Gerçek aşk daima kişisel yarar duygusundan vazgeçme temeli üzerinde yükselir. TOLSTOY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Doktora Kitabı - Doktora Kitapları

Doktora konu başlığında toplam 15 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Doktora kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Mehmet Eren Yüksel

Gazi Kitabevi

Almanya'da Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimi Tıp Öğrencileri İçin Rehber»»
Erol Güngör

Yer-su Yayınları

(Birinci Kitap)Kelami Sahada Estetik Yapı Organizasyonu(Tecrübi Psikoloji Doktora Tezi, 1965) (İkinci Kitap)Şahısların İhtilafların Çözümünde Lisanın Rolü(Sosyal Psikoloji Doçentlik Tezi 1969) (Üçüncü Kitap)Değerler Psikolojisi Üzerinde Araştırmalar(Profesörlük Tezi, 1978)»»
Esma Emmioğlu Sarıkaya,Özge Maviş Sevim

Pegem A Yayıncılık

Araştırma üretkenliği kavramının son yıllarda alan yazında geniş yer bulmaya başladığı; akademisyen ve akademisyen adaylarının araştırma üretkenliklerinin artırılması adına yapılan çalışmalara hız kazandırıldığı görülmektedir. Bu eser, araştırma üretkenliği konusuna ilgi duyacak araştırmacılar için araştırma üretkenliği konusu, kapsamı, ölçütleri vb. hakkında bilgi alabilecekleri bir kaynak niteli..»»
Kolektif

Semerkand Çocuk Yayınları

Hey, Saliha diş kontrolüne gitmekten korkuyor, diye kim söylüyor? Saliha korkmuyor. Diş hekimi ne de kibar biri. Saliha'nın dişlerini temizliyor. Saliha mikropları uzak tutmak için ilaç almaktan da korkmuyor.»»
Kolektif

Doğan Egmont

Doktora gitmek birçok çocuk için zorlu bir süreçtir. Çocuklarınızın endişelerini giderirken ve onları muayeneye hazırlarken elinizdeki kitap size çok yardımcı olacak.    »»
Eva Wenzel Bürger

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Çok sağlıklı olsalar da, çocukların zaman zaman doktora gitmeleri gerekir. Elif'in de sağlık kontrolü için doktora gitmesi gerekiyor. Ancak kahramanımız biraz korkuyor. Oysa doktora gitmekte korkacak bir şey yok. Siz de Elif'le birlikte doktoru ziyaret edin ve sağlık kontrollerinin ne kadar kolay olduğunu görün.»»
Perri Klass

Profil Yayınevi

"Perri Klass kendi nevrozları hakkında dürüst, kendi mesleğindeki çatışmalar ve uyum hakkında düşünceli, beraber çalışmak zorunda olduğu kendini beğenmiş sahtekârlara öfkeli ve gördüğü her şeyi bize anlatacak kadar korkusuz."

San Francisco Chronicle

Doktor olma yolunda mı ilerliyorsunuz? Sevdiğiniz birinin neden doktor olmak istediğini mi merak ediyorsunuz? Kendi doktorunuzun aklından ..»»

Margie Larsen

Doğan Egmont Çocuk Kitapları

Bebek Bob, dostu Barney ile birlikte vakit geçirmeyi çok seviyor. Çünkü her defasında yepyeni yerler görüyor, bir çok faydalı bilgi ediniyor. Sen de onlara katılmaya ne dersin? Şimdiki durağınız doktor. Haydi acele et, yola çıkmak için seni bekliyorlar.»»
Phoebe Beinstein

Doğan Egmont Çocuk Kitapları

Muayene olma zamanı! Doktora gittiğinde neler olur? Bu sorunun cevabını öğrenmek için doktora giden Doraya eşlik et!»»
Gülden Uyanık Balat

Eğiten Kitap

(...) Tez Numarası 40 Tezin Adı Sınıfında Engelli Çocuk Bulunan Ve Bulunmayan Okul Öncesi Öğretmenlerinin Kaynaştırmaya Yönelik Görüşlerinin Karşılaştırılması [Comparison Of Teachers Opinions On Inclusion Who Have Disabled Children İn Their Class And Who Do Not Have] Tezin Yılı 2006 Üniversite ve Enstitü Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstit&u..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.