Direniş rumuzlu üyemiz kaza geçirdi.

4.352 izlenme - 162 yorum -
/ 17 »
Yorum Yaz
baharca57
24 Haziran 2009 Çarşamba 18:42:19
Değerli dostlar,

Sevgili eşim,can yoldaşım,hayat arkadaşım, Zafer Direniş bugün saat 15.30 da Laheyde Büyük bir trafik kazası geçirdi.Şu anda Hastahanede yoğun bakımda Lütfen dualarınızı esirgemeyiniz.Allahım sevgili Direnişi tüm sevdiklerine,bizlere bağışlasın inşallah.Dualarımız onunla olsun.Allahım acil şifasını versin Rabbim.

Saygılarımla

Bahar
Niyazi Tuncer
24 Haziran 2009 Çarşamba 19:27:39
Şu anda büyük bir şoktayım , ve ağzım burnum kurudu resmen , inşallah cebabı Allah onu önce sana sonrada tüm sevenlerine , sevdiklerine bağışlar , dualarımız onunla elbetteki , emrinize amade bekliyorum yürek kardeşim , bir tarafım acıyor , büyük geçmişler olsun , habersiz bırakma bizleri...
gözyaşı
24 Haziran 2009 Çarşamba 20:40:24
Bahar abla her zaman olduğu gibi şimdi Direniş Zamanı..Allah cc acil şifalar versin...Sevenlerine ve sizlere bağışlasın...dua ile...
Selma Özeşer
24 Haziran 2009 Çarşamba 20:42:37
Sevgili Bahar çok üzüldüm ...Dualarımızda olacak her an, emin ol canım.
Canan Onuş
24 Haziran 2009 Çarşamba 21:14:24
Sevgili bahar çok üzüldüm arkadaşım, umarım tez zamanda sağlığına kavuşur. Tüm dualarım onun için , ianınyorumki rabbim onua sana ailesine ve sevenlerine bağışlayacak..
EylülGökdemir
24 Haziran 2009 Çarşamba 22:59:10
Rabbim sevgili kardeşim Zafere ve değerli eşi Bahar'a sabır ve acil şifalar diliyorum. Dualarım sizinle.
de_soulmatex
24 Haziran 2009 Çarşamba 23:52:30
geçmiş olsun.dualarımız onunla.Rabbnim acilşifalar versin.
ece can
25 Haziran 2009 Perşembe 00:24:38
Rabbim yar ve yardımcısı olsun en kısa zamanda iyileşmesi dileğimle dualarım sizlerle...
Seheryeli_1
25 Haziran 2009 Perşembe 00:30:53
daha şimdi öğrendim ne yazacağımı bile bilmiyorum dualarım yürek abimle ..allah yardımcısı olsun ....her an yanındayım canım ablam ..
allahım onu bize sevenlerine sana bağışlasın ..
canabi rabim ışığını üstünde eksitmesin
Çınar GÖLE
25 Haziran 2009 Perşembe 00:43:59
Sevgili Bahar sevgili zafer'e geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyorum.Bir an önce iyileşip tekrar aramızda görmek dileğiyle sevgiler güzellikler her daim üzerinize olsun.sevgilerimle..

Çınar GÖLE
NuriCAN
25 Haziran 2009 Perşembe 00:55:53

Bahar Hanım, Nijmegen'den Sevgili eşinize geçmiş olsun diyorum, acil şifalar diliyorum. Allah yardım etsin. Umarım çok ciddi bir şeyi yoktur.

İnşallah en kısa zamanda iyileşir, başarılı bir bakımdan sonra tekrar aramızda olur...

İnsan bazı zamanlarda sıkıntılar yaşayabiliyor. Ama eminim, eşiniz çabuk iyileşecek.

