Bir insana iki türlü bilgi nasip olur : Biri, başkaları tarafından verilen, diğeri ve en önemlisi ise, kendi kendine kazanılandır. -- Gibbon [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Selin Kitabı - Selin Kitapları

Selin konu başlığında toplam 40 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Selin kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ahmet Alver

Kelime Yayınları

4. ve 5. sınıf öğrencileri için hazırlanan "Series for English Learners - İngilizce Kitaplar Serisi", toplam 8 kitaptan oluşan bir seridir. Bu seri, MEB Talim ve Terbiye Emekli Müfettişi Pedagog Dr. Nusret Alperen denetiminde MEB'in ilgili sınıflarının İngilizce müfredat programına uygun olarak hazırlanmıştır. Zeyneb & Ahmet Alver tarafından kale..»»
Hüseyin Asar

Sınırsız Kitap

Yaşam koşullarının her zaman da adil davranmadığını içtenlikle anlatan bir iç dökümüne şahitlik etmeye davetlisiniz. İlgisiz ve zor koşullarda geçen bir çocukluğun ardından yaşanan kendini keşfetme yolculuğunun içsel ve toplumsal çatışmalarının eşliğinde, “farklı” bir gencin cinsel kimliğini sorgulamasıyla gelişen, özgürlük kavramının sınırlarını zorlayan yaşanmışlıkları okumak sizi şaşırtabili..»»
Nur Köküöz

Bilgi Yayınevi

Volkan Çiçek

İdeal Kültür Yayıncılık

College counseling in high school is becoming more important by the day primarily due to fact that nowadays rates of students going to colleges and universities in general and to the good ones in specific as well as the dropout rates from high school are used more as accountability criteria. Besides, duration spent in high school is the most important time of life since most people stick with thei..»»
Can DündarBülent ÇaplıMehmet Ali Birand

Doğan Kitap

Cumhuriyet tarihinin en önemli dönemeçlerinden biri olarak tarihe geçen 27 Mayıs 1960 askeri darbesinin tüm ayrıntılarıyla ele alındığı "Demirkırat" belgeseli DVD oldu. Mehmet Ali Birand, Can Dündar ve Prof. Dr. Bülent Çaplı tarafından iki yıllık bir çalışma sonucu hazırlanan "Demirkırat" belgeseli, toplam 10 bölümden oluşan, 8 saat 43 dakikalık bir sözlü tarih çalışması. 1990-1991`de TRT`de gö..»»

Tülin Acar,Selen Demirtaş Zorbaz,Fatma Arıcı,Özlem Haskan Avcı,Emine Feyza Dinçel,Didem D. Kepir,Seval Kızıldağ,Özlem Ulaş

Nobel Akademik Yayıncılık

 Bu sözlük, PDR alanında büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Yıllarca İngilizce kavramların karşılıkları tartışıla gelmiştir. Bu sözlükte, tartışmalı kavramlara karşılık, gerek Farsça ve Arapça köken açısından gerekse Türkçe makaleler kaynak gösterilerek en uygun olan Türkçe kavramlar önerilmiştir. Bu açıdan bu sözlük önemli bir yer tutmaktadır. »»
Nilsu Emre

Dorlion Yayınevi

“Biz psikolojik danışman ve eğitimciler, çiftlerin çocuk doğduktan sonra da mutlu aile yaşantılarını devam ettirebilmeleri için baş başa zaman geçirmenin önemine sık sık değiniriz. Nilsu Emre’nin yurtiçi ve yurtdışında ailece yaptıkları gezileri samimiyetle ele alıp, miniklerin gözünden seyahatin ne anlama geldiğini anlattığı bu kitabı takip ederek hareket etmek ve başka rotalara planlar yapmak, a..»»
Brian Tracy

Arıtan Yayınevi

Daha Çabuk Yükselmenin, Daha Çok Kazanmanın ve Daha Başarılı Olmanın 21 Olağanüstü Yolu Kariyer, günümüzün en önemli kavramlarından birisi. Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı iş dünyasında, kişinin kendisine iyi bir yer edinebilmesi için, bir takım özelliklere ve becerilere sahip olması gerekiyor. İş hayatında arzuladığınız yere gelmek ve iyi bir kazanç düzeyini yakalayabilmek, kısaca kariyer ..»»
İmam-ı Nevevi

Beka Yayınları

İslam  dünyasının hemen her bölgesinde asırlardır alimlerin ve ilim talebelerinin olduğu kadar Rasulullah efendimizin (s.a.v) hadislerini okuyup hayat düsturu edinmek isteyen her müslümanın başucu kitabı olan Riyazü's Salihin İmam Nevevi'nin en önemli eserlerindendir. "Bu eser insanlara ve ahiret saadetini kazanma yollarını gösterecek zahiri ve batini edepleri elde etmelerini sağlayacak iyiyi v..»»
Ebu Zekeriyya Muhyiddin Bin Şeref En-Nevevi Ed-Dimeşki

Beka Yayınları

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.