is ismail karaosmanoğlu
595 şiiri ve 368 yazısı kayıtlı Takip Et

Evrim teorisi yalanı 
EVRİM TEORİSİ YALANI 

Bu yalan asırlarca nasıl sürdürüldü. Bir teoriyi bilim diye yutturanlar tüm dünyayı aptal yerine koydular. 
İspatlanamamış bu teori için yüzlerce yalan belge düzenlediler. Yahudi Darvin attı ortaya bu teoriyi. Sonra tüm Yahudi kuruluş ve örgütleri arkasında durdular bunun. Sözde bilim olarak yutturdular bu büyük yalanı. İslam ülkelerinde –Hristiyan ülkelerde olduğu gibi- eğitim sistemlerine dahil ettiler bunu. Okul kitaplarına soktular. Bilim diye öğrettiler derslerde. Böylece nesilleri ilahi doktrinden kopardılar kitlelerin inançlarını sarstılar. İnançsızlık uçurumuna yuvarladıkları nesilleri kolayca avladılar. Uyuşturucu ve kumar batağına batırdılar. Hatta ahlaksızlık çukuruna ittiler. Böylece dünya çapındaki sömürülerini sürdürdüler. 
Dine doğma dediler, kendi dogmalaştırdıkları yalanları din haline getirdiler.İlkokul üçüncü sınıflarında hayat dersleri kitaplarında gördüğümüz bu müthiş yalanı biz imanımızla reddetmiştik. Ama bizim kadar şanslı olamayanlar da vardı. Kimileri bu yalana din gibi inandı. Oradan pozitivizm çukuruna yuvarlandılar. Orada da kalmadılar pozitivizm onları tatmin etmedi. Oradan komünizm gayyasına battılar. O gayya onları dibe çekti, ateizm cehennemine battılar. 
Bu inançları, ya da İslam’a olan inançsızlıkları yüzünden milletle ve onun düşünce yapısıyla bağlarını kopardılar. Bağlarını koparmakla kalmadılar, onlarla savaştılar. Kendi milletine onun inanç değerleriyle korkunç bir şekilde saldırdılar. 
Hepsi bu inanç değerlerini kaybetmeleri yüzündendi.Hepsi bu inanç dünyasından kopartılmalarının bir sonucuydu. Hepsi İslam ruh ve düşünce dünyasının bir sahte bombayla infilak etmesi sonucuydu. Bir nesil böylece milli ülkülerinden kopartılarak yabancı mihrakların oyuncağı haline geldi. Yabancı inanç ve değerler uğruna birbirleriyle savaştılar. Uluslararası sermaye ve sömürü odaklarının emrinde birbirlerini öldürdüler. Bir kısmı genç yaşlarda hayatını kaybederken, bir kısmı en güzel çağlarında zindanlarda çürüdü. Ülkeler kaoslardan kaoslara sürüklendi. Bu arada ülkenin zenginlikleri uluslararası sermaye odakları tarafından talan edildi ve sömürüldü. Hatta sömürü düzeni kurumlaştı, kurumlarını kökleştirdiler. 
Uluslararası sermaye odakları bütün bu İslam dışı düşünce ve ideolojileri büyük sömürüleri için kullandılar. Bu sahte teorileri uyduran ve yayan kendileriydi. Ellerindeki tüm güçleri kullanarak yaydılar. Kitleleri ve özellikle gençliği afyonladılar. Sömürülerinin en büyük engeli ilahi dinlerdi. Dinleri doğma diyerek dışladı gençlerin dimağlarında. Onların dünyasından dini kovdu. Sekülerizm ile dinleri yaşanmaz hale soktu. İnançsız bir yaşantı içine attı kitleleri. Ondan sonra sahte inanç ve düşünce yapılarını ileri sürdü. 
Kapitalizm, Sosyalizm, Liberalizm,Marksizm, Leninizm ve Maoizmgibi afyonlarla dünya sarhoşa çevrildi. Bunların hepsinin temelinde Darvinizm vardı. Ve tüm bu izmlerin altında da Yahudi ırkı ve onun ele geçirdiği global dünya sermayesi vardı. Bütün felsefi doktrinler ve yapay ideolojilerin tek amacı bu sermayenin dünya çapında sömürüsünü güçlendirmesi içindi. Ve bu büyük bir gayretle başarıldı. Dünya sermayesinin en büyük destekçisi global medyanın ve gizli teşkilatların tek hedefi buydu.

Ahmet Kemal

Beğen

ismail karaosmanoğlu
Kayıt Tarihi:26 Eylül 2020 Cumartesi 12:03:16

EVRİM TEORİSİ YALANI  YAZISI'NA YORUM YAP
"EVRİM TEORİSİ YALANI " başlıklı yazı ile ilgili
düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi diğer okuyucular ile paylaşın.


YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış.

Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.