Yenilgileri kullanırsan zafere dönüşürler. (Otto Von Bismarck) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Bumerang Kitabı - Bumerang Kitapları

Bumerang konu başlığında toplam 12 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Bumerang kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Daniel Carter

Tutku Yayınevi

Düşündüklerinizi gerçekten kendinize çekebilir misiniz? Her ne kadar ***Çekim Yasası*** bunu yapabileceğinizi söylüyorsa da bunu gerçekleştirmek ***ortalama*** bir insan için imkansızdır. Bilgelerin yıllarca uğraşarak, zihin ve beden eğitimleri yaparak, arınma, inziva gibi büyük emekler isteyen işlere yıllarını verip ***Zihin Kontrolünü*** gerçekleştirirken, bizim gibi ***ortalama***, sabah kalkıp..»»
Erdener Duru

Kitap Dostu

Bir cinayete tanık olmak ne kadar tehlikeli olabilirdi? Gözlerini açtığında artık katil kendisiydi, tüm ailesini öldürecek kadar sapık bir ruha sahip miydi? O iyi bir babaydı, mükemmel bir hayatı vardı. İçine düştüğü kabustan ne zaman uyanacaktı? Yaşadıkları bir rüya mı? Yoksa gerçek miydi? Ya şimdi kaçacak, tüm hayatını geride bırakacaktı. Ya da kendi cinayet davasının peşinde koşmalıydı? K..»»
Zühal Voigt

Noktürn Kitapları

Yabancıyız. Bazen toplum içinde, bazen ailemiz, arkadaşlarımız içinde bile, bazen de kendimize bile yabancıyız. Ya bu yabancılık; gelenekleri, kültürü, yaşam tarzı farklı olan bir toplum içindeyse? Ya bu farklı toplum, yabancılığımızı her adım başı bize hatırlatıyorsa? Dahası, bu yabancılığımızı bir türlü aşinalığa, biz olmaya, bizden olmaya dönüştüremiyorsak? Yüreğimizi ağırlığıyla ezen, başı..»»
Reginald Hill

Koridor Yayıncılık

Bazı intikamlar öyle keskindir ki döndüğünde seni de yaralar Wolf Hadda'nın hayatı tam bir peri masalı gibidir. Hem başarılı bir girişimcidir hem de rüyalarının kadını ile evlidir. Fakat bir sabah ansızın çalan kapı her şeyi değiştirir. Wolf, herkesin nefretle baktığı bir suçludur artık. Masumiyetini kanıtlaması ise hiç kolay değildir. Ailesi ve arkadaşlarının da yüz çevirmesiyle Wolf sessizliğ..»»
Michael Lewis

Scala Yayıncılık

Yalancının Pokeri ve Büyük Açık'ın usta yazarı Michael Lewis zekice kurgulamış ve bir o kadar da eğlendirici bu balon hikâyesinde araştırmacı yazarlığının doruğuna çıkıyor. Michael Lewis bu kez küresel ekonomik krizin en alt katmanına iniyor ve bizi kendi ifadesiyle "Yeni Üçüncü Dünya'da" müthiş bir yolculuğa çıkarıyor. 2002-2008 arasında gezegenimizi kasıp kavuran ucuz kredi tsunamisi basit b..»»
Muhsin Öztürk

Kaynak Kültür Yayınları

Ne anlatıyor? 2013 tam anlamıyla bir geri dönüş yılı oldu. 3-4 yıl öncesine değil 10-20 yıl öncesine belki… Yeni Türkiye sloganıyla başlanılan dönem eski Türkiye'nin alışkanlıklarına terk edilmişti. Ortaya saçılan çelişkilerin ve kendi kendine reddiye denilebilecek ifadelerin haddi hesabı olmazken, tarihte çok az bir zamanda görülecek türden yalan haber furyası buna eşlik etti. Niçin okunur? ..»»
Oğuz Savaş

Boyut Yayın Grubu

Bir el çizgisi yolumuz vardı, Bilirsin işte; Havaların lodos olduğu yıllar… Kaçak sürgünlerin savurduğu, Kendimizi düş eylediğimiz yıllar.»»
Adil Çaylak

Arıtan Yayınevi

"Herşeye rağmen; gün gelir ve hiç öngöremeyeceğiniz, kimse için düşünemeyeceğiniz bir davranış biçimi, size yöneltilir. Karşınızdaki sinirden kendini kaybetmiş ve size bağırıyordur..." "Aşık olmak hakkını, gerçekten kendinize tanıdınız mı? Ne bir davet gereklidir onun gelmesi için, ne de davet etmek gelmesini sağlar..." "Bana yapılmış haksızlıkların, hayatı ve insanları anlayarak - yorumlaya..»»
Ahmet Koyuncu

Roza Yayınevi

Bugün dudaklarımı, o ısırsın diye boyadım. Çiçeğe su verdim. Hay aksi… Gözlerime su vermeyi unuttum. Heyecandan işte… Bir aynanın karşısına geçip, yüzümdeki çizgilenmelerin uyumuna, gözlerimin büyüklüğüne baktım. Tanrım, gözlerim hiç bu kadar büyük olmamıştı. Ve dalıp gittim… İkimizin, yalnızca ikimizin olduğu düşlere. Düşlerim hala tamamlamamıştı dönencesini ve anımsam..»»
Thomas Brezina

Say Yayınları

KOTULUK SILAHI BUMERANG DORT KADARLAR TAKIMI 31»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.