Edebiyat defteri 2012 sandık yıllıkları kargoya verildi..

3.746 izlenme - 96 yorum -
/ » 10
Yorum Yaz
ANSIZIN ( Yönetici )
2 Nisan 2012 Pazartesi 12:55:41
Merhaba

Kitaplarımız Cuma günü Aras Kargo ile gönderimi yapıldı. Tahminimce kitaplar bugün ellerinizde olur. Sizler kitapları beklemenin heyecanını yaşarken, bizlerde sizlerden gelecek beğenilerinizin hasretindeyiz :)

Önceki yıllığımızda yaşanan PTT kargo faciasından sonra Aras Kargo'nun sizlere istenilen zamanda ulaştıracağı ümidini yaşıyoruz.

Kitapta emeği geçen herkese A'dan Z'ye sonsuz teşekkür ederim.
Ve katılımcıların isimlerini bizlerle tarihin tozlu sayfalarında ölümsüzleştirdikleri için tüm katılımcılar adına teşekkür ederim.

Ve ayrıca; kitaplarımı teslim alan üyelerimiz görüşlerini paylaşırlarsa memnun oluruz.

Saygılarımla

@ ANSIZIN

ANSIZIN tarafından 4/2/2012 12:58:18 PM zamanında düzenlenmiştir.
meselci
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:00:09

Bu antoloji işini 6 ayda bir yapsak olmaz mı Habib Bey?
Müjgan Akyüz
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:03:27
Bende bu başlığı arıyordum:))

02.02.2012 Elime almış bulunuyorum kitapları.

Paketi açınca ilk dikkatimi çeken ve çok hoşuma giden bir görüntü oldu. Onu paylaşmak istedim.

Kırmızı kurdeleli kitap ayraçları harikaydı. Ayrıca bunun için de teşekkürler.

Başta yöneticimiz Habib Dağ Beye ve ona yardımcı olan herkese çok teşekkürler ediyorum, harikaydılar yine kitaplar.

Nice yıllara Edebiyat Defteri, çok teşekkürler.

Sevgilerle

Mürüvvet Söylemez
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:53:46
bu 3. antolojim..ve ben çok mutluyum,burda olmaktan buradaki bütün gönül dostlarına vefa borcum var...2008 den beri en güzel anlarımızı paylaştık.....başta Hasan Dağ beye ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler...nice Antolojilere nice yıllara hep beraber inşallah....sevgiyle şiirle dostlukla...Mürüvvet Söylemez..(ezgim)
CemalettinGÜRPINAR
2 Nisan 2012 Pazartesi 15:09:08
Bu güzel ve çok önemli hizmetlerinizden dolayı tüm emeği geçenlere teşkkürler ederim. Hizmetin hayırlara vesile olması dileklereimle selam, sevgi ve saygılarımı sunarım...
CemalettinGÜRPINAR
2 Nisan 2012 Pazartesi 15:09:47
Bu güzel ve çok önemli hizmetlerinizden dolayı tüm emeği geçenlere teşkkürler ederim. Hizmetin hayırlara vesile olması dileklereimle selam, sevgi ve saygılarımı sunarım...
Mehmet GÜZEL
2 Nisan 2012 Pazartesi 16:53:08

Teşekkür ederim

Kargoyu teslim aldım
Beklediyimden daha güzel olmuş
romanci28
2 Nisan 2012 Pazartesi 16:59:28

Kargo bu gün kitaplarımı getirdi..
Kitap Çok güzel olmuş. Beklediğim gibi.
Emeği geçenlere tek tek teşekkür ediyorum..

