HA HACI KAĞIZMAN
138 şiiri ve 12 yazısı kayıtlı Takip Et

Kimler yüzsüz arsız münafıkKİMLER YÜZSÜZ ARSIZ MÜNAFIK

Günümüz de sulandırılmayan çok az değerlerimiz kaldı. Sulandırmak eksilterek ya da, arttırarak yapılıyor. Şeytani, harami, kolay para kazanmaya hizmet ettiği için, aldanan çok.. Aldanmayan çok az. Hileli olmayan ürünler nereyse kalmadı.
Alış-veriş merkezlerine gidiyorsunuz, yalan, hile, yemin, Pazarlar aynen, tarımla uğraşanlarda girdi işin içine, Karpuza, kavuna, üzüme, domatese ver suyu, hemen topla terazi ağır gelsin çok kazanalım.. Haramın çoğunda bereket olsaydı. Gavur devletleri, Müslümanlara bu kadar saldırmaz, bu kadar hileli yollara baş vurmazlardı.. Müslümana gerici, çağdışı, Hıristiyanlar, Yahudiler, Münafıklar medeni.. Giyim kuşam, yeme içme yontma taş devri, boyalanma-cilalanma, cilalı taş devri, Saldırganlıkta yamyamları solla biz medeniyiz diye öğün yemezler, Madeni, yani maddeye taptığımız, para, para tek derdiniz.. Siyonistlere oyuncaksınız haberiniz yok.. Şeytanı sevindirirsiniz.. Özellikle Müslümanlarla Münafıkları karıştıranlara işte Münafıkların özellikleri, Müslümanın yanında Müslüman gibi yaşarlar sözde, gavurların yanında gavur gibi.. Lawrence zihniyeti.. Bunların yeri Cehennemin en azaplı yeri… Tövbesi kabul olmayanın kurtuluşu yoktur.. Japon ilim adamlarının da dediği gibi bizde ki hainler başka bir memlekette olsa 5 yıl dayanamazlar çökerler.. Bizim memleket masumların, mazlumların, fakirlerin dualarıyla ayakta duruyor. Duaları küçümsemek iman zayıflığı, akılsızlıktır.. Münafıklar --Yalanları çok rahat söylerler, yüzleri kızarmaz, --Verdikleri sözde durmazlar, Emanete ihanet ederler.. Zaten yalan söyleyenin dinimizde şahitliği olmaz, Hiçbir sözüne inanılmaz.. Tövbe edip dürüst şahitler, kefiller bulmadan evlenemez.. Bu münafık alametlerini gösterenlere Müslüman demek Müslümanlara hakarettir, iftiradır.. İnsanlara iftara atanlar mutlaka iftiraya uğrarlar.. Şaşırmayın ağlamayın.. Yalan söyleyen, hile yapan bizden değildir. Hadislerini hatırlayalım… Böyle kişilerden uzak duralım, dostlarımızı uyaralım..
Böyleleri haindir, vatanı satar, milletini satar, para, para, tek dertleri, şehvet pazarlarlar, yalan pazarlarlar, hilelidir her işleri, Harama koşarlar, Helallerden kaçarlar.. Adam karışına söylemediği güzel sözleri, ahlaksız kadınlara yağdırır, Şeytaniler, pislikleri, haramları, severler. Elmaya biri elini vursa yıkamadan yemez, önüne gelenle yatan kadınlara koşarlar pis demezler.. Ondan sonra hastalıklar, hastalıklar.
Helalleri yiyelim, helalleri konuşalım, dualarımız kabul olsun,
Hayırlı ve bereketli günleriniz daim olsun..
Hayır isteyenler hayır-iyilik..( cahil çok bizde !!) Şer isteyenler şer bulsun..
--Münafıklara Müslüman demek iftiradır..
--Münafıklar namazda kılar, şeytan onların namazlarına bayılır.. onları hileli namazda hiç rahatsız etmez..
--Müslümanlarla uğraşır.. eksik kıldın, fazla kıldın, yanlış okudun.. vesvese..
Münafıkların Elleri Her Yerde !

Kendilerini üstün ırk sayarlar,
Diğer insanları insan saymazlar,
Hayvandan aşağı mahluk sayarlar,
Münafıkların elleri her yerde!

Savaşları, çok severler,
Mazlumlara zulmü severler,
Organlarını hiç acımaz satarlar,
Münafıkların elleri her yerde!!

Barışlarda sinsice savaşırlar,
Savaşlarda piyon kullanırlar,
Tüm dünyayla alaydadırlar,
Münafıkların elleri her yerde!!!

İblise tapar ata sayarlar,
Süslü lafları çok bilirler,
Çok romantik bey efendiler,
Münafıkların elleri her yerde!!!!

Yalanlara, hilelere bayılırlar,
Her delikten çıkar, her kılığa girerler,
Yalakalık, hainlik meziyetleri,
Münafıkların elleri her yerde!!!!!

Yüzlerinde yoktur perde,
Sen ne kadar terlersen terle,
Emeğinin çoğunu onlar indirir cebe,
Münafıkların elleri her yerde!!!!!!

Sevdikleri Dünya malları çoktur,
Sevenleri, menfaatçi hainleri çoktur,
İnsanlıktan nasipleri hiç yoktur,
Münafıkların elleri her yerde!!!!!!!

Beğen

HACI KAĞIZMAN
Kayıt Tarihi:14 Ağustos 2019 Çarşamba 12:02:59

KİMLER YÜZSÜZ ARSIZ MÜNAFIK YAZISI'NA YORUM YAP
"KİMLER YÜZSÜZ ARSIZ MÜNAFIK" başlıklı yazı ile ilgili
düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi diğer okuyucular ile paylaşın.


YORUMLAR
Demircioğlu
14 Ağustos 2019 Çarşamba 18:00:08
Yazıyı edebî yönden mi, yoksa fikrî yönden mi değerlendirsem, kararsız kaldım. Bir de dinî yönü var ki kafiri müslüman edecek türden...

Cevap Yaz
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.