Özlü sözünüz var mı?

2.953 izlenme - 223 yorum -
/ 23 »
Yorum Yaz
selin yıldız
31 Mart 2007 Cumartesi 02:03:40
Unutamadığımız, sevdiğimiz, hemen bir yerlere not ettiğimiz özlü sözler olmuştur.

Ya da herkes mutlaka ortaokulda veya lisede kompozisyon yazmaya zorlanmıştır:)

Hepimiz bir şekilde aşinayız bu sözlere. Peki sizin, kendinize ait özlü sözünüz var mı? Birkaç cümlelik özlü söz paylaşalım istedim. Ne dersiniz?

işte benim sözüm:

“Aşk bir puzzle’dır. Yüreğinin bir köşesinde tamamlanmayı bekleyen bir boşluk vardır. Asıl parçayı bulana dek, bir çok parça denersin.”
hayalayna
1 Nisan 2007 Pazar 03:24:49
çok sevdiğim bir söz var ve bunu bazı zamanlar kullanırım
''köpeğe gem vurma kendini at sanır ''

tuzumuz olsun dedim
NILUFER
1 Nisan 2007 Pazar 03:33:00
kimseyi kendinden cok sevip hayatini feda etme cunki gun gelir o seni hic acimadan kendi menfaati icin feda eder
olricx
1 Nisan 2007 Pazar 03:41:09
herkes müzik dinleyebilir ama herkes müziği duyamaz.
Terna
1 Nisan 2007 Pazar 04:23:26
Tesadüfler zincirine bağlanma, Şans yalanına kapılma, Zamanı hafife alma. Bunların tek görevi silmek, yok etmektir...
Her zaman bunları söylerim...
k@biliyetdüşm@nı
1 Nisan 2007 Pazar 09:30:12
"sert olma kırılırsın, yumuşak olma ezilirsin"

çok hoşuma gitmisti duyduğumda.........
cihan din
18 Ağustos 2012 Cumartesi 12:29:54
lokman hekimin oğluna vasiyeti ey oğul tatlı olma yutulursun acı olma atılırsın ....
elif karslıoğlu
1 Nisan 2007 Pazar 10:43:53
her yargılayanın gözünden bir cellat bakar NİETZSCHE

ve niçenin tüm aforizmaları

kantın sözleri

gandinin bakış açısı..

ve günün sözleri...
aynur soysal kumcu
1 Nisan 2007 Pazar 10:54:56
affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır.
- f.von schıller-
Zeynep Tavukçu
1 Nisan 2007 Pazar 12:24:42

*** Beni Yaradan varken, sana mı tapacaktım? ***

sevgimle kalın...
selin yıldız
1 Nisan 2007 Pazar 12:57:01
sevgili Elif Karslıoğlu ve sevgili Aynur Soysal Kumcu, size ait bir özlü söz istemiştim...

Paylaşır mısınz
Yorum Yaz
/ 23 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.