Sevilmeden sevmekten daha feci bir şey yoktur. TURGENYEV [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Mergen Kitabı - Mergen Kitapları

Mergen konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Mergen kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
David A. Farcy

İstanbul Tıp Kitabevi

Sağlık en  büyük nimetlerdendir. İnsanların ve toplumların yaşamlarının her anında ana etkenlerden biri olmuştur. Bu yüzden tıp ilmi tarih boyunca farklı önemini sürekli korumuştur. Günümüzde sosyo-ekonomik konularda baş döndürücü gelişmelerden tıp ilmi de nasibini almış giderek genişleyen bir yelpazeyle yeni hastalıklar  ve yeni tedaviler sürekli gelişimi zorunlu hale g..»»
İlhan Selçuk

Cumhuriyet Kitapları

Bu iş komedi de değil, vodvile dönüştü… Vodvil ne?... Şarkılara da yer veren komedi türü, güldürünün en gayri ciddisi… Ama, Ergenekon mu, Agarta mı, Ümraniye mi neyin nesiyse, kimin fesiyse bu acıklı güldürünün soruşturması bir acımasızlık ve gaddarlık sürecine dönüştü… Adalet, hukuk, yasa, kural neresinde bu soruşturmanın?... Dava açıldı… Soruşturması sürüyor… Ölenler, hastalananla..»»
Marianne Gausche-Hill

Rota Tıp Kitabevi

Tüm Pediatristler, Acil Tıp Hekimleri, Aile Hekimleri ve Dahili Branşlarda çalışanlar için vazgeçilmez kaynak kitap! Kriz durumlarında çalışma dikkat gerektirir ve en iyi durumunuzda olmanızı ister. Kendinizi, çocuk acil tıp üzerine en iyi kaynak olan APLS ile hazırlayın. 15 yıldan daha uzun süre önce, Amerikan Pediatri Akademisi ve Amerikan Acil Uzmanları Birliği İleri Pediatrik Yaşam..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.