Saygı ve sevgiyle..
Son Damla
2 Nisan 2012 Pazartesi 18:31:43
Kitablarımı aldım öncekiler gibi bundanda memnun kaldım bu kitabda yer alan DOSTLAR İLE EMEGİ GEÇEN HER KESE .. ŞÜKRANLARIMI SUNARIM .. Sizlerle aynı yerde bulunup bu mutluluğu paylaşmak çok anlamlı bunu yaşamış olmak ayrı MUTLULUK .. Kitabın kalitesi içindeki DOSTLARDANDIR .. BU KİTABIN OLUŞUMU GERÇEKLEŞTİREN EKİP Ve EKİP OLARAK VERİLEN EMEKTEN BELLİDİR En derin saygı selamlarımı arz ederim .. Her şey birlik beraberlik içinde GÖNÜLLERİMİZCE OLSUN .. İNŞALLAH .. AMİN ..
Tercanlı24
2 Nisan 2012 Pazartesi 18:46:02
Kargo bugün kitaplarımı getirip teslim etti
Kitaplar çok güzel olmuş
Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim
Saygı ve sevgilerimle.
Kenan Baran
2 Nisan 2012 Pazartesi 18:53:45
02.04.2012 tarihinde kitaplar tarafıma ulaştı. Sade ve güzel bir tasarım olmuş. Emeği geçenleri kutlarım.
hülya hicran
2 Nisan 2012 Pazartesi 19:09:39
oyyyyy oyyyy rüyalar gerçek olsa diye başlar şarkının sözleri daha öncede size bahsetmiştim burdada tekrar değineceğim sayın Ansızın yada şu an için sayın Habib Dağ şimdi hikayemi anlatmıyacağım sadece şunu belirteyim olmaz denen sanılan şey dualarTanrım tarafından kabül ediliyormuş hep içimden geçirmişimdir tek bir eser ya resim ,ya roman yada tek bir şiirim bir yerde kitapta olsun işte bugün 16,30 paydos saatimde gelen Aras kargo o duamın gerçekleştiği bana ait olan paketi getirdi.Şimdi öncelikle şahsınıza vede tanıdığım ,tanımadığım emeği geçen herkese edebiyat defteri ailesine Teşekkürlerimi iletiyorum,şunuda paylaşayım ben işe giderken otobüste devamlı kitap okurum tabiki şiir kitabımı da bir gururla pakettinden çıkardım incelemeye başladım içeriğine göz gezdirdim sonra yanıma şöyle kokoş denilecek bir bayan oturdu şiir kitabımı elinizdeki dedi eline aldı inceledi zamanında kendisininde çok şiirleri varmış yazdığı öncelikle kitabın kapak isminin SANDIK oluşunu beğendi sayın Habib beyin izah ettiği gibi niçin sandık konulduğunu bayanda aynısını söyledi güzel düşünüldüğünü vede kapak renginin güzelliğini belirtti, işte böyle

ben aslında yandaki işaretleri kullanmayı seven değilimdir fakat
kuralımı bozayım sayın Habib beye yaaaaa ANSIZIN diyeceğim kendisine saygılarımla
ne kadar sevindiğimin işareti kalp yolluyorum yani kalpten teşekkürler anlamında olsun
GÜLDESTE
2 Nisan 2012 Pazartesi 20:07:36
antoloji yıllılği elime bugün ulaştı gönülden teşekkürler sevgiler saygılar nice şiir paylaşımlarına diyorum
NAZMİ ŞENUSTA
2 Nisan 2012 Pazartesi 22:21:59
ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR LER YAKIŞIR BİR ESER ALDIM BU GÜN EMEĞİ GEÇENLERE SELAM VE SAYGILAR ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM.TÜM ŞİİR DOSTLARINA HAYIRLI OLSUN...
M. FATİH KAHRAMAN
2 Nisan 2012 Pazartesi 22:36:14
02.04.2012 Pazartesi günü sapasağlam bir şekilde gayet güzel bir basımla hazırlanmış 6 adet sandığı almış bulunmaktayım. Ben de bu güzel Antolojinin hazırlanmasında emeği geçen herkesi kutluyorum ve özellikle siz değerli yöneticimize en kalbi şükranlarımı arz ediyorum. Saygılarımla.
Suat Tutak
3 Nisan 2012 Salı 10:20:10

