Umudunu kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur. -- Boise Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür.-- J. Harris [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Hayta Kitabı - Hayta Kitapları

Hayta konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Hayta kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Eyüp Hayta

Parana Yayınları

Eyüp Hayta’nın kaleminden 4 muhteşem kitap. Yıldızlarda Asılı Kaldı Uçurtmam Gizemli Yolculuk Dünya'nın Sonu Dönüşüm Küçük Kaşif'in Maceraları»»
Erdal Ateş

Mevsimsiz Yayınevi

2000 M.K.M. Film Öyküsü İkincilik Ödülü ve 2004 Orhan Murat Arıburnu Film Öyküsü Ödülü sahibi Hayta'nın yazarı Erdal Ateş'in, daha önce çıkmış, Artakalan Belki de Hiç (Şiir),Yabanıl Şehirlerde Güz Koşuları (Şiir), Mavi kelebek (Çocuk - Öykü), Kırmızı Uçurtma (Çocuk - Öykü), Bilmece'ye Yolculuk (Çocuk - Özgün Bilmeceler) isimli kitapları da bulunmaktadır. ***... Sevgili erimsiz bozk..»»
Angeliki Darlasi

Kuraldışı Yayınları

Her yaştan ***çocuk*** için yazılmış, yüreklere dokunan, yeni ufuklar açan bir öykü. El Sistema ve Venezuela Simón Bolívar Senfoni Orkestrası müzisyenlerinin, gerçek yaşamlarından esinlenerek kaleme alınan bir öykü. İnsana ve hümanizme güven üzerine bir öykü. Sanatın ve kültürün, yoksulluk karşısındaki gücü üzerine bir öykü. Gerçekleşen bir düş: El Sistema! Başarılı bir ekonomist, piyanist ve b..»»
Angeliki Darlasi

Kuraldışı Yayınları

Çete üyesi bir çocuğun müzikle değişen yaşamı Her yaştan "çocuk" için yazılmış, yüreklere dokunan, yeni ufuklar açan bir öykü. El Sistema ve Venezuela Simón Bolívar Senfoni Orkestrası müzisyenlerinin, gerçek yaşamlarından esinlenerek kaleme alınan bir öykü. İnsana ve hümanizme güven üzerine bir öykü. Sanatın ve kültürün, yoksulluk karşısındaki gücü üzerine bir öykü. Gerçekleşen bir düş: E..»»
Aslıhan Atik Yıldız

Edam Yayınları

Jack London

Yordam Edebiyat

“Çolpa, serseriler dünyasında aceminin adıdır; deneyimli haytalardan ise sakınmak gerekir, özellikle sürü halinde gezdikleri zaman.” Jack London, on altı yaşındayken ABD’yi bir baştan öbür başa dolaşmak üzere uzun bir yolculuğa çıkar. Elbette beş parasızdır ve kullandığı başlıca ulaşım aracı, kaçak olarak bindiği posta trenleridir. İş bulduğunda çalışarak, bulamadığında kapıları çalıp yiyecek d..»»
Gökhan Ergür

Profil Yayıncılık

Sıkı çocuklar yitirdik, sert garibanlarHep kendini mahvına âşık olanlarEvlerinden eksilmedi kara ıslıkGözlerinde külhani bir öfkeHınçla mezar kazıdılar içlerineKolonya içen baba, kömür yardımı, küfürbaz patronTükürmedim ağzımdaki kanı, yuttum sessizce Kaybettik tüm kitapların bildiğiniÖğrendik, kendimizi yine kendimiz yıkarKeskin bir çiçektir kalbimizHep karanlıkta açar  »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.