Yenilik: şiire söz

3.196 izlenme - 62 yorum -
/ 7 »
Yorum Yaz
ANSIZIN ( Yönetici )
20 Eylül 2015 Pazar 23:09:54
Merhaba

D&R'a gittiğimde ilk işim şiir kitaplarını karıştırmak olur. Şiir kitaplarını karıştırdığımda tüm kalbimle söylüyorum burada yer alan şiirlerin büyük kısmı bizim üyelerimizin şiirlerinin yanından geçmez diye hep söylemişimdir. Hâlâ da söylerim.

Sosyal medyada bir görsel üzerinde yer alan ve ünlü şairlere ait sözlere ait paylaşımları mutlaka görmüşüzdür.
Bu tür paylaşımları gördüğümüzde bizim şairlerimizin bu şairlerden ne eksiği var dedik ve Türkiye'nin En Büyük ve En Donanımlı Sitesi olma özelliğini taşıyan Edebiyatdefteri.com olarak eklediğiniz tüm şiirleri otomatik e-kart şekline getiren uygulama geliştirdik. Artık sosyal medyada size ait paylaşımları daha güzel paylaşabileceksiniz.

Şiirlerinize ait e-kartları görmek için Çalışmalarım menüsünden Şiirlerim Menüsünde yer alan hediye paketini tıklamanız yeterli olacaktır.

http://www.edebiyatdefteri.com/sayfam/siirlerim/

Örnek Çalışma:

**Havin_**
20 Eylül 2015 Pazar 23:15:57
Gülay Göktürk
21 Eylül 2015 Pazartesi 00:22:11
başarı ve güzellikler arkanızdan kovalasın ki
her daim önden gidenlerden olasınız
kutlarım
osman aksoy
21 Eylül 2015 Pazartesi 01:05:06
Çok güzel çalışmalarınızla edebiyat ailesine çok güzellikler kazandırdığınız için çok teşekkür eder nice başarılara erişmenizi Allahdan niyaz ederim Selam ve saygılarımla
SAADET KILIÇASLAN
21 Eylül 2015 Pazartesi 01:11:50
çok güzel bir düşünce bizler için gösterdiğiniz çabaya ve edebiyata verdiğiniz değere teşekkürler
suzan çelik
24 Eylül 2015 Perşembe 16:07:49
gerçekten son günlerde yapılan yenilikler çok güzel ve olumlu.tüm üyelere yönelik bu çalışmalar gerçekten çok hoş.teşekkür ediyor yeniliklerin devamını diliyorum.

suzan çelik.
Remziye ÇELİK
8 Ekim 2015 Perşembe 19:09:07
Sözlerimize uygun resimler aramak için bazen çok zaman harcıyoruz
Artık böyle bir sorunumuz olmadığı için çok mutluyuz
Edebiyat defteri ailesi içinde olmaktan mutluluk duyuyorum
Emeği geçenleri kutlarım .Sevgiler.
NurtenAk
6 Şubat 2016 Cumartesi 18:40:57
Zaman zaman bende kulllanıyorum. Gerçekten güzel bir uygulama ellerinize sağlık.
canseven
20 Eylül 2015 Pazar 23:18:33
çok teşekkürler ederim,bu güzel çalışmanızdan dolayı...
kendi şiirlerime baktım,birden şaşırdım,o kadar beğendim ki;hediye paketini,ne kadar güzel bir çalışma,bir ödül gibi oldu.
kutlarım,iyi çalışmalar diliyorum...
Ayvazım Deniz
20 Eylül 2015 Pazar 23:29:36
Çookkk güzel olmuşşş.
Aşkın Şairi
20 Eylül 2015 Pazar 23:44:40
Çok güzel bir yenilik olmuş
yön
20 Eylül 2015 Pazar 23:49:01
Harika güzel bir yeni lik teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum
Fazilet Bayraktar (M-Kiba
20 Eylül 2015 Pazar 23:49:56
Ben bayıldım harika
Teşekkürler değerli yönetime
Fazilet Bayraktar (M-Kiba
20 Eylül 2015 Pazar 23:49:58
Ben bayıldım harika
Teşekkürler değerli yönetime
Şükran AY
20 Eylül 2015 Pazar 23:58:38
Canim sitem benim.Muhtesem olmuş. Hemen facede açılışı yaptım bile.Tesekkurler sayın yöneticim. Zamanın ve sosyal paylasimlarin dokusuna uygun bir güzellikle bu kez mutlu ettiniz.Aslinda şaşırmamak gerek nihayetinde bizim sitemiz.Evimiz.Tekrar teşekkürler fedakâr, özveri, emeğin kıymetini bilerek buna dair emek veren site yönetimi ve sayın yöneticim. Daima aaa ileriye hep ileriye inşallah.
AYŞEN DAŞKIN
20 Eylül 2015 Pazar 23:58:53
cok Guzel olmus emegı gecenlerın yurekten tebrık ederım bende cok begendım saygıalrımla
Son Düzenleme: AYŞEN DAŞKIN @ 21.9.2015 00:02:25

Perihan Metin
21 Eylül 2015 Pazartesi 10:18:33
Bu uygulama süper olmuş gerçekten, çok hoşuma gitti.
Tebrikler ve teşekkürler.
yunus özay
23 Eylül 2015 Çarşamba 19:52:44
süper cok beğendim elinize sağlık..
yunus özay
23 Eylül 2015 Çarşamba 19:52:45
süper cok beğendim elinize sağlık..
Yorum Yaz
/ 7 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.