Sevgili dost ve www.edebiyatdefteri.com' yöneticisi Habib DAL, Aras kargo ile göndermiş olduğunuz Antaloji değerindeki"SANDIK" adlı kitabı dün aldım. Çok mutlulandım. Çok teşekkür ederim. Daha önceki kitaplara katılmadığım için üzüldüm. Güzel bir kitap formatıyla, güzel kaliteli bir kağıda basmışsınız. Kutlarım sizi. İzninizls sevgi ve samimiyetinizsen cesaret alarak bir iki küçük eleştiri yapmayı arzu ediyorum.Eleştiri kabul etmeyin lütfen bir hatırlatma sayın.
Ben 2004-2005 SWöke Şairler ve Yazarlar Derneği Kurucu Başkanı iken görev ytaptığım dönemde "YURDUMUN ŞAİRLERİ ANTALOJİSİ" adlı büyük boy bir kitap hazırlayıp yayınlamıştım. İçinde 70 kadar şair ve yazarın eseri vardı. Orada ben yarım sayfalık bir bölümünde yazar ve şairin biyoğrafisinden(Özgeçmişi)nden söz etmiş, yer vermiştim.Sonra da eserlerinden örnekler koymuştum. Arşivime bakacağım fazla varsa size de bir tane göndereceğim. O şekilde olsaydı yani şairlerin kısa kısa biyoğfilerine de yer verilseydi.Şairlerimizi daha iyi tanımış olurduk diye, düşünüyorum.Elbette fazla syıda eser sahibine yer vermek amacına yönelik bir şey sizin yaptığınız ve de daha az ekonomik olması, masrafı azaltmaya yönelik amma daha hoş olurdu diyorum.
Sözlerime burada son verir nice yıllarda daha büyük başarılar temennisi ile emeği geçenleri kutlar gözlerinden öperim. Allaha emanet olunuz. Sevgiler. Suat TUTAK (Gazeteci-Şair ve Yazar) Söke. suattutak09@hotmail.com
bekir güçlüer
3 Nisan 2012 Salı 11:44:34
Kitaplar bugün elime geçti.
Başta kitaba can veren şairler olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
Erkan Acar
3 Nisan 2012 Salı 15:57:04
Merhaba Habib bey,

02.04.2012 de antolojiyi Aras kargo adresime teslim etti, yine söz verdiğiniz gibi tam zamanında ''SANDIK'' elimize geçti, kalitesi, baskısı, kapak tasarımı ile mükemmel bir antoloji olmuş, tebrikler ve teşekkürler.

Yarınlara bırakabileceğimiz güzel bir kitabın olmasın da elinizi taşın altına koyarak birbirinden değerli gönül dostlarını buluşturup bu kitabı hazırladğınız için teşekkürler.

Yıllığa şiirleri ile hayat veren gönül dostu şair arkadaşlarıma da tebrik ve teşekkürlerimi sunarım, nice antolojilerde birlikte olmak dileklerimle,

cemalkaya07
3 Nisan 2012 Salı 17:13:49
kitaplar elime ulaştı harika olmuş.emeği geçen herkese teşekürler,yeni antolojilerde buluşmak ümidi ile saygılar...
Mustafa Sade
3 Nisan 2012 Salı 17:33:17
Bugün aldım kitapları, çok güzel ve de kaliteliydi
Ayrıca kırmızı kurdaleli ayraçlar çok şıktı

Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
bekir odaci
3 Nisan 2012 Salı 20:12:29
bugün itibariyle kitaplar elime geçti henüz fazla ilgilenemedim işim dolaysıyla ama güzel bir şiir kitabı olduğu her halinden belli bu kadarını beklemiyordum doğrusu gerçekten emek verilerek hazırlanmş bütün emeği geçenleri kutluyorum teşekkür ederim saygılarımla
mete75
3 Nisan 2012 Salı 22:30:19
Merhaba Habip bey kitaplarım elime ulaştı bellki çiddi bir emek sarfedilmiş Gerek katılımları ile kitabımızı zenginleştirten gerekse şiirlerin kitap haline getirilmesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum. Sizlerle bu güzel eseri paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Tekrar tüm katılımcılara,

Kitabın oluşmasındaki her aşamada,

emeği geçen tüm dostlara içten sonsuz teşekkürler.
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
3 Nisan 2012 Salı 23:14:40

oley kitaplarım zamanında elime geçti...
(teşekkürler aras kargo bilgilendirme mesajın zamanında teslimin için)...

kapak tasarımı sade zarif (yazı daha okunaklı olabilirdi) güzel olmuş..
ayraçlar şık güzel düşünülmüş...

başta ANSIZIN olmak üzere emeği geçen herkese gönül dolusu teşekkürler...

