Başkalarının yanlışlarından öğrenmeliyiz. Hepsini kendimiz yapacak kadar bol zamanımız yok. Grucho Marx [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

BU GÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM

Bu gün benim doğum günüm ve hiç mutlu değilim iki kişinin eksikliği o kadar ağır hissetirdi ki biri annem diğeri sevdiğim adam. Bütün gün insanlar sevdiklerim, arkadaşlarım ,öğretmenlerim, ailem doğum günümü kutlarken ben bu eksiklik içinde kıvranıp durdum. Napayım ki ben annemsiz doğum gününü hele de hiç görmediğim kokusunu içime çekmediğim annemse, sen yoksun annem ne doğum günleri ,ne bayramlar anlamsız hayatım her anlamda çok eksik ve ben çok acı çekiyorum sensiz hicbirseyin anlamı yok üzdüysem seni Özür dilerim ama bende çok Üzgünüm ve cok kızgınım varlığına ihtiyaç duyduğum anlarda yok oluşuna kızgınım ben Büyüyorum ama eksikliğin de bende çığ gibi büyüyor Yeter   artık diyorum yeter çünkü dayanamıyorum boşver anne bu gün ben doğmadım bende seninle birlikte  birlikte öldüm .

Etiketler: sayfam ,


Ahmet Zeytinci  | Ahmet  Zeytinci
11 Kasım 2015 Çarşamba 20:54:18


Kutlu olsun doğum gününüz nice senelere diyelim biz de...


    [ Cevap yaz ]    

Ahmet Zeytinci  | Ahmet  Zeytinci
11 Kasım 2015 Çarşamba 20:54:17


Kutlu olsun doğum gününüz nice senelere diyelim biz de...


    [ Cevap yaz ]    

Ahmet Zeytinci  | Ahmet  Zeytinci
11 Kasım 2015 Çarşamba 20:54:16


Kutlu olsun doğum gününüz nice senelere diyelim biz de...


    [ Cevap yaz ]    

11 Kasım 2015 Çarşamba 20:26:07

Okuduğunuz yorum yazar tarafından etkili yorum olarak seçilmiştir.


En önemli ve bence en çok mutlu olunması gereken günde bu hüzünlü satırları yazmış olmanız beni çok üzdü. Profil fotonuza baktım önce, ne kadar güzel, pırıl pırıl gözleriniz , duru bir teniniz , çok güzel saçlarınız var.[ bu arada ben bayanım; lezbiyende değilim :))) ] yani demek istediğim isteseniz bin tane adamın sizi sevmesini sağlar bir tanesini de siz seversiniz. Ana acısı hele hiç sahip olunamamışsa nasıl koyar insana tahmin etmem güç elbet; ancak çoğumuz erken yaşta kaybediyoruz o güzel varlığı, annelerimizi, Acı eninde sonunda geliyor hem de hergün artarak hele yokluk derinse yürekte anlıyorum ama elimizde olanlarla mutlu olmayı ve yaşamayı bilmek lazım . Ya bahsettiğiniz dostlar, aile fertleri de olmayaydı nasıl olurdu bugün hâliniz ? Bence gün bitmeden güzel bir pasta alıp mum üfleyin! Ve tüm dileklerinizin ( bugüne kadar her yıl dilediklerinin ). Olmasını dileyin toptan. Kimbilir belki olur !

Kucak dolusu sevgiler


    [ Cevap yaz ]    
BU GÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
11.11.2015 20:01:23
Toplam 4 yorum yapıldı
2348 çoğul gösterim
2248 tekil gösterim