Elleriyle çalışan adam amele, elleriyle birlikte zihnini de çalıştıran adam usta, fakat elleri zihni ve kalbi ile çalışan sanatkardır. -- Goethe [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Hedef Kitabı - Hedef Kitapları

Hedef konu başlığında toplam 214 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Hedef kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Semra Atasoy

YDY Yayın Dünyamız

Bir hedef hayal edin ve hedefinize nasıl yürüyeceğinizi bu defterin yardımıyla planlayın ve hayallarinize ulaşmayı Başarın »»
Kolektif

Filozof Yayıncılık

2018 KPSS Lisans Tek Hedef Genel Kültür Genel Yetenek Konu Kitabı     »»
Kolektif

Kariyer Meslek Yayıncılık

Genel Yetenek Genel KültürEğitim BilimleriTürk Eğitim TarihiEğitim ve Öğretimde EtikMevzuatMevzuat Okuryazarlığı»»
Kolektif

Katyon Yayınları

5. Sınıf K-Tüyo Kart Destekli Hedef Bir Fazla Tüm Dersler Soru Bankası, bir soru bankasından çok daha fazlasıdır. Katyon Yayınlarından çıkan bu nitelikli kitap sayesinde öğrenciler, 5. Sınıf konularını kalıcı şekilde öğrenip pekiştireceklerdir. Odak noktası Beceri Temelli Sorular olan bu kitapta öğrencilere kart desteği sağlanmıştır. Öğrenciler, konu özetleri içeren K-Tüyo Kartları, ellerinden düş..»»
Işın Çelebi

Altınbaş Üniversitesi Yayınları

50 Soruda Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri kitabını hazırlarken, 17 temel başlığı uzman arkadaşlarımla incelediğimde bu başlıkların Dünya'nın temel problemleri olduğunu ve gün geçtikçe büyüdüklerini gördüm. Birleşmiş Milletler’in belirlediği bu 17 başlığın her biri, aynı zamanda globalleşmenin yarattığı derin problemlerdir. Son zamanlarda yaşanan iklim olayları, karbon salınımın dönüşü olma..»»
James PattersonMaxine Paetro

İnkılap Kitabevi

Kadınların Cinayet Kulübü’nün en zorlu davası; seri çocuk hırsızı şehirde dolaşıyor.

KORKUNÇ BİR SALDIRGAN

Kalabalık bir feribottaki tüyler ürpertici silah sesi, ardında birkaç ölü ve yaşam mücadelesi veren bir kadın bırakır. Yaralı kadın, geleneksel yöntemlerle bir yere ulaşılamayan en zorlu davalarda güç birliği yapan Kadınların Cinayet Kulübü’nün bir üyesidir. Teğmen Lindsay Boxer, ..»»

James Patterson

İnkılâp Kitabevi Özel Fiyat

Kadınların Cinayet Kulübü'nün en zorlu davası; seri çocuk hırsızı şehirde dolaşıyor. Korkunç Bir Saldırgan Kalabalık bir feribottaki tüyler ürpertici silah sesi, ardında birkaç ölü ve yaşam mücadelesi veren bir kadın bırakır. Yaralı kadın, geleneksel yöntemlerle bir yere ulaşılamayan en zorlu davalarda güç birliği yapan Kadınların Cinayet Kulübü'nün bir üyesidir. Teğmen Lindsay B..»»
Kolektif

Katyon Yayınları

6. Sınıf K-Tüyo Kart Destekli Hedef Bir Fazla Tüm Dersler Soru Bankası, bir soru bankasından çok daha fazlasıdır. Katyon Yayınlarından çıkan bu nitelikli kitap sayesinde öğrenciler, 6. Sınıf konularını kalıcı şekilde öğrenip pekiştireceklerdir. Odak noktası Beceri Temelli Sorular olan bu kitapta öğrencilere kart desteği sağlanmıştır. Öğrenciler, konu özetleri içeren K-Tüyo Kartları, ellerinden düş..»»
Kolektif

Katyon Yayınları

7. Sınıf K-Tüyo Kart Destekli Hedef Bir Fazla Tüm Dersler Soru Bankası, bir soru bankasından çok daha fazlasıdır. Katyon Yayınlarından çıkan bu nitelikli kitap sayesinde öğrenciler, 7. Sınıf konularını kalıcı şekilde öğrenip pekiştireceklerdir. Odak noktası Beceri Temelli Sorular olan bu kitapta öğrencilere kart desteği sağlanmıştır. Öğrenciler, konu özetleri içeren K-Tüyo Kartları, ellerinden düş..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Çerez Politikamız Kapat