Kadınlar erkeklerin güçlü yanlarına hayran olurlar, zayıf yanlarını severler. Beatrice Brown [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

Sokak Köpekleri Ve Sokak Lambaları

Yahu dün çarşıda bir işim vardı gezmeye çıktım. Yolda giderken arkamdan birileri konuşuyordu. Sanki ben ünlüyüm. Bana niye söylüyorsunuz yiyorsa gidip ünlülere söyleyin. Ben kimimde bana söylüyorsunuz? Ben kışı nasıl çıkaracağımı düşünüyorum. Herhalde herkes oyun içinde. İsteyen istediği gibi at koşturuyor.

Eve doğru yönlendim geliyordum. Yolun kenarına birisi oturmuş sokak lambaları yanıyor diyor. Kafamı kaldırıpbbaktım gerçekten de sokaktaki bütün lambalar yanıyordu. İyi de bu adam kimdi? Sıradan orda oturan birisimiydi yoksa lambaları yaktırıp benim gelmemi bekleyenmiydi? Sahi bekleyense kimin adamıydı? Sokak lambaları güpegündüz yanıyordu! Bu normal bir vaka değil. Bu lambaları güpegündüz yakanları bulup devlete zarar vermekten ceza kesilmelidir.

21.10.2016
Yakuphan Kılınç


Etiketler: sayfam ,
Sokak Köpekleri Ve Sokak Lambaları başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

Sokak Köpekleri Ve Sokak Lambaları başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
10.4.2019 14:50:43
Toplam 0 yorum yapıldı
187 çoğul gösterim
185 tekil gösterim