Kendinizi temiz ve parlak tutsanız iyi edersiniz; çünkü arkasına geçip dünyayı görmeniz gereken pencere sizsiniz. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

GENÇ KIZDAN YAŞLI ADAMA 02.06. 2018 11.MEKTUP

YAŞLI ADAM VE GENÇ KIZ
GENÇ KIZDAN YAŞLI ADAMA 02.06. 2018
11.MEKTUPSELAM BU MEKTUBUMU PEMBİŞ
KALEMİMLE YAZMAK İSTEDİM.


Yazdıkların çok mutlu etti beni. Bana güveniyor olmanda gururlandırdı. Evet, gelelim olaylara, Hansa kınama cezası aldı. Yani haklı çıktın bir şey olmadı. Geri dönmek istiyordum ya artık istemiyorum. Ama işler hala yoluna girmedi.
Dayımı kaybettim aniden. Bir gece apar topar öğrenip yola çıkıp otostop çektim Batum’dan gelen yolcu otobüsüne. Ankara’dan Antep arabası varmış Aksaray’dan geçen. Oradan da ona bindim. Anneme diyemedik, Oda oraya varınca öğrendi.
Sonra döndüm işte Trabzon’a, sınavlarım vardı. Pek güzel geçmedi. Hocalarım değişti. Notlarım düştü. Üç tane alttan dersim var. Seneye uğraş dur.
Öyle işte, ramazanı tuttuk orada. Perişan olduk mu bilmiyorum. Ama yine güzel oli. Bayramda buradayım. İlk kez ailemden evimden uzak geçireceğim için içim buruk biraz.
Evet, sıra sende sen anlat bana ha bir de hemen yollamayabilirim. Umarım çok geciktirmem. Ne olur kızma.

Seni çok seviyorum kitapçı amca.


Hoşça kal


Etiketler: sayfam ,
GENÇ KIZDAN YAŞLI ADAMA 02.06. 2018 11.MEKTUP başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

GENÇ KIZDAN YAŞLI ADAMA 02.06. 2018 11.MEKTUP başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
14.10.2018 11:53:11
Toplam 0 yorum yapıldı
223 çoğul gösterim
218 tekil gösterim