İnsanların elinden hayalleri alınacak olursa, başka ne zevkleri kalır? Foostenelle [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

Kedilerime Bakıyorum

Kedilerime Bakıyorum

1.bölüm

Yazıma başlamadan önce bir konuya değinmek istiyorum! Ben hiç bir zaman terör örgütüne destek vermedim desteklemedim. Terör örgütünü veya üyelerini savunucularını desteklemem söz konusu değildir. Asla böyle bir şey söz konusu olamaz. Teröre destek veren yasaları çiğneyen kim olursa olsun tanımam. Dünya düzeninin bozulmasına göz yummam. Dünya düzenini bozan kim varsa adalete teslim etmek için elimden geleni yaparım!

Benim kediler artık büyüdü, yoğurt, süt türü şeyleri az yiyor. Artık et yiyorlar. Bazen cebimde ki paraya göre tavuk eti alıp pişirip verdim. Allah sizi inandırsın aldığım etin yüzde doksan beşini kedilere verdim. Kendim az suyundan faydalandım.

Eh her zaman parayla et alamayacağım için kasapları gezip kemik toplayıp dolaba koyuyorum. Hergün yiyebilecekleri kadar gazete parçalarının üzerinde veriyorum. İnsanların aklına Yakuphan kemikleri pişirip suyundan faydalanıyor diye gelebilir, bunu da belirteyim kesinlikle böyle bir şey yapmıyorum. Kemikleri pişirmeden çiğ olarak veriyorum kedilere. Kemiklerde et olsa pişirir de veririm ama et yok. Yani kemiklerin pişecek durumu yok. Ha şunu da belirteyim kuru kemikte değil üzerlerinde kedilerin yiyebileceği etler de var. Yani karınlarını tıka basa doyururlar. Bugün yiyecekleri kemikte dolabın buzluğunda var. Yarın yine kasaplara uğrayıp kemik alacağım.

Ben bu kedileri küçükten emek vererek büyüttüm. Öyle kolay olmadı, hergün yiyecekleriyle içecekleriyle ilgilendim. Aynı şeyleri yazmama gerek yok. Merak eden varsa gerek bu sayfama gerekse sosyal medya sayfama bakabilir.

Devam edecek...

06.11.2016
Yakuphan Kılınç

Etiketler: sayfam ,
Kedilerime Bakıyorum başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

Kedilerime Bakıyorum başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
26.2.2019 16:11:36
Toplam 0 yorum yapıldı
182 çoğul gösterim
182 tekil gösterim