Dedem hep "güzel düşünelim, güzel şeyler bizi bulsun" derdi.

saygıyla
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
25 Haziran 2009 Perşembe 01:56:57

hastalıklardan kurtaran şifa duası-

allahümme rabbe'nnâsi müzhibe'l be'si işfi ente'ş-şâfî lâ şâfî illâ ente şifâen lâ yuğâdiru sekamen ..

manası:
(ey insanların rabbi ve bütün ıstırapları gideren yüce Allah'ım !
senden başka şifa verecek yoktur;yalnız sen şifa verirsin..
ona(hastaya veya bana)öyle bir şifa ver ki,üzerinde(hastada veya bende)hastalığın en ufak izi bile kalmasın ..amin...)

ey yüce rabbim

peygamberimiz Hz.Muhammed'in nuru ayn'ı hürmetine hastamıza cümle hastalarımıza şifalar ver ya rabbi amin...

bahar hanım
fırsat buldukça bu duayı sizde okuyunuz..manevi güç veren bu duayı okumanızda yarar var..acil şifalar dilerim... sevgilerimle...

Doğanşehirli
25 Haziran 2009 Perşembe 08:16:40
Sevgili Bahar Hanım ,
Zafer kardeşimizin kaza geçirmesi bizleri üzdü. Kendisine acil şifalar dilerken Allah'tan onu sevdiklerine kavuşturması için dua ediyoruz. Çok geçmiş olsun.
belginerturk
25 Haziran 2009 Perşembe 09:40:36
büyük geçmiş olsun bahar hanım...

Allah şifa verir inşallah...

Azure_
25 Haziran 2009 Perşembe 10:35:25
Sevgili Bahar; kaza haberini yeni okudum şok oldum.. çok çok geçmiş olsun...
Sn DİRENİŞ'e Rabbim acıl şifalar versin..dualarım sizinle...
MERZİFONLU05
25 Haziran 2009 Perşembe 13:31:43
büyük geçmiş olsun der Allahtan acil şifalar temenni ederim dualarımız sizinle
vuslat05
25 Haziran 2009 Perşembe 18:01:07
Geçmiş olsun dileklerimi iletir,bu mübarek gecede dualarımızda olduğunu bildirmek isterim..Tez zamanda sevdiklerine kavuşması dileklerimle...ESRA DEREL
Hülya Akyıldız
25 Haziran 2009 Perşembe 19:40:21
Bu mübarek günde zafer beyin bir an önce eski sağlığına kavuşmasını ve Allahtan onu sevdiklerine bağışlamasını yürekten dilerim...
Dualarımız sizinle gönül dostu acil şifalar...
kardelen26
25 Haziran 2009 Perşembe 22:24:34
Değerli kardeşim Bahar, Yüce Rabbim Sevenlerine bağışlasın İnşaallah. Tez günde iyileşmesini diler, geçmiş olsun dileklerimi sunarım.
Ceyda GÖRK
25 Haziran 2009 Perşembe 23:38:29
baharım...noolur sakin ol bitanem...bizi ara....
Allahın izniyle, bu mübarek gecede dualarımız kabul olacaktır...
onu sana ve bizlere sevdiklerine bağışlayacaktır...
şimdi saba35 aradı da haberimiz oldu...pc de değildim...
dualarım ikinizle...
haberdar et lütfen...cg
Toynak
25 Haziran 2009 Perşembe 23:42:55
ablam..ben bir şey diyemiyorum...şoktayım şimdi öğrendim...ve durum hakkında en ufak bir bilgim yok..ne olur bizi habersiz koyma...yapabileceğim bir şey varsa ablam...çok üzgünüm...Rabbim acıl şifalar ihsan eyle...
Neslihan YAZICILAR
25 Haziran 2009 Perşembe 23:54:19
Bahar'cım insan adıyla müsemmadır, illa ki direnecektir Direniş ağabeyim...
Dualarımız onunladır.
Rabbim sevdiklerine, sevenlerine bağışlasın.

Ceyda GÖRK
26 Haziran 2009 Cuma 12:30:58
BAHARIM...
BİZİ HABERSİZ BIRAKMA...
SON DURUM NEDİR...
SON DERECE ÜZÜNTÜLÜYÜZ...
DUALARDAYIZ...CG
Arzu Altınçiçek
26 Haziran 2009 Cuma 15:00:14

Az önce Direniş dostumuzun cep telefonunu aradım epey çaldı, sonra da meşgule verdiler. Merak ettiğimize dair mesaj çektim, dilerim burdan ya da telefondan bir şekilde hayırlı haberlerini alırız.

