Sessizlik, çok kez toplumun değer ve hükümlerini sözlerden daha güçlü olarak belirtir. Benjamin Disraeli [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

Kedilerime Bakıyorum

Kedilerime Bakıyorum

2.bölüm

Bazıları kedilere ara sıra yiyecek verince kedi baktım der. Siz ayda dört beş gün yemek yeyin bakalım yaşayabilir misiniz? Yada şöyle diyeyim küçük bir çocuğunuzu ayda dört beş gün besleyin bakalım yaşar mı? Ya açlıktan ölür yada sizi terk eder. Kedilere ara sıra yiyecek vermekle kedi baktım denilmez. Buna ara sıra baktım denilir.

Bu kediler yavruydu ben bunlara hergün baktım, ara sıra bakmadım. Bu yavrulara ara sıra baksaydım şimdi evin önünde olmazdı. Çünkü aç yavru yerinde durmaz seni terk eder. Ben alnım açık bir şekilde baktım diyorum.

Aldığım duyuma göre benim kedilerin anasına araba çarpıp öldürmüş. Eğer böyle olsaydı kedinin cesedini falan görürdüm. Ama cesedini görmedim. Bu çarpma olayı doğru da olabilir yalan da olabilir.

Devam edecek...

06.11.2016
Yakuphan Kılınç


Etiketler: sayfam ,
Kedilerime Bakıyorum başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

Kedilerime Bakıyorum başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
28.2.2019 01:15:26
Toplam 0 yorum yapıldı
184 çoğul gösterim
182 tekil gösterim