2013 edebiyat defteri - mozaik yıllığı

2.255 izlenme - 45 yorum -
/ 5 »
Yorum Yaz
ANSIZIN ( Yönetici )
2 Mayıs 2014 Cuma 17:06:29
Merhaba

Kitaplarımız aksilik olmaz ise 3 Mayıs 2014 Cumartesi Adreslere gönderilecektir. Tahminimce pazartesi günü kitaplar katılımcılarımızın tamamının elinde olur. Her kitap gönderiminde olduğu gibi bu seferde yine kendime de kitapları kargo yapmayı düşünüyorum :) Zira bende sizler gibi bekleme heyecanını yaşama derdindeyim :)

Kitapları teslim alan üyelerimiz görüşlerini paylaşırlarsa bizlerde mutlu oluruz.

Kitaba üyelerin katılımı ile isim oluşturma fikrini veren ve forum açan sevgili Davidoff'a, her kitap çalışmamızda hep yanımızda olan sevgili Tacettin Yıldırım'a ve Cömert Yılmaz'a, kitap editörlüğünde daha iyiyi yapalım diye bizimle savaşan sevgili nâgehan'a, yıllık kitabına isim olmak için paylaşımlarını bizlerden esirgemeyenlere ve en önemlisi "Mozaik" yıllığına katılıp hem bizlerle isimlerini ölümsüzleştiren hemde desteğini esirgemeyen tüm dostlara sonsuz teşekkür ederim.

Eskiden merak edilsin diye kitap kapağını yayınlamazdık :) Ama bu sefer yayınla diyen tarafım daha ağır basıyor.

Saygılarımla

Sabırsız Yönetici
@ ANSIZIN
Afet İnce Kırat
2 Mayıs 2014 Cuma 18:27:35
Biz teşekkür ederiz bizleri bir arada tuttuğun için, inşallah son yıllığım olmaz:)
Lâlettayin
2 Mayıs 2014 Cuma 19:28:41
Yüreğimden selamlar,saygılar,sevgiler...iyi ki varsınız,teşekkür ediyorum
Tek Hece AŞK
3 Mayıs 2014 Cumartesi 04:14:33
Emeği geçen herkese Teşekkürlerimi sunuyorum..

Benim de ilk katılımım oldu, merakla bekliyorum kitabın elime ulaşmasını...

Ve Daha nicelerinee diyorum...
musti2745
3 Mayıs 2014 Cumartesi 09:17:25
EMEĞİ GEÇENLERE SONSUZ TEŞEKÜRLER...
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
3 Mayıs 2014 Cumartesi 16:34:55

teşekkürler ANSIZIN teşekkürler EDEBİYAT DEFTERİ ailesi iyi ki varsınız..

Ferda,ca
3 Mayıs 2014 Cumartesi 21:19:14
Üç senedir ailenizin ve antolojinizin içinde yer almaktan mutlu olduğumu söylemek istiyorum.Edebiyat defteri benim mutfağımdı ve lezzetli yemekler pişirmeme katkınızdan dolayı teşekkür ederim Ansızın kardeşim.Merakla bekliyorum kitabı..Saygı ve selamlarımla...
Bahattin Delice
4 Mayıs 2014 Pazar 01:57:46
emeği gecen herkese çok teşekkürler
Davidoff
4 Mayıs 2014 Pazar 11:43:05

Teşekkür ederim Habib Kardeşim, hepimiz birimiz birimiz, birimiz hepimiz için değil miyiz ki zaten?

Daha güzel günler dileklerimle.

ALİ UYDURUCU
4 Mayıs 2014 Pazar 12:59:55
Emekleriniz ve çabalarınız için ben de size çok teşekkür ediyorum.Yazdığım şiirlerimi ilk defa bir kitapta basılı ve yazılı olarak,göreceğim ve okuyacağım için çok heyecanlı ve sevinçliyim.Önümüzdeki yıllarda,biz şairlerin daha çok şirimizin kitaba konulmasını ve şaire özel kitap basım ve dağıtımının yapılmasını kendi adıma çok arzu ve temenni ediyorum.Çünkü şiir kitaplarını bir çok yayınevleri basmak ve yayınlamak zahmetine ve riskine girmiyorlar.Şair kendi maddi gücü varsa kendisi bastırıp yayınlıyorlar.Bu da kanımca pek hoş ve güzel gelmiyor.Başarılarınızın ve çalışmalarınızın uzun yıllarsürekli olmasını temenni ediyor,saygılar sunuyorum.Ali Uydurucu.
tacettin yıldırım
5 Mayıs 2014 Pazartesi 04:47:58
bizlerde sana çok teşekkür ediyoruz......güzel insan.......daha nice kitaplara....
Ferda,ca
6 Mayıs 2014 Salı 13:46:33
Edebiyat Defteri Antoloji kitabımız an itibari ile elime geçmiştir.Özellikle kapağın üzerindeki gül resmi benim sembolüm olduğu için,yayınlanmasını istediğim şiirime üç sayfalık yer verdikleri için çok teşekkür ediyorum emeği yüreği geçenlere, ''Her biri kitabın mozaik taşı'' olan arkadaşlarıma.... Saygı ve sevgilerimle efendim...
guler birsozu
6 Mayıs 2014 Salı 17:10:25
MOZAİK Hayatıma girmiştir. Çok teşekkür ederim.
gelmeyenvuslat
7 Mayıs 2014 Çarşamba 19:11:01
EMEKLERİNİZ SAĞLIK BENİM KİTAPLARIM BU GÜN GELDİ ÇOK GÜZEL OLMUŞLAR DAHA NİCELERİNDE DOSTLUKLA BERABER OLMAK UMUDUYLA BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.SELAM SAYGIMLA.
erdi67
10 Mayıs 2014 Cumartesi 18:12:38
Teşekkür ederim emeğinize...
ManyakAşkınGelini
15 Mayıs 2014 Perşembe 22:53:31
Çok teşekkür ederim kitaplarımı zorda olsa aldım ve kitabı açar açmaz tüm şiir dostlarımı görmekten , bu mozaikte bir parça olarak bulunmaktan büyük keyf aldım..Emeklerinize sağlık..
Öteki Şair
20 Mayıs 2014 Salı 23:08:44
Aradan nerdeyse 3 hafta geçti ve daha kitab elime ulaşmadı. ... sıkıntı sürat kargo mu başka bir şey mi bilmiyorum ama artık canımı sıkmaya başladı.
KARDELEN'NİNİM
2 Mayıs 2014 Cuma 17:58:48

Teşekkürlerimizle sevgili Ansızın dost.EMA
seyh_an
2 Mayıs 2014 Cuma 18:26:47
Oy oy oy

Ne güzel haber.

Herşey için tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler efendim.

Kitap kapağını da yayınlasan da bir an önce görsek daha da süper olacak sevgili Habip.

Cömert Yılmaz
2 Mayıs 2014 Cuma 18:46:48

Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Katılım sağlayan, bu güzel duyguya ortak olan herkese
ayrı ayrı teşekkürler.

Ayrıca, kitap ismi de hoş bir sürpriz oldu

Saygıyla

Davidoff
4 Mayıs 2014 Pazar 12:07:07

Kapak fotoğrafını görmek henüz nasip olmadı ama, eminim ki "MOZAİK" güzeldir.

Yahu Cömert Şair, yanarım yanarım da biz o kadar isim bulmakla uğraştık, sen tek isimle kapağa oturdun ya.

Bummm

İşin şakası tabi, Tebrik ederim Değerli Arkadaşımı. Mozaik hak ettiği yerde.

Sevgiyle.

Cömert Yılmaz , forumun sahibi
4 Mayıs 2014 Pazar 18:30:47

Ben teşekkür ederim. Forum açarak fikrimizi sorduğunuz için.
Saygıyla

Oflu
2 Mayıs 2014 Cuma 19:28:25
İsim " Mozaik " olunca kapaktaki renkler biraz daha koyu mu olsa idi diye düşünmedim değil. Görsel olarak güzel görünüyor içini de bir inceleyelim bakalım.

Pardon! Cumartesi mi postaya verilecekti
ANSIZIN ( Yönetici )
3 Mayıs 2014 Cumartesi 11:26:49

Kapak resmini 1 dk yayınlayıpta görenlerdensiniz sanırım :)

Evet bugün kargoya verilecek.
deniz-ce
4 Mayıs 2014 Pazar 18:37:42

Ben de gördüm
Ben de gördüm
(( Seçil Nimet ))
2 Mayıs 2014 Cuma 21:08:50

Bazen ne yediğinize drgil, ne tat aldığınıza bakarsınız. .
Demem o ki bu ekibin elinden ne çıksa hos olur..

Hepinize Teşekkürler. ..

Gercek bi mozaik olmuş... :)
su_misali(Gülhun Ertilav)
2 Mayıs 2014 Cuma 23:12:31

merakla bekliyorum

emeği geçen tüm dost yüreklere sonsuz teşekkürler

Karaqulle
3 Mayıs 2014 Cumartesi 16:26:44
Açıkcası edebiyatdefteri benim için çok şey ifade etti...Kendimi geliştirmemde büyük bir rol oynadı sadece kendimi geliştirmemle kalmayıp ilk defa bir şiirimin bir kitapta yayınlanması da burada gerçekleşti.

Herşey için herkese sonsuz teşekkürler.Yöneticim ben sizden daha da heycanlıyım bir an önce gelsede anneme hediye etsem diye düşünüyorum :))))
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
3 Mayıs 2014 Cumartesi 16:33:01

teşekkürler ANSIZIN
teşekkürler EDEBİYAT DEFTERİ

emeği geçenleri kutluyorum MOZAİK hayırlı uğurlu olsun...

Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ , forumun sahibi
2 Haziran 2014 Pazartesi 10:09:36

kapak tasarımı- ismi içerisinde yer alan şiirleriyle edebi değeri olan bir çalışma emeği geçen herkesi tekrar kutluyorum sevgi saygı selamlarımla..

Şükran AY
3 Mayıs 2014 Cumartesi 17:56:46

Gönülden teşekkürler böylesi anlamlı, güzel bir oluşumun katılımcılarına , yüreğiyle emek veren herkese.

Hayırlı uğurlu olsun edebiyat ailemize. Ebediyete gönüllerimizle müşterek bir imza daha attık.

Nicelerine inşallah.

Heyecanla bekliyorum yıllıklarımı :))

Davidoff
4 Mayıs 2014 Pazar 11:59:05

Can Şükran, senin de emeklerin göz ardı edilemez. Saymaya kalksam kim bilir kaç isim önerdin bize. Sağ ol arkadaşım.

Yorum Yaz
/ 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.