Aşk, insanı sürükleyip götüren eşi bulunmaz bir taşıt aracıdır. BALZAC [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Dialog Kitabı - Dialog Kitapları

Dialog konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Dialog kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Karen A. Franck

John Wiley and Sons

The book makes visible and comprehensible aspects of the briefing and design process by examining different, overlapping activities that take place: relating, talking, exploring/discovering, and transforming. Material for the book is drawn from interviews with practicing architects, outstanding examples of design and collaboration from different countries, and concepts and research in psychotherap..»»
Ercan Sancak

Gazi Kitabevi

This book is for adult pre-intermediate and intermediate learners. It comprises a series of dialogues to help your listening and speaking skills in English. It is designed to practice the essential language skills needed for general proficiency in everyday conversations and is suitable for students who want to improve their survial skills need for socializing and travelling abro..»»
Maria de los Angeles Palomino

Nüans Publishing

Temel seviyede (A1-A2) İspanyolca gramer kitabı ve CDsi. Gramática en diálogo 1 + CD: A1-A2 Gramática en diálogo 2 + CD: A2-B1 Gramática en diálogo aborda el estudio de la gramática de una forma lúdica y contextualizada. Consta de 30 unidades por nivel. El tema gramatical que se va a trabajar aparece contextualizado en varios diálogos, con su explicación al lado y dos páginas c..»»
Maria de los Angeles Palomino

Nüans Publishing

Orta seviyede (A1-A2) İspanyolca gramer kitabı ve CDsi. Gramática en diálogo 2 + CD: A2-B1 Gramática en diálogo 1 + CD: A1-A2 Gramática en diálogo aborda el estudio de la gramática de una forma lúdica y contextualizada. Consta de 30 unidades por nivel. El tema gramatical que se va a trabajar aparece contextualizado en varios diálogos, con su explicación al lado y dos páginas c..»»
Nermin Saybaşılı,Leyla Akhundzadeh,Ruben Arevshatyan,Saleh Barakat,Kamal Boullata,Khaled Hafez,Salwa Mikdadi,Tirdad Zolghadr

Norgunk Yayıncılık

Beral Madra (Önsöz) Leyla Akhunzadeh (Bakü, Azerbeycan) Ruben Arevshatyan (Erivan, Ermenistan) Saleh Barakat (Beyrut, Lübnan) Kamal Boullata (Kudüs, Filistin) Khaled Hafez (Kahire, Mısır) Shalva Khakhanashvili (Tiflis, Gürcistan) Salwa Mikdadi (Kaliforniya, ABD) Nermin Saybaşılı (İstanbul, Türkiye) Tirdad Zolghadr (Tahrah, İran) Neighbours in Dialogue (Komşular Söyleş..»»
Michael Korz

Altıkırkbeş Yayınları

İyi bir öykünüz olabilir, inanılmaz karakterler yaratmış, harika bir fikri müthiş bir sona taşımız olabilirsiniz ama karakterleriniz konuşamıyorsa elinizde sadece kötü bir senaryo var demektir. Elinizdeki kitap, günlük konuşma dilinden başlayarak, tüm senaryo türleri için etkin ve doğru diyaloglar yazmanın yollarını, sık düşülen hataları gösterip, kolay ulaşılabilecek örneklerle de destekley..»»
Michael Korz

Altıkırkbeş Yayınları

İyi bir öykünüz olabilir, inanılmaz karakterler yaratmış, harika bir fikri müthiş bir sona taşımız olabilirsiniz ama karakterleriniz konuşamıyorsa elinizde sadece kötü bir senaryo var demektir. Elinizdeki kitap, günlük konuşma dilinden başlayarak, tüm senaryo türleri için etkin ve doğru diyaloglar yazmanın yollarını, sık düşülen hataları gösterip, kolay ulaşılabilecek örneklerle de destekleyere..»»
Mustafa Demir,Gürcan Günay

Pelikan Tıp Teknik

Bu kitap, 2014’te ilk baskısı yapılan ve kısa zamanda tükenen YDS Cloze Tests ile YDS Dialogue Completion kitaplarının tamamen okuyucu lehine ekonomik amaçlı bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Bununla birlikte birleştirmede bilimsel temellere uygun olarak benzer türde soruların aynı kitaplarda toplanmasına azami özen gösterilmiştir. "Cloze Test" tipi sorular 2003 yılından itibaren dil sı..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.