Yaşamdan korkmayın çocuklar!!. İyi, doğru bir şey yaptığınız zaman yaşam öyle güzel ki. Dostoyevski [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

KAÇMA ZAMANI...

Sessizce gidebilsem keşke. İçimdekileri bir bavula sığdırıp kaçsam bu derinlikte boğulmadan. Kafam öyle karışık ki bugünlerde. Yokoluyorum her hücremle.

İçimdeki tüm fırtınaya rağmen susmak en zoruymuş yine. Yağmurlu hava bugünlerde... Yollar izimi sürüyor bense kayıp bir çöldeyim battım çıkamıyorum düzlüğe...KIRGINLIĞIM EN ÇOK DA KENDİME, HAKETMEYENLERE VERDİĞİM DEĞERDE... Keşke yok olsam sessizce. Binsem bir gemiye uzaklaşsam sonsuz maviliklere... Ruhum nefes aldırmıyor şimdilerde. Özlediklerim, sustuklarım hepsi acı veriyor sessizce. Suskunluk var dil de, kalp paramparça bir halde hâlâ bekliyor ümitsizce.

YOK OLUP DA HER ŞEYİ UNUTSAM KEŞKE ...

Etiketler:


14 Ağustos 2019 Çarşamba 18:27:26

Okuduğunuz yorum yazar tarafından etkili yorum olarak seçilmiştir.

Belki de yok olmayı arzulamak yerine, unutmaya çalıştıklarınızla, yahut bir başka deyişle hatırlamaktan kendinizi alamadıklarınızla barışmalısınız. Kolay değil biliyorum. Zaman alır bir kere. Ama herşeyden önce kendinizi de içine alan devasa bir farkındalığa ihtiyaç duyarsınız.

En çok da büyük harflerle yazdığınız cümle düşündürdü beni. Tam olarak ne bekliyordunuz? Verdiğiniz değerin karşılık bulmasını mı? Karşılık beklediğiniz müddetçe, göreceğiniz hiçbir karşılık sizi tatmin etmeyecek.

Saygılarımla


    [ Cevap yaz ]    
KAÇMA ZAMANI... başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
13.8.2019 22:42:12
Toplam 1 yorum yapıldı
83 çoğul gösterim
66 tekil gösterim