Haksızlık sadece bir tarafta olsa davalar uzun sürmezdi. La Rochefoucauld [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Hedef Kitabı - Hedef Kitapları

Hedef konu başlığında toplam 214 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Hedef kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Caner Övsan Çakaş

Platanus Publishing

Kıbrıs adası tarih boyunca Hitit İmparatorluğundan Britanya İmparatorluğuna kadar çok sayıda devletin hâkimiyeti altına girmiş ve çok farklı toplumların göçlerine maruz kalmıştır. Günümüzde ise Kıbrıs adasında Marunî, Ermeni ve Levantenler gibi bazı küçük azınlıklar dışında Rum ve Türk olmak üzere iki ana etnik grup yaşamaktadır. Bu çalışmada ise 1878’den günümüze kadar geçen yakın tarih çerçevesi..»»
Fatih Öncü

Literatür Yayınları

Yeni ekonomide hedef müşteri kitlesi internet kullanıcılarıdır. Bunlara internetin sunmuş olduğu pazarlama kanallarıyla ulaşmak gerekir. Bu kanalları ePazarlama olarak tanımlıyoruz. ePazarlama geleneksel pazarlama ile kıyaslandığında üretkenliği ve yaratıcılığı daha fazladır. Yeni ekonomide işletmecilerin sorumlulukları, hedef aldıkları kitleyi siteye çekebilmek ve onları birer müşteri haline g..»»
Adem Yavuz Arslan

Timaş Yayınları

5 Şubat 2006: Rahip Santoro Trabzon'da, kilisede dua ederken öldürüldü. 19 Ocak 2007: Hrant Dink İstanbul'da, Agos gazetesi önünde vuruldu. 18 Nisan 2007: Malatya'daki Zirve Yayınevi'nde biri Alman ikisi Türk üç kişi korkunç bir cinayete kurban gitti... Keşifler yapıldı, raporlar tutuldu, şüpheliler tutuklandı, davalar a&cc..»»
Heidi R. Kling

Gürer Yayınları

Metin Özdemir

Dora Yayınları

1.Fiyat istikrarı ve enflasyon hedeflemesi: kuşbakışı bir çerçeve2.Enflasyon hedeflemesi: Küresel finansal kriz öncesi dönem3.Finansal istikrar ve enflasyon hedeflemesi: Küresel finansal kriz sonrası dönem 4.Yeni normal arayışları ve politika tartışmaları»»
Cynthia D. McCauley,Jennifer W. Martineau

Uğur Yayınları

Sloan R. Weitzel,Bill Sternbergh

Uğur Yayınları

Kolektif

Hayat Yayınları

Başarıya kimi zaman öykünme, kimi zaman da gıptayla bakıyor insan. Pek çoğumuz, başarıyı bir anda ortaya çıkıveren bir süreç olarak değerlendiriyoruz. Bu değerlendirmeyi yaparken, Onun yerinde ben de olabilirdim. gibi sıradan ve aslında çok fazla üzerinde düşünülmemiş cümleler kuruyoruz. Oysa başarı, geniş zamana yayılan uzun bir maraton. Ancak nefesi yetenler çizgiyi geçebiliyor.»»
Suavi Kendiroğlu

Yol Yayınları

Uzak Doğu'dan 50 Savaş Hikayesi "Yagyu Tajimo no Kami'nin evcil bir maymunu vardı. Hayvancağız kılıç antremanlarında öğrencileri izlerdi. Doğası gereği taklitçi olduğundan kılıç tutmayı ve kullanmayı öğrendi. Kendi çapında bir usta olduğu da söylenebilirdi. Bir gün bir ronin, mızrağıyla elinde bambu kılıcı bulunan maymuna ansızın sal..»»
Ali Bektan

Motto

İnsanlığı Yok Edecek Kıyamet Silahı: Haarp 1958 yılında Amerikan ordusu tarafından başlatılan Haarp Projesi yıllar sonra ortaya çıktığında bir “Kıyamet Silahı” olarak kabul edildi. ABD’ye gelen ve elektrik konusunda Edison’dan daha bilgili olan ve 800’den fazla buluşun patentini alan Karadağlı Nikola Tesla’nın silahı Alaska’da geliştirildi. Gizli Üs’te faaliyet gösteren Haarp ile iklim değişikl..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız