İnsan yaratılıştan iyidir. Kötülüğe yönelişi, dış etkilerdendir. Lu Wang [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Osho Kitabı - Osho Kitapları

Osho konu başlığında toplam 44 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Osho kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Carla Rose

Sistem Yayıncılık

Bilgisayar»»
Adobe Yaratıcı Ekibi (Adobe Creative Team)

Shark Bilişim Kitapları

Adobe Photoshop »»
Barış Yücel Turan

Hayat Yayınları

Bu kitap, resim düzenleme programları arasında tartışmasız en iyi program olan Photoshop'un 7.0 sürümünü ele alıyor. Photoshop programı piyasaya çıktığı ilk günlerden itibaren ortaya koyduğu profesyonel görüntü işleme standartlarıyla sektörde önemli bir açığı kapatmıştır. Tabii ilk sürümlerden bu yana, program gelişen teknolojilere ve kullanıcı isteklerine göre oldukça yenilenmiştir. »»
Osman Gürkan

Nirvana Yayınları

Kolektif : Kitap+CD |

Shark Yayınları

Dünyanın en yaygın kullanılan görüntü işleme uygulaması olan Adobe Photoshop'un EN SON sürümünü konu alan tümüyle Renkli basılmış eşsiz bir kaynak! Adobe Photoshop CS2, Web ve/veya baskı için kullanılmak üzere gelişmiş görüntüler oluşturmayı isteyen profesyonel tasarımcılara yönelik güçlü ve endüstri standardı haline gelmiş resim düzenleme araçları sunar. Photoshop CS2 ile birlikte g..»»
Nevzat Dereli

Beta Yayınevi - Bilgisayar Kitapları

Photoshop CS3'ü en kolay öğreten kitap... Resim işleme konusunda, ilk versiyonundan itibaren üstün yetenekleri ve özellikleri sayesinde kullanıcıların vazgeçilmez yazılımları arasında en üst seviyede tercih edilen Photoshop CS3'ü en kolay ve hızlı öğreten kitaba hoş geldiniz. Elinizdeki kitap; Adobe'nin Photoshop CS3 versiyonunu etkin ve tam olarak kullanabilmeniz için gerekli o..»»
Halil ŞahinDavut Gök

Türkmen Kitabevi Yayınları

Adobe Photoshop CS3 "Versiyon 10.0"»»
Nevzat Dereli

Beta Basım Yayım

Photoshop CS3’ü en kolay öğreten kitap…

Resim işleme konusunda, ilk versiyonundan itibaren üstün yetenekleri ve özellikleri sayesinde kullanıcıların vazgeçilmez yazılımları arasında en üst seviyede tercih edilen Photoshop CS3’ü en kolay ve hızlı öğreten kitaba hoş geldiniz.

Elinizdeki kitap; Adobe’nin Photoshop CS3 versiyonunu etkin ve tam olarak kullanabilmeniz için gerekli olan tüm bilgi..»»

Komisyon : Kitap+CD |

Medyasoft Yayınları

***Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe ürünlerini tam performansla başarılı bir şekilde kullanmanızda size yardımcı olacak pratik uygulamalar ve gerçek uygulamalara ait örnekler sunuyor.*** Patti Sokol - Sokol Consulting, Inc. Dijital fotoğraflarda rötuş yapmayı, resim kolajları oluşturmayı, tasarım prototipleri oluşturmayı ve İnternet'te kullanılacak resimleri hazırlamayı öğrenin. Res..»»
Scott Kelby

Medyasoft Bilgi Sistemleri

Adobe Photoshop CS4`u öğrenmenin en hızlı, en kolay, en kapsamlı yolu! Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated`ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanların desteğiyle geliştirilen resmi eği..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.