şiirime gelince katllolmuş..:)))))

yani tabii tamamen benden kaynaklı..:)))

standartların dışında yaratıcı edebiyat çalışması olunca sandığa sığamamış
( alttakine benzer olması gerekirken farklı bir görüntü oluşmuş..:)

sandık 2012- (sy. 263)

*)*..teori: çoklu sanat-beyitdal ve teori: örtük hece (yeni bir tarz-yeni bir biçim-versiyonlu vs)

edebi yenilikler..

ekolüssü/ yaratıcı edebiyat..*)*

pamuk bulut öbek öbek başı göğe eren dağlar serhat nerde gördünüz mü?
delindikçe binbir umut zirvesinde yürek dağlar ferhat nerde gördünüz mü?
……………………………………..şaha kalkmış şahikalar
……………………………………..yolcu arar talikalar
……………………………………..yaprak yaprak tefrikalar
……………………………………..içi yanık dertler deşme
……………………………………..çağıl çağıl çoban çeşme
……………………………………..şirin nerde gördünüz mü?
hayat tokmak ömür dibek yılankavi patikalar cerem nerde gördünüz mü?
yürek alev diller samut mintan düğme bastikalar kerem nerde gördünüz mü?
……………………………………...çile çile palazlanır
……………………………………...aşk aşk deyu yalazlanır

...

orijinal linki

http://www.edebiyatdefteri.com/siir/553124/----teori-coklu-sanat-beyitdal--ve-teori-ortuk-hece--yeni-bir-tarz-yeni-bir-bicim-versiyonlu-vs.html

not:görüntünün aslı bu linktedir..

iyi ki varsın ANSIZIN

iyi ki varsın EDEBİYAT DEFTERİ iyi ki varsınız değerli dostlar..

Serap Tardü
3 Nisan 2012 Salı 23:45:23
Merhabalar,

Kitap bu gün elime geçti...

Bu benim ilk katılışım güzel düzenlenmiş abartısız sade bir kitap...

Emeği geçen herkese teşekkürler...

Saygılar.
muratcanbolat
4 Nisan 2012 Çarşamba 22:22:55
Habib Bey bizlere verdiğiniz değer ve özverili çalışmalarınız için çok teşekkür ederim.Kİtaplar elime geçti her ne kadar yoğunluktan fırsat bulup inceleyemesemde.çok çok teşekkürler...
GÜLÜMSE İZMİR
4 Nisan 2012 Çarşamba 23:44:32
Merhaba,
Heyecanla beklediğim "SANDIK" Yıllığımı aldım.
Benim 3. Yıllığım oluyor.Çok beğendim.
Özellikle kırmızı ayıraçları özenliydi.
Dağıtım düzgün ve beklenen günündeydi.
Başta Sn.Habib DAĞ Yöneticimiz olmak üzere emeği geçenleri kutluyorum.
Gelecek Yıllıklarda buluşmak üzere..
Dostluklar İzmir'den..
Muhammed Salih GEDİK
5 Nisan 2012 Perşembe 14:16:00
6 adet, çeyiz sandığı kıymetinde SANDIK elime ulaştı. gerek SANDIK içinde yerini alan şiirlerin şairlerine ve gerekse kargo elemanına kadar emeği geçen herkese teşekkür ederim.
muhammed salih gedik
meselci
2 Nisan 2012 Pazartesi 12:59:35

Ellerime ulaşmasını dört gözle bekliyorum...

:))
(( Seçil Nimet ))
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:01:13

Sanırım ilk bana geldi...
Ama hala sarılamadık SANDIK' ım ile...
Evde değil işte olduğum için...
Edebiyat Defterime ait herşey güzel olur bence...

meselci
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:02:02

Boşuna
sana ''şanslı kız'' demiyorlar...

:))

Kıskandım diyerek,

gülnur'a selam çakarak...

(( Seçil Nimet )) , forumun sahibi
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:05:10

İnanmıyorum tüm bunları paylaşırken SANDIK için aradılar ve işyerimde güvenlik noktasında beklediğini söylediler...

KAvuştuk SANDIK'ım ile...
(( Seçil Nimet )) , forumun sahibi
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:06:07

Burda olduğum için şanslıyım zatennn... :)
Müjgan Akyüz
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:04:33
Bende bu başlığı arıyordum:))

02.02.2012 Elime almış bulunuyorum kitapları.

Paketi açınca ilk dikkatimi çeken ve çok hoşuma giden bir görüntü oldu. Onu paylaşmak istedim.

