Issız bir adaya düşseniz ve size "yanıznıza sevdiğiniz üç şair alın " dense siz kimi alırdınız???

1.357 izlenme - 46 yorum -
/ » 5
Yorum Yaz
beyazıt
2 Mart 2007 Cuma 11:26:11
1-NECİP FAZIL KISAKÜREK
2-ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN
3-CEYHUN YILMAZ
benim şairlerim bu kişiler olurdu...ya sizin???
medcezir
2 Mart 2007 Cuma 17:00:00
1- nazım hikmet
2- özdemir asaf
3- gülay soysal
nerio
2 Mart 2007 Cuma 17:43:31
Pardon ;

Issız ada ve şair...

Niyekine????

Zeynep Tavukçu
2 Mart 2007 Cuma 17:58:35
İ S K İ
T E D A Ş
T H Y

ben şair ettim bunları:)
kalemin gücü elimde:)))

Şule DEMİREL
2 Mart 2007 Cuma 19:02:23
Issız adaya şair de alırsam herhalde iyice deliririm:))))
Ama illa almam gerekiyorsa Özdemir Asaf,Ömer Hayyam,Yunus Emre
huzun
3 Mart 2007 Cumartesi 15:59:56
nazim hikmet..
aziz nesin..
can yücel..
kera
3 Mart 2007 Cumartesi 16:55:59

Zeki Çelik
Asya Gülgün Özkan
Önder Karadeniz ...

ilyas
4 Mart 2007 Pazar 02:11:11
en kuvvetlilerini seçerdim heralde...

1-Mehmet Akif ERSOY u alırdım...Çok iyi anlar savaş psikolojisinden...
2-Aşık veysel i alırdım... Sazıyla bizi eğlendirir ve gözsüz uzakları görebilmemizi sağlardı...
3-Valla bir bayan şair alırdım...farketmez, hangisi olursa...Ya neslimizin tükenmesi söz konusuysa:)

EDA GÖK
4 Mart 2007 Pazar 23:47:23
daha dün arkadaslarla bu konuyu konusmustuk.dedim ki önceleri anket yapardık ''ıssız bir adaya düşerseniz yanınıza alacağiniz üc sey ne olurdu''diye..tekrar cevapladık bu soruyu..herkez cok farklı cevaplar verdi bu kez..cunku sanırım normalde dendiği gibi olmuyor..ya coook şey alıyorsunuz yada hiç bir şey..
zeki çelik
5 Mart 2007 Pazartesi 01:19:32
Yorum Yaz
/ 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.