varlığına Bağlı Ortaya Çıkan Sonuçlar »»
Yusuf Gürsoy

Scala Yayıncılık

***Yeni yasanın pek çok yeniliği ve olumlu yönü bulunmakla birlikte kanaatimce en önemli üç getirisi şunlardır: Birincisi sektörün AB standartlarına uygun düzenlenmesini sağlıyor. Bu çerçevede, ifade ve haber alma özgürlüğünü, düşünce düzenlenmesini sağlıyor. Bu çerçevede, ifade ve haber alma özgürlüğünü, düşünce çeşitliliğini, rekabet ortamının ve çoğulculuğun güvence altına alınması..»»
Ömer Özcan

Nesil Yayınları

Bediüzzaman Said Nursî çilelerle dolu hayat yaşadı. En büyük gayesi, çevresinde toplanan Nur pervanelerini iman nurunun aydınlığına ulaştırmaktı. Aynı gaye ve gayret Nur’un ilk halkalarında da kendisini gösterdi. Risale-i Nur’daki hakikatleri onlar da etraflarına yaymak için var güçleriyle çalıştılar. İman ve Kur’an kahramanı olmaya liyakat kazandılar. Ağabeyler Anlatı..»»
İsmail Arıcı

Arı Sanat Yayınevi

Türk toplumunun önemli yapı taşlarından biri olan Alevilik geleneği, son günlerde, yazılı-görsel basında sıklıkla gündeme gelmektedir. Alevi geleneğine mensup yurttaşların düşünceleri, görüşleri, talep ve beklentileri tartışılmaktadır. Bu tartışmaların çoğunluğu bireysel düşünce ve görüşler üzerinden gerçekleşmekte..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.