S / ĀYE
1404 žiiri ve 75 yazżsż kayżtlż Takip Et

Sen yažayamazsżn
öööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö /kalin ]


Bešen

S / ĀYE
Kayżt Tarihi:27 Haziran 2017 Salż 10:37:21

SEN YAŽAYAMAZSIN YAZISI'NA YORUM YAP
"SEN YAŽAYAMAZSIN" bažlżklż yazż ile ilgili
düžüncelerinizi ve eležtirilerinizi dišer okuyucular ile paylažżn.


YORUMLAR


Henüz yorum yapżlmamżž.

Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkż, aksi ayrżca belirtilmediši sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan žiir ve yazżlarżn telif haklarż žair ve yazarlarżn kendilerine veya yetki verdikleri kižilere aittir. Sitemiz hiē bir žekilde kār amacż gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnżzca bilgilendirme ve ešitim amacżyla sunulmaktadżr.

Sitemizde yer alan žiirler, öyküler ve dišer eserlerin telif haklarż yazarlarżn kendilerine veya yetki verdikleri kižilere aittir. Eserlerin izin alżnmadan kopyalanmasż ve kullanżlmasż 5846 sayżlż Fikir ve Sanat Eserleri Yasasżna göre suētur. Ayrżca sitemiz Telif Haklarż kanuna göre korunmaktadżr. Herhangi bir özellišinin kżsmende olsa kullanżlmasż ya da kopyalanmasż suētur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Ēerez Politikamżzż kabul etmiž sayżlżrsżnżz.