İbrahim Kahraman
26 Haziran 2009 Cuma 15:38:04

Yüce Rab-bim acil şifalar versin,dualarımız onunla ,ülkemizin ve bizim böyle yüreği Vatanı için atan insanlara ihtiyacı var,en kısa sürede aramıza katılacağına dair ümidim tamdır.Rab-bim tekrar acil şifalar versin diyorum

Saygılar
fosil61
26 Haziran 2009 Cuma 15:57:32
Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. İnşallah iyileştiği haberlerini bir an önce duyarız. Sabır ve Dua ile.
AYTEN ÇIKRIKCI
26 Haziran 2009 Cuma 15:57:49
YARADANIMDAN ŞİFA VERMESİNİ İYİLEŞMESİNİ DİLERİM DUALARIM SİZİNLE ACINIZI ÇOK İYİ ANLAYAN Bİ,RİSİYİM BENDE TRAFİK KAZASI YAPTIM HASTANE ÖNÜNDE NE ACILAR YAŞADIM 26 YAŞINDA YENİ ÜSTĞM TABİP OLAN YAVRUMU KAYBETTİM İNŞALLAH DİRENİŞ ADI GİBİ DİRENİR HAYATA DÖNER RABBİM YARDIMCINIZ OLSUN
Fatma Biber
26 Haziran 2009 Cuma 20:21:43
Eşinize çok geçmiş olsun. Dilerim en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Dualarım, pozitif duygularım sizin için.
Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.
OMARIM
26 Haziran 2009 Cuma 21:03:12
ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.
Müfide Decdeli
27 Haziran 2009 Cumartesi 05:21:35
Çok üzüldüm,sevgili kardeşlerim.Büyük geçmiş olsun.Dilerim Allahtan tez zamanda şifaya kavuşursunuz.İyilik sağlık ve afiyetler dileklerimle.
Saygı sevgi ve selam.
şair07
27 Haziran 2009 Cumartesi 13:28:12
Tanışmadan tanıdığım, görmeden sevdiğim, arkadaş listeme eklediğim, sevgili dost, Sevgili Direniş, Sevgili Muzaffer Bey kardeşimin geçirmiş olduğu kazayı büyük bir üzüntüyle yeni öğrenmiş bulunuyorum. Kendisine, tüm sevenlerine geçmiş olsun der Allah'tan acil şifalar diler, dua ve sevgilerimizin kendisi ile birlikte olduğunu bildiririm. Sevgi ve saygılarımla...
NOT: Son durumu hakkında bizleri bilgilendirirseniz acı ve sevinçlerinizi paylaşmış oluruz.
Oflu
27 Haziran 2009 Cumartesi 14:18:13
Çok çok geçmiş olsun.
Allah'dan acil şifalar diliyorum.
Dualarımız sizlerle değerli kardeşim.
ÖZGE AKIL
27 Haziran 2009 Cumartesi 16:29:59
Çok üzüntü verici bir durum.Allah acil şifalar versin inşaallah.Geçmiş olsun.
suskunkalem
27 Haziran 2009 Cumartesi 17:00:47
Muhterem bahar hnm.eşiniz zafer beyin geçirdiği kazadan dolayı çok üzgün olduğumu ifade eder,Yüce ALLAH'tan böyle felaket ve acıları tekrar yaşatmamasını diler tüm kalbimle geçmiş olsun dileklerimi iletirim.Bir an önce eski sağlığına tekrar kavuşmasını ALLAH'tan niyaz eder saygılarımı sunarım.
gül peri
27 Haziran 2009 Cumartesi 18:44:39

Çok üzüldüm.Bütün dualarım size gitsin.
Allahtan sizlere sabır metanet ve eşinize acil şifalar diliyorum.
merhabaomrum
27 Haziran 2009 Cumartesi 20:56:29
Allah acil şifalar versin,inşallah en kısa zamanda iyileşecektir.Saygılarımla
Necla Kezban Turan
27 Haziran 2009 Cumartesi 22:59:44
Bahar hanım,
büyük geçmiş olsun. umarım eşiniz en kısa sürede aramıza döner. Allah acil şifalar versin...Dualarımız sizinle.
oktayzerrin
28 Haziran 2009 Pazar 01:37:27
öncelikle bu üzücü haberi geç farkettiğim için özür dilerim..Allah âcil şifalar verir inşallah,geçmiş olsun..saygımla...
oktayzerrin
28 Haziran 2009 Pazar 01:40:40
ayrıca inanın bugüne dek sizin eşiniz olduğunu bilmiyordum.resmen üzüntüm katlandı ve şok oldum..Cenab-ı Allah O'nu size,ailesine ve dostlarına bağlşlasın inşallah,dualarımız sizlerle...büyük geçmiş olsun efendim...saygımla...
kulhilmi
28 Haziran 2009 Pazar 10:00:29
Ablacığım merhaba
Büyük geçmiş olsun, ALLAH yardımcısı olsun,
Abla Zafer abime ulaşma imkanım var mı? Telefonu falan,
bildirebilirsen sevinirim.
Nar-ı Çiçek
28 Haziran 2009 Pazar 13:01:56
Sizleri ne kadar tanimasamda okuyunca üzüldüm, Allah sifalar versin.Sevdiklerine bagislaisn insallah.
Yeganem
29 Haziran 2009 Pazartesi 02:01:16
Bahar Hanım
Çok üzüldüm direniş kardeşim inşaallah iyileşir..
Büyük geçmiş olsun.
Rabbim sizlere bağışlasın .
.Allah yar ve yardımcısı olsun .
.Selam ve dua ile..
Lale28
29 Haziran 2009 Pazartesi 03:53:43
allah acil sifalar versin dualarimiz sizinle..
betul
29 Haziran 2009 Pazartesi 09:07:23
Umarım ben bu satırları yazarken, siz durumunun iyiye gittiği haberlerini almışsınızdır. Rabbim sizlere bağışlasın. Acil şifalar. Selâm ve dua ile...
fertom
29 Haziran 2009 Pazartesi 15:25:31
Acil şifalar diliyorum.
Allah yardımcınız olsun.
Geçmiş olsun dileklerimle.
Ferzan Tomruk
DemAN
29 Haziran 2009 Pazartesi 19:46:05
Sevgili Baharca; Geçmiş olsun dileklerimi ve dualarımı gönderiyorum....Allahtan şifalar dilerim, çok üzgün olduğumu belirterek sizlere çok ama çok dualarımı gönderiyorum. İnşallah Allah sevgili eşiinizi size bağışlar...

Selam ve dualarımla
onurumsun
30 Haziran 2009 Salı 20:11:04
Bahar hanım uzun zaman yoktum ve şimdi okudum mesajınızı sevgili eşiniz Zafer beye acil şifalar ve size de çok geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Umarım tez zamanda yeniden aramızda olur Zafer bey.

Sevgiler
suskunkalem
30 Haziran 2009 Salı 20:36:49
sevgili bahar hanım..sitemizin eski üyelerinden ama şu an sitemeizden ayrılmış bulunan,yaban-SensiZgece rumuzlu mikayil güngüt adlı arkadaşımız kaza haberini okuyunca çok üzülmüş,eşinize açil şifalar dileklerini iletip,dualarınınında sizinle birlikte olduğunu ifade etmektedir.. geçmiş olsun.saygılarımızla
İlhami ERDOĞAN/Ozan İlo
30 Haziran 2009 Salı 23:08:19
Can Ağam'a
Rabbimden acil şifâlar niyaz ediyorum.
İnşaAllah en kısa zamanda sağlık ve afiyetine kavuşur.
Hakkınızı helâl edin, dün duydum ve irtibat sağlayabileceğim bir numara olmadığı için, arayamadım.
Sağolsun Makberî; Edebiyatdefteri.com da yazıyor dedi.
Uzun zamandır deftere girmediğim içinde bundanda haberim,
ancak Makberî'nin söylemesiyle oldu.
Selâm hürmet, sağlık ve afiyet dileklerimle İnşaAllah.
Toprağımsın
1 Temmuz 2009 Çarşamba 01:08:04
Geçmiş olsun Allah şifalar versin..
zekibekar
1 Temmuz 2009 Çarşamba 09:41:31
YÜCE RABBİM MERHAMETLİDİR.. KARDEŞİMİ ESİRGESİN... AMİN.. BİR ANDA YÜREĞİMİZ YANDI DOSTTT.. ALLAHA EMANETSİNİZ.. ZAFER HOCAM TOPARLAN HADİ....
SIIR DOSTU
1 Temmuz 2009 Çarşamba 16:20:17
SIIR DOSTU ,GECMIS OLSUN DUALARIMIZ SIZINLE

