Tilki, kümesi iyi tanıyor diye bekçi yapılr mı? Harry Truman [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Cadı Kitabı - Cadı Kitapları

Cadı konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Cadı kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Sibel Kilimci

Heyamola Yayınları

İcadiye'nin mağrur bir duruşu var İstanbul'a karşı. Bir eteğinde Kuzguncuk, bir eteğinde Üsküdar sahili... Kuzguncuk, İcadiye'nin süslü eteği gibi Boğaz'ın sularında dalgalanıyor, İcadiye'ye bonkörce sunuyor maviliğini. Denize inen sokaklar, yapılaşmaya rağmen hâlâ İstanbul'un en güzel deniz manzarasıyla kucaklaşıyor. Geceleri, 1. Köprü, Nakkaştepe'nin ardında, Beylerbeyi Sarayı'nın hemen dibind..»»
Shel Silverstein

Epsilon Yayınevi

“O klik sesi de neydi?” diye sormuş küçük aslan. “Vuruldum mu?” Tahmin edebileceğiniz gibi, avcı bu durumdan çok utanmış ve yüzü de şapkası gibi kıpkırmızı olmuş. “Sanırım tüfeğimi doldurmayı unutmuşum,” demiş. “Şaka gibi değil mi, ha ha ha! Ama eğer bana bir dakika izin verirsen, tüfeğime mermi koyayım ve kaldığımız yerden devam edelim.”Sonra aslan ne yapmış dersiniz? Tabii ki izin vermemiş..»»
Burak Artuner

Mona

1960’ların İstanbul’unda başlayıp, günümüze dek uzanan bir aşk hikâyesi ve eskimeyen 1964 model mavi bir Cadillac otomobil... Doktor Adnan ile armatör Cemil Dağlaroğlu’nun kızı Leman, bir gazino eğlencesi sonrasında tesadüfen tanışırlar. Aralarında kısa sürede bir aşk doğar. Fakat mavi Cadillac’ıyla o dönem İstanbul’un en seçkin kızlarından olan Leman’da başka bir erkeğin de gözü vardır; babasının..»»
Mine Artu

Timaş Yayınları

İNANILMAZ BİR KURGU, MÜTHİŞ BİR TAT PEMBE CADİLLAC Bir gün yaşadıklarınızı tamamen unutup hiçbir şeymiş gibi yaşamak nasıl bir duygu. Doktor ona "Alzheimer"dediğin de bunun sevimli küçük bir kedi yavrusu sanmıştı.Her yaşanılanın belleğinden gideceğini öğrenince bir çözüm aradı huysuz ihtiyar ve çözüm,her şeyi kaydetmekti. Herşeyi oturup teybe kaydetmesinin bir sebebi vardı. Doğduğu anda..»»
İmam Ali Zeynelabidin

Kevser Yayınları

İmam Ali Zeynelabidin

Nesil Yayınları

“Sahife-i Seccadiye” adıyla tanınan bu eser, bir duâ kitabıdır. Ancak, aynı zamanda İmam Ali Zeynelabidin`in, hayatın maddî ve manevî her cephesiyle ilgili görüş ve kanaatlerine ilişkin bilgiler ihtiva etmektedir. Yüce Allah ve sıfatları hakkında bilgi, Allah`a karşı hamd ve şükür görevinin yerine getirilmesi, dünyanın mahiyeti, dünya malı ve zenginlik, ibadet hayatı, anne baba ve çocuklara karşı ..»»
Muhammed Taki Rehber

Kevser Yayınları

Frank Vanhaecke

Matisse - Frank Vanhaecke - %25 indirimli : Kitap | idefix.com*vbcrlf**vbcrlf*
The idea of an earthly paradise has long intrigued artists, and the concept gained renewed vigor at the turn of the tumultuous 20th century in France. Focusing on three masterpieces-Cézanne's Large Bathers, Matisse's Bathers by a River, and Gauguin's Where Do We Come From? What are We? Where are We Going?- this exhibition catalog follows the image of Arcadia from the poetry of Virgil through the l..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız