Tımarhane
87,121 izlenme   |   2,475 yorum   |   Sıralama:
Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
lacivertiğnedenlik
#...

Beğen
Son Düzenleme: lacivertiğnedenlik @ 02/05/2018 20:31:50

Canan Öz

Hüzünlü

Şükran AY
# kaç zamandır çocuk kalbiyle / aşılanır unutuş / gömülürcesine / mavi bir ömrün el çizgisine...ş.

:))))) Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hunimi taktım geldim bitanesi :)))

hayırlı olsun yeni forumumuz.

Beğen

lacivertiğnedenlik

Huniyi takan gelsin.

'' Biz dışarıdayız onlar içerde''

hayttt deliler...

Şükran AY

kilitle laci kilitle kapıyı çıkmasınlar :))))))))

lacivertiğnedenlik

Buraya giren çıkamaz..

Gülşen ERİŞ

merhaba canlar uzun bir aradan sonra yine merhaba

bende hunimi taktım geldim

Sadık Erkin Erk

Ben taktım huniyi nihayet

x adamus

Al işte. Biraz ara verdik. Burayı deliler basmış.

Aynur Engindeniz
#bir lahza içinde tefekkür varsa orada yalnızlıktan söz edilemez.

Prosedür yoksa iyi.
Beğen

lacivertiğnedenlik

yol yok, yöntem yok :)

ANSIZIN
#Edebiyatdefteri.com

Gule
#

delimiz çok naze...bu koğuş dar gelir bize...
Beğen

lacivertiğnedenlik

Gelsin

lacivertiğnedenlik
#...

Bizimlasıınnn

https://pbs.twimg.com/profile_images/489938690886860800/FBeDl8HG_400x400.jpeg
Beğen
Son Düzenleme: lacivertiğnedenlik @ 06/04/2015 14:09:38

lacivertiğnedenlik

değulsun :))

Gülşen ERİŞ

çok eğlenecuğuk

ANSIZIN
#Edebiyatdefteri.com

Beğen
Son Düzenleme: ANSIZIN @ 06/04/2015 14:11:19

lacivertiğnedenlik

Bunlara bayılıyorum , harikalar.

Afet İnce Kırat

Buradakilerin bazısı bu kadar yazabilse

Can Fırat

vallaha bu deliler bayağı akıllı

lacivertiğnedenlik
#...

Bir yere vardığım yok. Nereye varacağım. Tarafsızlığımı görmüyor musun? Kaçığım ve çorabımın teki yok, tekini de bir b...k böceğine verdim. Yuvarlayıp götürüyor. Azgın durulmaz dalgalı yay gibi zıplıyor doktor. Tarafsız mı, ben tarafım baş dönüklüğüm bundan kaynaklanıyor, yani başım dönüyor ve uğursuz bir elma kovalıyor beni. Atım yedinci köyden kovuldu. Dıgıdık dıgıdık dık. Bu kafa benimse senin kafan kimin oluyor.

Hemşire, hemşireeeee, yollar eğri duruyor, eğildiğim an nerden başlayacağımı bilemiyorum. Kapıları kapalı odaların..
Beğen

Hıdır CANALAN

DELİLER ...VELİLER
Dinli,dinsiz.
İmanlı, imansız.
Haklı,haksız.
Paralı, pulsuz.
Soylu, soysuz.
ister cenet,ister cehnem
İkisi de haktır.
Kim nereye giderse mustahaktır.

Veliler ve deliler...
Bu imtihandan muaftır.
15.07.2011

Hıdır CANALAN [Şadi]

Kasım EDİZ

olum ne çorabı ne ayakabısı...yoksa yok..ayağı olmayan insanlar tanıyorum ben sen boşver şu elmayı yakala da yiyelim..kabuklarını soymadan....

eskiolan
#bazen sessizlik dünyanın en önemli değeridir...

kana bulanmış dağların arasında kaçarken, kıvırcık kızıllar savruluyor ardım sıra. Hatırlamıyorum kalbimin kovalamacası ne zaman başlamıştı. Ve sevgimi ne zaman sorgulamaya başlamıştım. İlk güvensizliğimi ne zaman hissetmiştim. belirsiz zamanlarımın arasında deliliğe adım atıyorum...
Beğen

Şükran AY
# kaç zamandır çocuk kalbiyle / aşılanır unutuş / gömülürcesine / mavi bir ömrün el çizgisine...ş.

Bir sigara versene Laci . Hep böyle yapıyorsun .Uzatıyorsun kaçıyorsun.Zaten dişlerimi de vermedin .Tutturdun sana altından küpe yapacağım diye ...Sözünde de durmadın.Ne yaptın dişlerimi ? Seni bizim antrönere söyleyeceğim.Sabahtan akşama kadar şırnav çektirsin. Ha bir de unutmadan hani geçen gün bir defterin kaybolmuştu. Ağlayıp duruyordun ya :)) görmüştüm aslında :) yalan söylemiştim sana.

Gece kırmızı kırmızı yanarak gidiyordu .Hatta yol bile verdim kolay gitsin diye.ohhhhhhhh olsun sana.Senden kaçıyormuş öyle dedi.Kaç kurtar kendini dedim bende.

- Sen bittinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kizum öldünn hatta salanı okutmaya başla

- ştttti herkes yatağaaaa

- siz ikiniz neden uyumadınız hâlâ

- hey sen !

kaçmaaaaaa gelllllllllllll

yine sandalyeyi kafasına geçirmiş; onun üstünde oturduğu günler için vefa borcunu ödüyor delirmek üzereyimmm offf bıktımmm

- senin sandalyen nerde hemşire hep ayakta mı oturuyorsun sen ? :)

Beğen

lacivertiğnedenlik

İki ateş böceği getirdi defteri bana, biri ışık yakıyor okumam için, diğeri tüttürüyor sigarasını, hey sen versene ona bir nefes, hey sen yak ateşi ocağın başında. Sümüklü salyangoz pişireceğim kırmızı kırmızı kırmızı...

Ben öldüm helvam iyi pişmemiş, imam dua etmeyi bilmiyor.. Hahahhhaaaaaa şinanay şinananay şiiiiiiiiiiiiiiittttttt

Şükran AY

ıyğğğğğ tam da akşama ne yapayım diye düşünürkeneee oldu mu kırmızı kırmızıymışş bir de

:))))))))))))))

lacivertiğnedenlik

zavallı böceğim :)

11caferabi12

güzeldi

Yorum Yaz
Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.