DEGERLI DOSTUMUZ ZAFER DIRENIS ARKADASIMIZIN KAZA GECIRMIS OLMASINDAN DOLAYI BUYUK UZUNTU DUYDUM VE DUALARIMIZ ONUNLA BUYUK GECMIS OLSUN.BAHAR HANIM SIZNLE VE ZAFER BEYLE DUALARIMIZ DILERIM EN KISA ZAMANDA IYILESIR VE SAGLIKLA
KALSIN MUTLULUKLARINIZIN TUM SEVGIKLERINIZ ILE BIRLIKTE OLMASINI DILERIM.
AYLAVYOU
4 Temmuz 2009 Cumartesi 10:55:20

ABLAM ÇOK MERAKTAYIM ABİMİN DURUMU HAKKINDA BİR BİLGİ VERİRSEN BİR NEVZİ ENDİŞEMİZ HAFİFLER..
ALLAHIM İNŞALLAH DURUMU İYİDİR.ALLAH ACIL ŞİFALAR VERSİN
adige_im
5 Temmuz 2009 Pazar 01:01:55
Allah acil şifalar versin...gönülden dualarımız onunlaa....
serdal şahiner
5 Temmuz 2009 Pazar 17:10:20
büyük geçmiş olsun....allah yardımcınız olsun...acil şifalar
Âsûde-68
6 Temmuz 2009 Pazartesi 09:31:15
Değerli kardeşim eşiniz,Zafer Direniş abimizin kaza haberini alınca çok üzüldüm,Dualarımız onunla Dilerim Rabbim tez zamanda şifaya kavuşturur ve aramıza döner,
ve yine dileğim;Mevla Zafer abimize
Hz Nuh’un direncini...
Hz İsmail’in teslimiyetini...
Hz Yakup’un dirayetini...
Hz Süleyman’ın gayretini...
Hz Eyyub’un sabrını...
Hz Lokman’ın hikmetini...
Ve Hz Muhammed’in muhabbetini versin Rabbim!
Selam ve dua ile
hayatgülbahçesi
6 Temmuz 2009 Pazartesi 19:55:08
ÇOK GEÇMİŞ OLSUNNNNNN
hüzünlüşarkım
8 Temmuz 2009 Çarşamba 00:19:49

Allah, size ve dostlarına bağışlasın eşinizi, çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.Geç öğrendim.Umarım ve dilerim en kısa zamanda sağlığına ve sevdiklerine kavuşur..Dualarımdasınız..Saygı ve sevgimle Sevgili Bahar.
incsoft
11 Temmuz 2009 Cumartesi 12:35:39
Allah yardımcısı olsun.. İnşallah döner en kısa zamanda sevenlerinin arasına..
Çok üzgünüm gerçekten ve dualarım sizlerle birlikte..
Hasan Hüseyin Yılmaz
12 Temmuz 2009 Pazar 01:06:27
Çok üzüldüm.çok geçmiş olsun.
Allah acil şifalar versin.
Dualarım Zafer Direniş'le olacak.
kemalist1957
14 Temmuz 2009 Salı 18:19:48
Sevgili Baharca
Tüm dualarımız direnişle beraber. İnanıyorum direniş bu hayat savaşını kazanacak. Saygılarımla
Şammas AVAN
26 Temmuz 2009 Pazar 17:37:18

Allah acil şifa versin, Dua'larımız sizinle,,,
İhsan TURHAN
27 Temmuz 2009 Pazartesi 12:40:46
Rabbim bir an önce şifasını versin. Zafer beyi sevenlerine sevdiklerine bağışlasın. Ailece duacıyız... Tez zamanda Zafer bey ve bütün şifa bekleyenler şifa bulsun inşallah...

