Abdulhamit GEZER
4 şiiri ve 46 yazısı kayıtlı Takip Et

DEMOKRASİ ŞEYTANİ TUZAKTIRDEMOKRASİ ŞEYTANİ TUZAKTIR

Demokrasi, insanları şımarttı, hep istediler, daha, daha. Bencillik coştu, aileler yıkıldı, devletler yıkılıyor. İnsanlar insanlıktan çıktı, hayvani yaşamı seçti. Çocuk büyütmek zor geldi, yerine evinde hayvan besledi, Çoğunun evinde nedense köpekler beslendi. Ağzı var konuşamaz hayvan, ne işkenceler görür hayvanlar, Sorsan hayvan severler. Köpek havlamasın ses tellerini kestir, evcil olsun diye, zulümleri çeksin. Kuşsa uçmasın kanatları kesilsin, İnsan bu açgözlü yaratılmış, ona göre dinler gönderilmiş. Kendini kontrol et diye.
Dine uy huzurlu yaşa, huzur dağıt diye. Durur mu İblis, hemen kendi gibi kindar olan Yahudi hahamlarla işe başlar, tüm dinleri çeşitli hilelerde değiştirtir. Peygamberleri öldürtür. Gerçek din Âlimlerine iftiralar attırır. Sahte âlim kılıklıları beğendirir, sapıklıklar yaptırır. İblis bu insanları insanlarla yok ettirir. En önemli buluşu demokrasi, özgürlük, insan hakları, hayvan hakları, kadın hakları, robot hakları, en son, dinsiz, cinsiyetsiz hakları.. Sözde haklar rezil etti insanları, sevindirir şeytanları ona tapanları. Demokraside, bir oyu var ahmağın, onu isterim, bunu da isterim, çalışmadan kolay çok kazanmak isterim. Her şeyin en iyisini ister. İbliste oyun bitmez, açgözlü insanlarda istekler bitmez. Süslü sözler, süslü maskeler, ye iç eğlen, bu dünya cennetin sandın. Sonunda tasmayı takmışlar zihnine, insanlığını almışlar haberin yok. Aklını kullanan insanları aldatmak içinde, içki, kumar, şehvet bütün kötülüleri davet et. Dünyanın en tehlikeli hastalıklarının başında içki, kumar, şehvet azgınlığı gelir. Cinayetler, işkenceler, diğer hastalıklara davetiyeler hep bu üç azgın hastalığın yaptırdıkları. Dünya sağlık örgütü bunlara pek ses çıkarmaz, yalandan bir iki oyalan devam. İçki bütün kötülüklerin anası der bizim dinimiz. İblis bu fırsatı teper mi? Asla. İçkisi varsa bir kişinin kötülüklere hazırlar kendini, içti mi? Kendini kayıp edenler çok, kendini kayıp etmeyenler çok az.. Sıkışınca oda sarhoştum hiçbir şey hatırlamıyorum der. İşte o hatırlamadığınız anlar, başınıza olmadık işler açar. Bu günlerde iyice su yüzüne çıktı ki. İçkisi, kumarı, uçkur davası olanlar. Hep şantajlarla yönlendiriliyor. Dünyayı İblise tapanlar yönlendiriyor. Mahkemeler, meclisler, seçimler, hep seçilmişleri seçtirmişler.. Şantajlarla kuklalar çoğalmış kukla olmayanlar zorluklarla mücadeleyi sürdürmek zorunda. Evet demokrasinin yemediği ülke kaldı mı bilinmez. Bizde mücadele sürüyor.. Eğer dürüst insanlar kazanamazsa insanlık, biter. Diyorlar.. İman yoksa her işte hainlikler, şantajlar montajlar, yalanlar, talanlar, adalet nasıl beklenir böyle bir ortamda.. Üç beş ayanı suça farklı farklı cezalar. İnsan öldürmenin bedeli para ile ödenmemeli. Demokrasi Çin’de yok. Avrupa’dan farkı yok.. Zulüm anlayışları aynı.. Bir yerde insanlar açlıktan, susuzluktan ölüyor, bir yerde de insanlar açlıktan ölüyorsa ve buna büyük çoğunluk sessiz kalıyorsa, yardım etmeyip, üste bir de köstek olanlar varsa.. Demokrasi insani değil şeytanidir…
Onların istedikleri olmazsa o demokrasi, demokrasi değildir. Darbeleri hak eder. Bilmemek cahillik, vurdumduymazlık bu şartlarda! Hak- Batıl ayrımı dışında bir ayrım yoktur. Yolunu buna göre seçemeyenler iki alem sorumluluklardan kurtulamayacaklar. kaynaklarımız. Abdullah ÇİFTÇİ, Murat AKAN, Ramazan KURTOĞLU, HALUK ÖZDİL, ERTAN TRÜKTEN Kaynaklarımız. Müslümanlığı bilip yaşamak cehennemleri hak etmek.. İslam insanlık için….. Şeytani demokrasi insanlığı yok etmek için zemin hazırlar.. Haklar haklar, yüzyıllardır. Arttı hep insanlığa zulümler…. Osmanlı gitti dünyada huzur bitti diyen İsveçli boşa dememiş… Dünyanın zalimleri Osmanlı torunları uyanmasın, zulümlere engel olmasın diye çalışırlar….. Onlara hizmet kendi geleceğimizi yakmak.. Bir Müslüman tüm günahları işler ancak asla yalan söylemez…. Yalan söyleyenlerden uzak olun…. Zulümlere ortak olmayın…. İnsanlığın vicdanını öldürmek isteyenlere yardım edenler cehennemlere kendini hazırlasın.. Yüce Yaradan, İnsanlığın vicdanının yaşamasına yardım edenlerden razı olsun… Zalimliklere susmak, zulümleri hak etmektir….

Beğen

Abdulhamit GEZER
Kayıt Tarihi:10 Mayıs 2022 Salı 06:05:14

DEMOKRASİ ŞEYTANİ TUZAKTIR YAZISI'NA YORUM YAP
"DEMOKRASİ ŞEYTANİ TUZAKTIR" başlıklı yazı ile ilgili
düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi diğer okuyucular ile paylaşın.


YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış.

Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.