Kötülük etmeden pişman olmanın en iyi şekli, iyilik etmektir. BRETONNE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Elma Kitabı - Elma Kitapları

Elma konu başlığında toplam 161 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Elma kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Selahattin Gider

Kurgu Kültür

  "dudağı iki büklüm şah damarıma değince sırrım ifşa oldu artık gizim aşikâr…  ana rahminden daha emin diye  yüreğine emanet bıraktılar beni"           »»
Bilsen Başaran

Pupa Yayınları

Ah, o kavgacı Kıpkıp! O kendini beğenmiş kibirli elma ağacı. "En güzel elma benimmm... Kıpkırmızı bedenim Tatlı, sulu, kokulu... Çoktur benim sevenimmm... lay lay!" diyerek bağıra çağıra şarkılar söyleyerek bizi erkenden uyandırmasaydı, bana kötü örnek olmasaydı, belki de başımıza bunlar gelmezdi değil mi ama... Aaaa... Ben mi? Şeyy adım Tatkız! Ben çok tatlı, çok sulu, çok güzel bir elmaydım ama ..»»
Michael Broad

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Adım AMELIA KIDD, gizli ajanım.Yani, tam olarak gizli ajan sayılmam aslında. Devlet adına filan çalışmıyorum ama pek çok kez dünyayı suçlulardan kurtardım. Bakmayı biliyorsanız, etrafınızda pek çoğunu görebilirsiniz. Kılık değiştirmede çok iyiyimdir. Kendi aletlerimi kendim yaparım (bazen işe yaradıkları olur) ve zor durumlardan nasıl kurtulacağımı ..»»
Mehmet Murat Somer

Nar Yayınları

Bir drag şov yıldızı olan Ponpon'un yeni satın aldığı şehir dışındaki lüks evinde komşusu olan kibar beyefendi doktorların ömrünün sonuna geldiğini söylemesi üzerine gerekli gördüğü cinayetleri işlemeye girişir. O arada Altımermerli travesti Gönül, Ajda Pekkan'ın çalınan elmaslarının peşine düşer. Bu kitabın kapağını açarken sıradan olan ne varsa unutmalısınız. ABD'den Tayvan'a onlarca ülkede y..»»
Anais Martin

Morpa Kültür Yayınları

*Kuş Kanadından Masal *Küçük Tırtıl ile Kurbağacık *Kestanenin Masalı *Serçe Annenin Masalı *Yavru Fil ve Panter *Kitap Kurdu *Meraklı Mısır Tanesi *Mısır Tanesinin Yolculuğu *Elma Kurtları *Ali`nin Elma Bahçesi»»
Özlem Türker Eruygur

Noktürn Kitapları

Sadece bir çift elmas küpe ondan geriye kalan… Tılsımlı bir taşın gölgesinde bir varmış, bir yokmuşlar arasında kararsız kalmış,değeri bilinmemiş, ezilmiş, hırpalanmış, hor görülmüş genç bir kadın, bir gurbet gelini, Elmas… Anadolu'nun küçük bir köyünde başlayıp Belçika'nın Antwerpen şehrine uzanan bir gurbet yolculuğu… Aynı başlangıç, iki farklı sonla Elmas'ın hayat hikâyesi… Onun da her..»»
Abdurrahman Küçük

Berikan Yayınları

Elinizdeki “Asrın Kızılelması: Türk Birliği” adını verdiğimiz bu kitap; “Asrın Kızılelması” ve dünyayı huzura kavuşturacak gibi algılanan “Günümüzün Mehdîsi” olacak nitelikler, bilgiler ve öngörüler içermektedir. Mete Hanla başlayan, Atilla ile berraklaşan, Bilge Kağan ve Orhun Anıtları ile belgeleşen, Selçuklular ile mesafe alan, Osmanlılar'la uygulamaya konulan, Türki..»»
Neriman Şimşek

Yılmaz Basım

Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde ..»»
Zeynep Sahra

Ren Kitap

Ateşe uçmaktan korkan bir kelebeğin hikâyesinden, kanatlarını arkasında bırakan bir kelebeğin değişim hikâyesine...       »»
Kolektif

Doğan Egmont

Barbie, en iyi arkadaşı Alexa'yla birlikte ormanda bir kulübede yaşayan Liana rolünde. İki arkadaş ormanda bir ayna bulduklarında heyecanlı bir macera başlıyor! Filmin öyküsünü bir kere de kitaptan oku! Hediye aynaya da bayılacaksın! UYARI: 1,5 yaşından büyük çocuklar için uygundur.    »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.