Eğer son birkaç yılda önemli bir fikrinizi değiştirip yenisini edinemediyseniz hemen nabzınızı kontrol edin.Ölmüş olabilirsiniz.. G.BURGESS [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İhtiras Kitabı - İhtiras Kitapları

İhtiras konu başlığında toplam 18 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki İhtiras kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Arielle Ford

Neden? Kitap

Hüseyin Pehlivan

Cinius Yayınları

Elinizdeki bu roman gençlik yıllarından beri aşina olduğunuz o bildik hikayelerden çok farklıdır. Yazar ifade zenginliği, duru ve akıcı anlatımı ile okuyucusunu âdeta sarsıyor. Gençlik İhtirası baş döndüren kurgusu ile hemen her yaşta insanın okuyabileceği keyifli bir kitap. Yazar Hüseyin Pehlivan ilk romanı Güneş Doğmadan Önce’nin ardından okuyucusuna yeniden merhaba diyor. Elinizden bırakamayaca..»»
Erin Quinn

Sonsuz Kitap

Hayatımı sana adıyorum... Kalbimi ellerine bırakıyorum... Kehanet gerçek oluyor... Lanetlenen bir adam, köşeye sıkışmış bir kadın... Aşk, aralarında ateşten bir nehir gibi aksa da gerçek değişmeyecek... Adam, kadının katili olacak... "Modern bir kadınla geçmiş zamana ait bir adamın aşkı kalbinizi eritecek." -RT Book Reviews- Aşk, tüm lanetlerin üstesinden gelir mi?»»
Burcu Tektaş

Dorlion Yayınevi

‘Tüm umutsuzlukların arasında,Bir umutsun hayatıma.Denizin hırçın dalgalarına teslim olurcasına,Teslim oluyor ruhum sana.Kıyıya vurur gibi,Yüreğine vuruyor yüreğim. Ömrümüzün ikinci nüshası başlıyor sevdiğim.’ Melis’in hayatına dokunan üç önemli adam… Henüz beş yaşındayken bırakıp giden babası başta olmak üzere hayatına giren her erkeğe güvenmemesi gerektiğini, çok acı bir tecrübe ile öğrenm..»»
Burcu Tektaş

Az Kitap

Bir gün duvardaki çatlaklara sığmaz oldu evlerden ırak sessizliğim… Dönüp aynadaki kendime iki çift söz söyledim: Kime karşı gelmem gerekir? Benzerlerime mi, benzemezlerime mi? Kendime söyleyemediğim her şeyi aynadaki kendime söylerdim, zaten oldum olası bu absürtlük peşimi bırakmadı. Bir de eril hayal kırıklıklarım. Yaşam kimden ibaret? Melislerden mi, erillerden mi ya da her ikisinden veya hiçbi..»»
Jude Deveraux

Pegasus Yayınları

Virginia Henley

Koridor Yayıncılık

Onun saklı masumiyetine sahip olmak için savaşçı ruhunu bile terk etmeye hazırdı... Safir mavisi gözleri ve ipek gibi saçlarıyla büyüleyici bir güzelliğe sahip Prenses Eleanor hayatının en güzel çağındadır; ancak senelerce evlenmeyi beklediği William Marshall'ı hazin bir şekilde kaybeder. O günden sonra bir daha asla evlenmemeye yeminlidir; sonsuza dek saf ve temiz kalacaktır ta ki Simon de M..»»
Virginia Henley

Koridor Yayıncılık

Onun saklı masumiyetine sahip olmak için savaşçı ruhunu bile terk etmeye hazırdı. Safir mavisi gözleri ve ipek gibi saçlarıyla büyüleyici bir güzelliğe sahip Prenses Eleanor hayatının en güzel çağındadır; ancak senelerce evlenmeyi beklediği William Marshallı hazin bir şekilde kaybeder. O günden sonra bir daha asla evlenmemeye yeminlidir; sonsuza dek saf ve temiz kalacaktır ta ki Simon de Montfo..»»
Kathlen E. Woodiwiss

Epsilon Yayınları

"Bir sansasyon!" Washington Post Kitap Dünyası "Kathleen E. Woodiwss`in yarattığı yarattığı dünya yaşıyor ve soluk alıyor." Houston Chronicle Sonu gelmeyen zorluklarla dolu bir hayata mahkûm olan Heather Simmons masumiyetini korumak için şoke edici umutsuzca bir eyleme kalkışır. Kaçıp, çok kuvvetli ve tehlikeli yabancı bir erkeğin kollarında sığınak aramak zorunda kalır. Kaptan Brandon B..»»
Aydan Şanlısoy Özbek

Pegasus

Kuzguni Saçlı, Baştan Çıkarıcı Bir Kadın... Geçmiş yüzyılın ünlü balerini Néomi Laress öldürüldüğü gece bir hayalete dönüşmüştür. Öteki dünyaya ait güçlere sahiptir ancak insanlar onu göremez. Çok sevdiği evinde varlığını sürdürmekte, izinsiz giren insanları korkutarak kaçırmaktadır; ta ki kendisinden bile korkutucu, kalpsiz bir ölümsüzle karşılaşana kadar. Deliliğe Kapılmış Bir Savaşçı ..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.