NEDİR?

48.175 terim terim kayıtlı.

Metafizik uzmanı

Metafizik uzmanı sizce ne anlama geliyor yada size neyi çağrıştırıyor?
Metafizik uzmanı terimi E-Robot tarafından 7.2.2008 tarihinde ekledi.
Metafizik uzmanı şiirleri Metafizik uzmanı kitabı

Yorumlar
imitasyon düşler
20 Haziran 2008 Cuma 14:32:22
biricik geri dönsün..:/
metafizikuzmani
19 Haziran 2008 Perşembe 21:44:21
TÜRKİYENİN VE AVRUPANIN TÜM ŞEHİRLERİNDE METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ İLE SEMİNERLERE,EĞİTİMLERE VE KONFERANSLARA DEVAM....ÜNİVERSİTE,OKUL,KLÜP,DERNEK,ŞİRKET,PARTİ,DERSHANE,SİGORTA,PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK,KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZLERİNDE VEYA ÖZEL YERLEŞİM YERLERİNDE PROFESYONEL ANLAMDA SEMİNERLER,EĞİTİMLER VE KONFERANSLAR VERMEK İSTİYORSANIZ.METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ'NİN REFERANS VE TERCÜBESİNDEN YARARLANIN.
SEMİNER VERECEĞİMİZ KONULAR.
*NLP(Neuro linguistik programlama)
*Hipnotik Dil Kullanma Teknikleri
*Hızlı Okuma ve Yazma teknikleri
*Empati ve Telepati teknikleri
*Sınav kaygısı ve Heyecan kontrol
*Psikolojik Rahatlatma teknikleri
*İnsan kaynakları ve oryantasyon
*Grup çalışma sistemleri ve koordinasyon
*Konsantrasyon ve motivasyon
*Restorasyon ve İmajinasyon Teknikleri
*Müşteri sunum ve Saha yönetimi
*Beden dili kullanma ve Gözlerle konuşma Sanatı
*Parti yönetimi ve bilimsel siyaset diyalektiği
*İkna etme sanatı ve Grup Hipnozu
*Metafizik-Spiritüalizim-Parapsikoloji
*Doğru duruş ve Doğru nefes alma teknikleri
*Meditasyon ve Yoga
*Bioenerji Teknikleri
*Aile koçluğu
*Dil ve Siyaset Felsefesi
*Kişisel Gelişim ve Başarı sanatı
*Şirket Yönetimi ve Yönetim sanatı
*Stress atma ve Pozitif enerji
*Fitness ve Plates kullanma teknikleri
*Güven ve Özgüven sağlama
*Risk Yönetimi ve Korku atma
*Etkili İş stratejileri
*Hafıza geliştirme teknikleri
*Pazarlama sistemleri
*Halkla ilişkiler
*Sağlıklı evlilik
*Takım kurma ve yönetim
*Uzakdoğu Masaj Tenikleri
*Şifalı Bitkiler Anatomisi
*Regresyon ve Progresyon
*EFT(DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİKLERİ)
*6.HİS(TELETEZİ-DUYUGÖRÜ-DUYUİŞİTİ)geliştirme teknikleri.
*Çağın metafizik ve felsefesinin dünyaya bakış açısı.
*Şifalı taşların insan bedenine yararları.
*alternatif tıp ve konuları
*Zamanın İndigo çocukları eğitimi
*Yeni Teori Deprem ışınlaması ve depremi önceden algılama yöntemi.
*Rüya tabiri eğitimi ve rüya alemi
*Psikanalizm(Derinlik psikolojisi) ve jung arketipi-antropolojikpsişizm
*Sansualizm(Duyumculuk) ve Entüisyonizm(Sezgicilik)
*Mesmerizim(manyetizma ve hipnotizması arasındaki farklar)
*Ruhsal rehberlerin zirvesi
*Nörofelsefi Terapi
*Schopenhaur,Nietzche ve Kant Metafiziği
TÜRKİYE İÇİN GSM:0535 939 01 23
AVRUPA İÇİN GSM:0543 765 75 90
TÜRKİYE İÇİN MSN:[email protected]
TÜRKİYE İÇİN MSN:[email protected]
AVRUPA İÇİN MSN:[email protected]
site:http://site.mynet.com/gokhanhan/
metafizikuzmani
19 Haziran 2008 Perşembe 21:42:24
METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR
***GÖKHAN HANİ***
1979 yılında Diyarbakır(merkez)da doğdu.1996 ve 1997 yılları arasında Diyarbakır da haftalık yayınlanan Roj(gün)gazetesinde metafizik,felsefe ve bilimsel makaleler yayınladı.
1997 ve 2001 yılları arasında Merkezi kanada da bulunan uluslararası özel metafizik akademisinde(uzaktan bilgisayarlı eğitim) 4 yıl teorik ve pratik(international special metaphysics academy) metafizik ve yeni ontoloji(varlıkbilim) eğitimi alarak ruh fenomenolojisi (Görüngübilim),ruh çözümlemesi ve içsezi esinleri adlı tezleriyle Kanada'da eğitim alarak metafizik uzmanlık unvanı'nı aldı.Parapsikoloji alanında K.K.T.C de özel eğitim alarak psikokinezi dalında tez yayınladı.
Türkiyede de ayrıca Diyarbakır Dicle üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi Büro yönetimini birincilikle ve Eskişehir Anadolu üniversitesi İşletme bölümü Lisans mezunudur.
