Umudunu kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur. -- Boise Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür.-- J. Harris [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Tapan Kitabı - Tapan Kitapları

Tapan konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Tapan kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Gülfidan Özgür

İkinci Adam Yayınları

Arka Kapak Gerçek, aykırı, masum ya da saplantılı… Aşkın çeşitleri ve onların gerçek nedenleri… Belki de 'onu neden seviyorum?' Sorusunun cevabı… Yiğit & Naz… Yiğit… 'Onu soluk almadan büyük bir hayranlıkla izliyordum…' Naz ve Burç… Naz… 'O bir okyanustu ve ben o okyanusun tam ortasında, kürekleri olmayan bir sandaldaydım… Yaşadığımız aşk acıdan ibaret gibiydi, kim bilir belki..»»
R. A. Salvatore

Lal Kitap

R. A. Salvatore'nin dünyaca ünlü kitaplarindan uyarlanan zindan & ejderha: drizzt efsanesi serisi, kara elf üçlemesinin ilk bölümü "anayurt" simdi çizgi roman albümüyle fantastik edebiyat ve çizgi roman severlerle bulusuyor! Drizzt'in dogumuyla baslayan macera, kendi dünyasindan ayrilarak bilinmeyene d..»»
Bünyamin Demirci

Şule Yayınları

"Ne garip tarif ettiler bana beklemeyi. Önce yat, sonra diz çök, sonra ayakta öl. Kadın bekledi. Kimse kovmadı ellerine biriken sinekleri. Ne garip! İnsan beklerken en çok kendine bakıyor." Kelebeğe Tapan Adam, genç zihnin alışılmamış bir bakışla hayatı yeniden yorumlayışıdır. Şiir diliyle zenginleşen öyküler, okurunu çarpıcı sonlara götürürken az sözün hayali nasıl derinleştirebileceğini de göste..»»
Suat Derviş

İthaki Yayınları

Selim İleri’nin önsözü, Serdar Soydan’ın titizlikle hazırladığı kronolojik biyografisiyle İki insanın birbirini sevmesi mümkün müdür? Yoksa kendine tapan kadın Sârâ’nın dediği gibi insan kendisinden başkasını sevemez mi? Suat Derviş’in Gece Postası gazetesinde 1947 yılında tefrika ettirdiği ve büyük ilgi gören Kendine Tapan Kadın ilk kez kitap olarak okurla buluşuyor. Fosforlu Cevriye’den..»»
Scott K. Andrews

Kassandra Yayınları

Yeni milenyumun ilk on yılında gezegende feci bir salgın baş gösterdi ve kan grubu "0 negatif" olanlar dışında herkesi öldürdü. Topluluklar parçalandı, toplum dağıldı ve bunların yerine tiranların yönetimi ve tehlikeli dindar devrimcilerin ön ayak olduğu kültler geldi. Kıyamet Sonrası Günlükleri'nin dünyasına hoş geldiniz. Hafif silah mermileri uçağın gövdesini taradığında karaya inmek içi..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.