Sevgi her zaman karşılık görür, kin de.. DOSTOYEVSKİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Ruhan Kitabı - Ruhan Kitapları

Ruhan konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Ruhan kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ahmed Yüksel Özemre

Kubbealtı Neşriyatı Yayıncılık

"Bugüne kadar yazdığım hâtırat kitaplarımı okuyan pek çok dostum beni bir de roman ya da hikâye yazmam konusunda uzun süre teşvik edip durdular. Hele bâzıları 'Gel De Çık İşin İçinden!' başlıklı hâtırat kitabımdaki kurguları(!) pek beğendiklerinden beni romancı olarak da görmek istediklerini ısrarla belirttiler. Bu ısrarlar, sonunda, bu hikâyelere yol açtı." -Ahmed Yüksel Özemre- Ahmed Yükse..»»
Pierre Hadot

Pinhan Yayıncılık

Yakın bir zamanda Yaşam İçin Felsefe adlı kitabını yayımladığımız Pierre Hadot, Ruhani Alıştırmalar ve Antik Felsefe adlı kapsamlı eserinde adeta kapsamlı bir felsefe tarihi kaleme alıyor. Soktares'ten Marcus Aurelius'a , Wittgenstein'dan Nietzsche'ye "felsefeyi bir yaşam tarzı olarak gören" pek çok felsefeciyi ve düşüncelerini tanıtan Hadot, dostu Foucault'yla da özel bir tartışmaya giriyor. Hado..»»
Walter Lübeck

Omega Yayınları

NLP, iş, aşk ve toplumsal hayatın diretmelerine boyun eğmeden, arzuladığınız hedefler doğrultusunda mükemmele ulaşma sanatıdır. NLP, mükemmeli yakalarken değişimi kontrol etme, performansı daima dorukta tutma ve sağlam ilişkiler kurma becerisini kamçılayan bir tür düşünce ve uygulama yöntemidir. Bardağın dolu yarısını görme ve bunu üçüncü şahıslara da gösterme yetisidir.

Spiritüel NLP ise ..»»

Michael Levine

Gözlem Gazetecilik Basın ve Yayın A.Ş.

Michael Levin tarafından sıcak bir sohbet tarzında yazılmış olan 'Yahudi Ruhaniliği ve Mistisizmi'adlı kitap; tek tanrılı dinlerin en eskisi olan Yahudilikteki, Talmud ve Kabala gibi metinlerde yer alan kavramlara daha kolay ulaşımı sağlayacak; Yahudiliğin ruhani yönünün tam olarak nasıl ortaya çıktığı hakkında yol gösterecek. Michael Levin'nin, bu kapsamlı çalışmasında: - Yahudi ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.