Bu gün seni çok mutlu eden birşey oldu mu?

2.514 izlenme - 146 yorum -
/ 15 »
Yorum Yaz
zor
26 Aralık 2007 Çarşamba 23:27:51

Üçgündür babamın rahatsızlığı armıştı çaresizlikten ne yapacağımı bilemiyordum bugün oturdu ve gülümsedi toparlanmıştı biraz
onü gülümserken görmek beni çok mutlu ediyor.
saygılar...
alwaysyou
27 Aralık 2007 Perşembe 00:58:10
geçmiş olsun babanıza ve size gülümsemeleriniz daim olsun dilerim bizide sevindirdiniz paylaşımınızla..
teşekkürler..
Erhan Fuçucu
27 Aralık 2007 Perşembe 01:05:23
çok uzun zamandır beni mutlu eden bir şey olmuyor, mutluluğu kendim yaratmak zorunda kalıyorum :) böyle nedensiz gülüyorum...
emre_onbey
27 Aralık 2007 Perşembe 03:11:39
inişli-çıkışlı bir sağlık sorunum olduğundan spor yapmakta zorlanıyordum...bugün doyasıya spor yaptım(spor salonunda da benden başka kimse yoktu:-)

...sonra ailemle ve sevdikleirmle akşam yemeği yedim sonra kitaplarımla başbaşaydım yazımı yazdım...

benim için yeterli ve güzel bir gündü...şükürler olsun :-)

içimizdeki sevgiyle...
semra geçkin
27 Aralık 2007 Perşembe 10:49:13
bugun olmadi..dun de olmadi..ama bu soruyu dusundum ve beni ne mutlu eder dedim...
bir baskasinin caresiz gozlerinde isilti yaratabilmek..kendimin disinda bir baska insani mutlu etmekten duyacagim haz beni cok mutlu eder..
bircocugun akan burnunu silmek ,yasli annelerimizi babalarimizi mutlu etmek beni mutlu eder...birde aglayani guldurmek...gecici de olsa...hak yememek,calismak,uretmek,zayifi ezmemek,el uzatmak,yardimci olmak beni mutlu eder...menfeatsizce karsimdaki kisilere gulmek beni mutlu eder...gunaydin demek...iyi isler bol bereketler demek...iyi aksamlar demek...beni mutlu eder...sevmek karsiliksizca sevmek herkesi insanim diyebilmek beni mutlu eder...
dellysedat
27 Aralık 2007 Perşembe 10:55:10
umarım hep gülümser..

evet oldu...

R6 bloğun kiriş detaylarını bitirdim...:))
Ben işimi seviyorum...:)
kbbn
27 Aralık 2007 Perşembe 11:55:02
Sadece bugün değil uzun zamandır

mutluluk kelimesi benden çok uzak

sahte gülücüklerle

mutsuzluğumu gizlemeye çalışıyorum

ufurmelerim
27 Aralık 2007 Perşembe 11:57:16
H.Yavuz
27 Aralık 2007 Perşembe 11:57:28
Önümüze cikan her olumsuzluktan olumlu bir durum düsünmek insani mutlu eder saniyorum... Mevlam neylerse güzel eyler...
YağMuRun İzİ
27 Aralık 2007 Perşembe 18:18:03
Kendi kendini bilene hergün mutlu edecek bişi vardır.Yeterki insan kanaatkar olsun.En kısa örnek olarak gören bir çift göz.
Değil mi?
Yorum Yaz
/ 15 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.