Kırmızı kurdeleli kitap ayraçları harikaydı. Ayrıca bunun için de teşekkürler.

Başta yöneticimiz Habib Dağ Beye ve ona yardımcı olan herkese çok teşekkürler ediyorum, harikaydılar yine kitaplar.

Nice yıllara Edebiyat Defteri, çok teşekkürler.

Sevgilerle

Cevap yerini hep şaşırdığımdan yeniden kopyalandı
(( Seçil Nimet ))
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:19:55

Evet kitap ayraçları harika...
Hayırlı olsun hepimize...

Müjgan Akyüz , forumun sahibi
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:33:53
İlk etapta görsellik mutlu etti. Devamında içerik.

Sayfalarda gezinirken isimlerin tanıdık olması çok güzel oluyor. Tanımadığım isimler çıkınca da merak ediyorum sayfasını bulmak istiyorum.

Haydi hayırlısı, nice senelere, sevgilerle
sertuğ
2 Nisan 2012 Pazartesi 15:48:22
Hayırlı uğurlu olsun saygılarımla
Erkan Acar
3 Nisan 2012 Salı 22:10:32
Emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum..
(( Seçil Nimet ))
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:11:08

Kapaktaki sadelik ve arkasındaki "O" tek satır çok güzeldi...

"En kımetlimiz O'na emanet edildi..."

sertuğ
2 Nisan 2012 Pazartesi 15:49:24
Hayırlı uğurlu olsun,saygılarımla
meselci
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:13:45

şimdi bir şey anlatmayın ya...

Herkesin eline ulaşsın sonra...

OLMAZ MI?
(( Seçil Nimet ))
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:15:39

Yaaaa...
Ama alanlar duramaz ki yerinde...
Haksızlıkkkkk...

Şaka şaka...
meselci
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:16:25

Ellerime ulatığında bu foruma geleceğim.

aksi durum üzüyor beni...

SAYGILAR.
(( Seçil Nimet ))
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:18:45

Aşkolsun meselci...

Ben dua edeceğim hemen kavuşun diye SANDIK 'la...

meselci , forumun sahibi
2 Nisan 2012 Pazartesi 15:21:49

Ulaştı ulaştı.

:)
katibim
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:20:38
Duruşmanin ortasında yıllıklarm elime ulaştı emegi geçen herkese teşekkürler emeğinize saglik tüm uyelerin de yüreğine sağlık :) herkese teşekkürler saygılar sevgiler iyi günler
sertuğ
2 Nisan 2012 Pazartesi 15:50:56
çöldeki kelebek
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:22:24
Zilim çaldı.Kargo görevlisi genç kapımdaydı..Güleç yüzlü genç bir adam değerli bir hazineyi taşıdığının sanki bilincindeydi. Emaneti aldım, heyecanla açtım.

Kırmızı kurdaleli ayraçlar ,
Altın rengini anımsatan kapak ve kapaktaki olağanüstü güzel desenle
sayfalarda gezinirken
nasıl bir yolculuğa uçacağımı anladım...

Şimdilik kendi şiirimi buldum okudum, sayfaları kokladım ,laptobumun başındaydım sitemizin olduğu sayfayı yenileyim dedim.Bu formu bildiren mesajı okudum.Heyecanım tazeyken hemen yazmaya başladım:))

Bir çok yıllığa katıldım.Bu kadar kaliteli bu kadar özenilerek hazırlanmış böylesi emekle yoğrulmuş olanını görmedim...

O kitabın sayfaları arasında ismimin olmasından gurur duydum, gurur duyuyorum..

Emeği geçen herkese ama herkese gönülden teşekkür ediyorum..

Bravo!!
sertuğ
2 Nisan 2012 Pazartesi 16:18:38
Hayırlı uğurlu olsun,sevgilerimle...
herdemden_1981
2 Nisan 2012 Pazartesi 13:34:16
teşekkürler herkesin emeğine sağlık.
çok güzel şiirlere ulaşmış da oldum.
tek eleştirim gözden kaçan yazım veya basım yanlışları.
selamlar.
sertuğ
2 Nisan 2012 Pazartesi 16:43:48
Yorum Yaz
/ 10 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.