Yenilikler zinciri.
4,955 izlenme   |   140 yorum   |   Sıralama:
Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
ANSIZIN
#Edebiyatdefteri.com

Merhaba

Yönetimin üzerinde iş yükü olan ama bir o kadarda gerekli yenilikleri belki bazılarımız gördü. Belki bazılarımız farketmedi. Bu forum sayesinde bu yenilikleri listeleyelim istedik.

1) Mesaj kutusu bölümüz yenilendi. Her yazılan cevapta yeni bir mesaj eklentisi ile çoğalan mesajlardan kurtulduk.
2) Şiir silme butonu: Üyelerimiz artık kendi şiirlerini silebilirler. ( pasifleme sistemine çevrildi.)
3) Yazı silme butonu: Üyelerimiz artık kendi yazılarını silebilirler.
4) Yorum silme butonu: Şiirlere yorum yapan üyeler kendi yorumlarını artık silebilirler.
5) Şiir sahibi yorum silme butonu: Bizi rahatsız eden bir yorumu istemediğimiz zaman çözümü o kişiyi engellemekte buluyorduk. Artık şiir sahipleri o kişileri engellemeden yorumu silebilecekler.
6) Kullanıcı adı değişikliği: Üyelerimiz kullanıcı adlarını değiştirmek için yönetici aramalarına gerek kalmayacak yöneticilerde bu isim dolu diyerek üye ile şu müsait mi diye başlayan mesajlaşma zincirleri oluşmayacaktır.
7) Forumlara resim ekleme butonları konuldu. Bu sayede üyelerimiz forumlara resim ekleyebilecekler.
8) Sayfam bölümünün yanına Çalışmalarım butonu eklendi. Bu sayede sitemiz ile ilgili çalışamlarda bulunmak isteyen üyeler daha kolay ulaşabilecekler. Bu özellik yeni üyelerimiz için faydalı oldu.
9) Günüm'ün şiiri: Bu bölüm şuan hazırlık aşamasında. Tamamlandığında duyurusunu yapacağız.
10) Eserlerim mobil: Mobil telefonlar için google play üzerinden üyelerimizin giriş yapacağı sistemde üyelerimiz sadece kendi eserlerine ulaşabilecektir. Bu sayede sitemiz üzerinde paylaştığınız eserlerinize daha kolay erişme imkanı sağlanacak. ( Bu yenilik bitti. Testleri yapılıyor. Yakında duyurusu yapılır.)
11) Anasayfa üst bölümde yeni eklenen resimli yazılar gösteriliyordu. Şimdi ise en son yorum yapılan yazılar listelenmekte. Bu sayede yorum yazılan yazıları takip etme imkanı sağlandı.

Kısacası yapılan yeniliklerin büyük kısmı yöneticilerin üzerinde iş yükü olan ve üyelerin ihtiyacı olan yeniliklerdi.

Edebiyat Defteri

Saygılarımla

Beğen
Son Düzenleme: ANSIZIN @ 07/08/2015 01:04:20

dellysedat
#ne kadar yıl/an geçti aramızdan

Helois
#bicümle

Teşekkür ediyorum
gerçekten hem sizin yükünüzü azaltacak
hem bize kolaylık sağlayacak.
Beğen

Afet İnce Kırat
#Geleceği unuttum geçmişte yaşıyorum Oysa umut yarındı bu hale şaşıyorum. Afet Kırat

Gayretini ve çabanı takdir ediyoruz, teşekkürler
Beğen
Son Düzenleme: Afet İnce Kırat @ 30/07/2015 01:14:37

ANSIZIN

Kimler olduğunu özel mesajla tarafıma iletirseniz hafta sonu bakalım.

Ferit Karasu
#Benim Savaşımda Kan değil Derin Bir Sevgi Var!!!

Teşekkür ederiz
Başarılarınızın devamını dileriz.
Yalnız yorumları silme olayı düşündürücü.
Sebebi (ben kendi adıma konuşuyorum)
Bir şiirde eksik görüldüğünde eleştiri yapma özgürlüğüne sahip olmak isterim. Bu demek değildir ki kusursuz şiir yazıyorum. Benim çok büyük eksiklerim var, hatta berbat şiir yazıyorum bir çok kişiye göre bu böyle.
Onlar eleştiri yapmalı benim şiirlerime bende o şiirlerimi daha güzel yazmak için çabalamalıyım. ama silme olayı olduğunda şiir deki eksiklikleri kabullen meyecek ve yorumu silecek olan aydınlarımız var. Sildikten sonrada eksiklikleri görmezden geleceğiz. Sil yerine yorumu pasifleştirme butonu olsa daha makbul olabilirdi.
Tabi bu benim görüşüm illaki silmek isteyen kişiler vardır. Eleştiriye kapalı insanlar vardır onlarada sonsuz saygılar sunarım. Eğer bu sitede eleştiri diye ahlaksızca yorumlar yapılıyorsa onları tespit edip saf dışı bırakmak gerekir.
Ama bir şair bu kadar alçalmaz diye umuyorum.
Sonsuz saygılarımla ve çabalarınızın karşılıksız kalmaması dileğiyle sevgilerimle huzurlu geceler...
Beğen

SAADET KILIÇASLAN

Ferit karasuya katılıyorum

Aynur Engindeniz
#bir lahza içinde tefekkür varsa orada yalnızlıktan söz edilemez.

"Bizi rahatsız eden bir yorumu istemediğimiz zaman çözümü o kişiyi engellemekte buluyorduk."

Ne kadar doğru bir üslup.

Ve her şey için sonsuz teşekkürler.
Beğen

-Nawal
#içinizden geçen trenlere ray verin gitsin...

Her daim çıtasını yükselten site
Teşekkürler
Beğen

gül peri
#

Yaptığınız olumlu yeniliklerle Edebiyat Defteri Günden güne daha seçkin bir hale geliyor.

Uğraş ve çabalarınızı her zaman takdir etmişimdir.

Çok teşekkürler
Beğen

gül peri
#

Yaptığınız olumlu yeniliklerle Edebiyat Defteri Günden güne daha seçkin bir hale geliyor.

Uğraş ve çabalarınızı her zaman takdir etmişimdir.

Çok teşekkürler
Beğen

Sakıncalı Piyade
#Gözlerin Peru'dur bana Golkond ya da Hindistan.

arı gibi vızır vızırtebrikler :)
Beğen

Yorum Yaz
Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.