Türkiye'nin ve K.K.T.C.'nin çeşitli il ve ilçelerinde metafizik, parapsikoloji, bioenerji, telepati ve empati teknikleri,radyastezi,yoga-meditasyon ,rüya tabiri sanatı,manyetizma,hipnotizma,nazar,iç ve dış sezi(önsezi)geliştirme teknikleri,ses tonuyla kişilik analizi,fotoğraf gözlemlemeyle ruh çözümleme,sebepsiz ruhsal sıkıntıların bilinmeyen hastalıklara dönüşme nedenleri,uyku bozukluklarının teşhisi,sinirsel hastalıklar,tik ve konuşma bozuklukları,aşk ve sevgi sorunları,sinirsel ve istemsiz el-ayak titreme hastalıkları,pozitif ve negatif enerji dengelenmesi(Aura,Çakra),psikanalizm,aldatılma ve ihanetten kaynaklanan ruhsal travmalar,sebepsiz terleme ve el soğukluğu,özgüven sağlama ve başarı sanatı,aşırı zayıflama yada aşırı kilo alma problemleri,evlilik problemleri,sebepsiz baş ağrısı,saç dökülmesi,gülme hastalığı,herhangi bir şeye konsantre ve motive eksikliklerinden kaynaklanan aşırı dalma ve dikkatsizlik,panik atak,okb,manik depresif ,psikoz,histeri,sosyal fobiler,depresyonun kaynağı,sebepsiz mutsuzluk ve huzursuzluk,kekeme,kanser,otizim ve çocuk hastalıkları,korku ve kaygı polemikleri,aşırı esneme ve uyku hastalığı,şifalı bitkiler anatomisi,bel ve sırt ağrıları teşhisi,sivilce ve siyah noktalar ve yüzü güzelleştirme sanatı konuları hakkında brifingler vererek çeşitli seminerler düzenledi.
Dünyada ve türkiyede yayın yapan birçok ulusal televizyon,radyo,gazete ve dergide metafizik,yeni ontoloji,bioenerji,ruh çözümlemesi,rüya tabiri,nazar ve deprem konularında açıklamalarda bulundu.
Metafizik uzmanı Gökhan hani geliştirdiği spiritüal-varyasyon ve kozmik varyasyon sendromu çalışmasıyla insan vücudun da biriken negatif enerji analiz haritasını çıkardı.Bu çalışmasıyla modern tıp'ın çözümleyemediği yüzlerce hastalığın teşhisini yaptı.
Türkiyede ilk defa Nazar Olgusunu Evrensel anlamda,bilimsel olarak inceledi. İnsan gözünde biriken ısı ışınlarının(Radyoloji)Alfa(sarsıcı),Beta(yıkıcı-kırıcı)ve Gama(yakıcı)özelliklerini madde üzerine akımını laburatuvar ortamında gözlemleyerek bilimsel tez olarak kitap haline dönüştürdü''Her Yönüyle Nazar Tahlili''
Metafizik uzmanı ve Araştırmacı yazar Gökhan Hani;yeni geliştirdiği''Devinimsel Kozmik Dalga Işınım Enerjisi''adını verdiği DEPREM TEORİSİYLE tektonik depremlerin Evrendeki ısı ve ışık kaynağı olan Güneşteki Hidrojen gazının sıkışıp patlamasıyla açığa çıkan kinetik enerjiyle yeryüzündeki kırık fay hatlarının harekete geçtiği tezini oluşturdu.Ayrıca''BİLİMSEL FİLTRE''yöntemini ile Büyük depremleri 24 saat önceden algılayabilme sisteminiyle depremlerin önceden öğrenebilme tezini uluslararası platformlarda yayınladı.Şuan uluslararası deprem kuruluşları """DEVİNİMSEL KOZMİK DALGA GÜCÜ ÜZERİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADI"""
***www.google.com arama portalına girerek "METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ" yazarak çalışmaları hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz.***
Metafizik uzmanı ve psikanalist-yazar Gökhan Hani Türkiyenin her tarafında Metafizik,Parapsikoloji,Hipnoz,Nlp,Radyastezi,Spiritüalizm ve Bioenerji konularında eğitimler vermeye devam ediyor.Türkiyenin Her tarafından sizde davet vererek metafizik uzmanı ve psikanalist-yazar Gökhan Hani den hızlandırılmış sertifikalı eğitimler alabilirsiniz.Türkiyenin her tarafından aşağıdaki telefon numaralarını arayarak randevu alarak,ilgilendiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Ayrıca bir türlü üzerinizden atamadığınız psikolojik sorunlarınız ve fiziksel rahatsızlıklarınız içinde metaterapi ile çözümler bulabilirsiniz.
RANDEVU ALMAK İÇİN:
TÜRKİYE İÇİN GSM:0535 939 01 23
AVRUPA İÇİN GSM:0543 765 75 90
TÜRKİYE İÇİN MSN:[email protected]
TÜRKİYE İÇİN MSN:[email protected]
AVRUPA İÇİN MSN:[email protected]
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.