Çok üzüldük inanın :-(((

Nesrin Akalmış
24 Haziran 2009 Çarşamba 19:13:32

çok üzüldüm sevgili Bahar.
Allahım güç versin Zafer dostumuza. tez şifa bulsun

dualarım onunla arkadaşım

MMehlika Sultan
4 Temmuz 2009 Cumartesi 01:17:44
çok çok üzüldüm şoktayım ağlıyorum direniş babam Allahım şifa versin şimdi dua okurum üzülme bahar annem Allahım sevdiklerine bağışlasın:(((
Mehmet ERDOĞAN
24 Haziran 2009 Çarşamba 19:25:35
Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın
mzorla
24 Haziran 2009 Çarşamba 19:31:34
yüce Yaradan'dan şifa diliyorum.geçmiş olsun.allah yar ve yardımcısı olsun.
Şükran AY
24 Haziran 2009 Çarşamba 19:42:03

Nasıl üzüldüm anlatamam.
Dilerim tez vakitte sağlığına,ailesine ve tüm sevdiklerine kavuşur şair dostumuz.
Dualarım yolunuza .Büyük geçmiş olsun.
Sibel Gülentürk ( Yönetici )
24 Haziran 2009 Çarşamba 19:52:56
Acil şifalar diliyorum . Dualarımız sizinle.
Hilmi YAZGI
24 Haziran 2009 Çarşamba 19:53:40
Bahar hanım,

Zafer kardeşimizin kaza haberi bizleri derinden etkilemiştir. Az önce haberim oldu.

Hollanda - Lahey bana yaklaşık 250 km. Gerektiğinde elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız, hiç merak etmeyin.

Yüce Allah O'nu sevdiklerine bağışlayacaktır

Acil şifa dileklerimle,
dualarımız sizlerle...
baharca57
24 Haziran 2009 Çarşamba 20:42:13
Hilmi kardeşim Allah razı olsun sağolun,şu anda alıdğım haber etrafını tanıyor ve yanıt veriyormuş her şeye.En kısa zamanda aramızda olacaktır inşallah.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Hilmi YAZGI , forumun sahibi
1 Temmuz 2009 Çarşamba 18:55:22
Bahar hanım

Zafer kardeşimize ulaşmak için çok uğraştım ama telefonu ve kaldığı klinik hakkında bir bilgi alamadım.

dün Hollanda Layeh (Den Haag) şehrinde üç tane büyük hastane ile telefon görüşmesi yaptım ve bu isimde bir hasta olmadığını söylediler.

HZ Krankenhaus: 070 2100xxx
MSH Klinik : 070 3302xxx
Unfall Klinik: 070 3124xxx

Acaba başka şehirde, başka hastanede mi kalıyor
ya da çıktı mı hastaneden? her hangi bir bilgi alamadım.

haftasonu yanına gitmeyi düşünüyorum ama adresi yok :-(

bizler de çok merak ediyoruz.. inşaAllah bir an önce sağlığına kavuşur.

iyi haberlerini bekliyoruz.
neneh.
24 Haziran 2009 Çarşamba 20:03:09
Acil şifalar diliyorum değerli arkadaşımıza.Büyük geçmiş olsun.Saygılar sunuyorum.
Mehtap ALTAN
24 Haziran 2009 Çarşamba 20:27:17
Çok üzüldüm çokkk...

Allah ona yardım etsin hayırlı şifalar versin İNŞAALLAH ...:(
gözyaşı
24 Haziran 2009 Çarşamba 20:35:21
Allah cc acil şifalar dilerim...Şimdi Direniş zamanı ağam...ne olur...dua ile...
Yorum Yaz
/ 17 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.