en sevdiğin, tavsiye ettiğin film? :)
3,367 izlenme   |   96 yorum   |   Sıralama:
Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
-Nawal
#içinizden geçen trenlere ray verin gitsin...

Yüzüklerin Efendisi, en sevdiklerimden ve izlemeye doyamadığım diyebilirim :)
Beğen

grafspee

her sene kitaplarını baştan okuyup, filmleri (extended edition) arka arkaya izlerim. hiç bir yerinde de sıkılmam :)) hobbit'e gelince film, yüzüklerin efendisinin gölgesinde de kalsa, 2 filmken 3'e uzatılıp sündürülse de, kitaptaki tadı veremese de her zaman baş köşede yer alacak :))

-Nawal

sıkılmak ne mümkün :)

İlhan Kemal

Sonunda Gwaihir ve kartalları Sam ile Frodo'yu kurtarınca "En baştan onlar getirseydi ya" dedirten üçleme (O zaman seri tek film, extended'ı da yirmi dakika olurdu).

Yalnız Frodo görebildiğim kadarıyla Hollywood'da boyutça küçük/cüce olup gülünç tarafı olmayan ilk karakterdir (İkincisi de Game of Thrones'daki Tyrion Lannister'dır)

grafspee

tolkien kartalları anlatırken, dünyanın en gururlu ve özgür varlıkları olarak anlatır ve sadece kendileri yardım etmek isterse olaya müdahil oluyorlar. aslında biraz da benciller. bu neden dediğiniz gibi olmadığını kısmen açıklıyor.

Toprağımsın
#Acil vakayım beni bana bırakın. Siren sesinden uzak.

Sevdiklerimizi sevgi adına Dondurmam Gaymak..
Beğen

-Nawal

prosayko
#

fight club
Beğen

-Nawal

Kesinlikle izlenmeli

-Nawal

Sabah sabah hele pazar sabahı

Hobbit ( beklenmedik yolculuk ) izlenir
Beğen

supernatural
#...

SON DURAK (1-2-3-4-5)

Ben Efsaneyim

Korku Kapanı (macera arayanlara 1-2-3-4)

SICAK KALPLER (Hani aşk filmi gibi gelmesi normal.. ben de izlememiştim o yüzden.. alakası yok zombi filmi )

MY NAME IS KHAN (İzlemediyseniz nefes almayın o derece )

Veee en iyisii YAŞAM ŞİFRESİ. Bu film çok ama çok güzel anlatamam yani. Mutlaka izleyin MUTLAKA!!

UMUDUNU KAYBETME -müthiş ötesi-

WANTED (boş zamanınız varsa ya da macera seviyorsanız -aslında bu tür yorumlar iyi olmayan filmlere yazılır ama gerçekten iyi bi' film yanlış anlaşılmasın boş zaman falan diyorum ama- izleyin!)

Sonra Aamir Khan'ın bütüüünnn filmleri !!!

Korku için de birazcık daha film önereyim
Mesela benim en sevdiklerimden :

Insidious-Ruhlar Bölgesi- (1-2) kesinlikle çok iyi bir korku serisi.

Paranormal Activity -çok iyiii!-

Biraz eski yani 2000ler ama sanırım ben izleyeli bayağı oldu o yüzden eski geldi : THE EYE
İlk izlediğim korku filmi diyebilirim yani bununla başladı her şey asdfg

THE OTHERS -Diğerleri- çooooookkk güzel anlatamam izleyin!!!

SINISTER -LANET- Aaa bakın bu filmin yeri ayrı bende.. çok güzel!! Gerilim, korku .. süper ötesi!!

THE CONJURING -KORKU SEANSI- bu da çooooookkk güzel!!!!

CASE 39 (39. DOSYA) Bu film de çok güzel ve gizemli az buçuk korku var ama mutlaka izlenmelii!!
Beğen

-Nawal

harikasın

bilhassa korku gerilim sevmen ayrı harika
bir çoğunu izledim
ve izlemediklerimi görmek de iyi oldu :)

supernatural

Ha bi de en önemlisini unutmuşum ORPHAN (Evdeki Düşman) onu da izleyin!!

athena

Listedekilerin bir çoğunu izledim.Güzel seçimler

renbo
#

Mümkünse siz film tavsiye etmeyin,kitap da!
Beğen

-Nawal

senden de alalım o zaman renboooo

sahra
#

..
Beğen
Son Düzenleme: sahra @ 18/05/2017 17:34:07

-Nawal

anlatmaaaa!!

-Nawal

MuzafferKIR
#Tecrübelerdir insanı olgunlaştıran..

"Genç Wenther'in Acıları" kitabından uyarlanıp Alman yapımı tarafından sinema filmi olan" Goethe'nin İlk Aşkı" filmimi kesinlikle tavsiye ederim . Duygusal içerikli tarihi bir aşk filmi olma özelliği taşıyan bu film , beni hayatımda en çok etkiliyen yapım oldu , kesinlikle izlemenizi isterim
Beğen

ANSIZIN
#Edebiyatdefteri.com

Korku filmi izleyecekseniz şiddetle tavsiye ederim. Mümkünse yanınızda kimse olmadan izlemeyin.

Hatta bu filmi gece vakti izleyin ki korkudan uyuyamayın ve siteden çıkmayın :))

http://www.sinemalar.com/film/214840/cin-carpmasi

Sonradan dipnot: Anneniz ile kesinlikle izlemeyin.
Beğen

Afet İnce Kırat

aslında haline bakmayıp Hasan dağına oduna gitmek dense de bu işe müdavimiyim bu filmlerin. Annemle de izlemiyorum, çocuklar da benimle izlemiyor zaten....

-Nawal

benim annem de hiç korkmaz böyle filmlerden maşallah
korkmadığı içinde hiç zevki olmaz :)))

hem ben Dabbe serilerinin hiçbirini korkunç bulmadım
sanırım anneme çekmişim

Yorum Yaz
Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.