Şerefle bitirilmesi icap eden en ağır vazife hayattır. -- Toegueville [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Karabasan Kitabı - Karabasan Kitapları

Karabasan konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Karabasan kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Güdüle 5

Say Yayınları

HEDEF KARABASAN!»»
Şafak Güçlü

Hiç Yayınları

***Onlar, pusuda uyumanızı bekliyor!!!*** Koridor giderek daralırken eski, çatlamış duvarlardan süzülen kanlar ve alev alev yanan kumaş perdeler evi daha da ürkütücü yapmıştı. Koridordaki tüm odaların kapıları hızlı hızlı açılıp kapanıyor ve her odada kendisine bakan iblisi görüyordu… Farklı kültürlerde değişik adlarla kendisine yer bulan ve Anadolu korku efsanelerinin günümüze de uzanan söy..»»
Hakan Tacal

Arkabahçe Yayıncılık

İstanbul'a Yedi Gündür Hiç Durmaksızın Yağmur Yağıyor Yedi Gün Yedi Gece Sanki Yüklü Kara Bulutlar Gireceğim Günahtan Haberdar Peşim Sıra Takipteler... Evet, Bu ve İzleyen Geceler Çok Kan Akacak Kendimi Bu Kan İle Kutsayacağım Bu Şehri, Diğerlerini...Bütün Bu Umarısz Dünyayı Yıkacağım Yıkılsın...»»
Stephen King

İnkılap Kitabevi

Tam yedi yıl bekledim ve gözetledim. Dolan` ın gidiş gelişlerini gördüm. Onun her seferinde kolunda ayrı bir kadınla, arkasında iki korumasıyla hep frak giymiş olarak lüks lokantalara girişini seyrettim. Benimkiler başım kabak kalana kadar dökülürken onun saçlarının demir grisinden moda olan gümüşiye dönüşünü izledim. Onun Batı Kıyısı`na gitmek üzere Las Vegas` tan çıkışlarını ve dönüşlerini iz..»»

Stephen King

İnkılap Kitabevi

Dünya Yazarlarından Romanlar»»
Stephen King

İnkılap Kitabevi

Dünya Yazarlarından Romanlar»»
Nuran Turan

Önel Yayınevi

Bilmem bütün çocuklar benim kadar yüzmeyi sever mi? Nerede yüzülecek su bulsam hemen kendimi suya atıyorum. Suda yüzmek, oynamak, suyun altına dalmak benim en sevdiğim şeylerden biri. Arkadaşlarım İrem ve Ayşe de yüzmeyi çok seviyorlar. Bu yüzden hep birlikte deniz kenarına gedeceğimizi öğrenince çok sevindik. Uzaktan denizi gördüğümüzde havanın ne kadar sıcak olduğunu unuttuk. Ayakl..»»
Pınar Selek

Siyaset ve Medenilik Karabasanlar İçinde Türkiye - Pınar Selek - %25 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Günümüzde şiddet çoğu zaman aşırı biçimler alıyor. Bunun üzerine düşünmek şiddet, siyaset ve medeniyet üzerine düşünmek demek. Geleceğin belirsizleştiği, içine kapanma ve nefret eğilimlerinin arttığı bir dönemde, şiddete başvurmanın cazibesine kapılmaya yol açacak tarihten devraldığımız iblislere teslim olmamak nasıl mümkün olabilir? Bunun için güvenlikçi ve otoriter reflekslere, değişime direniş..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.