Umudunu kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur. -- Boise Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür.-- J. Harris [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Karizmatik Kitabı - Karizmatik Kitapları

Karizmatik konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Karizmatik kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Yunus Vuran

Gazi Kitabevi

Birinci Bölüm Liderlik Ve Liderlik Özellikleri Ikinci Bölüm Örgütsel Vatandaşlik Davranişi Üçüncü Bölüm Iş Tatmini: Kavramsal Çerçeve Dördüncü Bölüm Lider-Takipçi Etkileşimi Beşinci Bölüm Karizmatik Liderliğin Iş Tatminine Etkisindeki Lider-Takipçi Etkileşimi Ile Örgütsel Vatandaşlik Davranişinin Araci Rolü Üzerine Araştirma»»
Veli Onur Çelik

Serüven Kitap

20. yüzyılın sonlarına doğru çalışma koşullarının değişmesi, yöneticilerin ve çalışanların ihtiyaçlarının farklılaşması sonucu liderlik alanında da yeni yaklaşımlar gündeme gelmiştir. Durumsal yaklaşımlar, özellik teorisi ve davranışsal kuramlara yönelik eleştirileri bir ölçüde gidermişse de, genel anlamda tüm liderlik yaklaşımları araştırma yöntemleri ve uygulamalar yönünden hala eleştirilmektedi..»»
A. Vahap Kaya

Hemen Kitap

Karizmatik otorite, tanrısal bir kaynaktan geldiği ileri sürülen ya da çok büyük bir kahramanlık gösterisine, doğaüstü güçlere veya örnek bir karaktere dayanan otoritedir. "İlahi ilham yeteneği" olarak tanımlandığı tarihten bu yana ileri sürülen görüşlerde ortak sayılabilecek temel düşünce, kaos ve bunalım dönemlerinin ürünü olduğudur. Karizmatik liderler yerleşik, geleneksel yapının dışına çık..»»
Polat Labar

Truva Yayınları

SIRADAN SOYLEMLERE KARIZMATIK CEVAPLAR»»
Bilgehan Gültekin,Tuba Gültekin

Berikan

Devlet Bahçeli, Türk siyasetinde karizmatik bir denge lideridir. Karizmatik liderliğini, sağduyu liderliği ile birleştirmiş ve kendine özgü bir model kurmuştur. Anlaşmazlıkların çözümünde, Devlet Bahçeli liderliği, Türk diplomasisi açısından da model kuran bir liderlik çizgisi geliştirmiştir. Devlet Bahçeli, Türk siyasetinde liderlik duruşu ile fark yaratmış ve siyasal ağırlığı rakipleri tarafında..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.