En son hangi filmi izlediniz ve nasıl buldunuz?
2,560 izlenme   |   73 yorum   |   Sıralama:
Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
ANSIZIN
#Edebiyatdefteri.com

En son Seni Seviyorum Adamım filmini izledim. Açıkçası Türk sinema sektöründen nefret ettiren bir daha Türk yapımı filmlere gitmem dedirten filmdi. Daha filmin başında filmin sonunu tahmin etmek hiç zor olmadı. Bu şekilde filmler yaparak bir gıdım yol gidilmeyeceği gibi yabancıların yaptığı çizgi filmleri izlerim bin kat daha zevk alırım diyeceğim kesindir.

http://www.youtube.com/watch?v=ax6z7AvNopw
Beğen
Son Düzenleme: ANSIZIN @ 04/12/2014 14:50:15

H.T.N

en son pepe callou ve can izledim ve hep izlemekteyim ..............şimdilerde kertenkele ızlenıyor evde :D

Grikırmızı
#

-YILDIZLARARASI-

Başarılı bir bilim kurgu...
Beğen

ANSIZIN

Warner Bros logosu varsa gözü kapalı izlenilebilir.

İzlemdim ama izlicem.

sahra
#

..
Beğen
Son Düzenleme: sahra @ 20/05/2017 19:15:23

Ayvazım Deniz
#ALİŞTİM BEN YOKLUĞUNA......

Valla 2 gün önce TV de İNCİR REÇELİ filmini izledim..Çok eski bir film olduğunu biiyorum ama bir türlü izlemek nasip olmamıştı.. Fena değildi...
Beğen

Asiye Alev Akboğa (ÇİÇEK.
#Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie

açlık oyunları/hunger games Alaycı kuş.

Güzeldi.
Beğen

Taha Bilal Mustafa Kekeç
#Çok bilene öz Az bilene çok bilgi gerekir. Taha Bilal Mustafa Kekeç

Unutursam Fısılda çok güzel bir flimdi ağlattıda helese sevdiğin yanında olunca duygu boşalımı oluyor.
Beğen

emre orhun
#Hiç ışık yok farkındayım

En son Yavuz Turgul'dan Gönül Yarası filmini izledim..
Bu filmin kesinlikle izlenmesini öneriyorum..
Bir aşkın nasıl saplantı haline geldiğini , sevginin herseyi kabullenmede insanın dusuncelerınden daha güçlü olduğunu ve insana psıkolojık tahlıler yaptıran bır fılm olduğunu söylersem abartmış olmam.
Bunun yanında emekçinin geçinebilmek için emekli olduğu halde halen ekmek parası kazanmak için ipsiz sapsız birçok insanın agız kokusunu cektiginide bulabiliriz..

Beğen

NEFİZE ILGAZ
#

YÖNETMEN steven spielberg KONUSU:1900'lerin başında, güneyli bir siyahi kız olan Celie, önce babası olarak bildiği kişi tarafından hamile bırakılır, ardından yıllar boyunca efendisi olarak göreceği adama evlenmek üzere adeta satılır. Kocasından gördüğü şiddete rağmen tek tesellisi kız kardeşi Nettie'nin yazdığı mektuplardır. Oysa kocasi Nettie'nin mektuplarının ona ulaşmasına engel olmaktadır. Celie sonunda kuru gürültüye papuç bırakmayacak güçlü bir kadın olan Sofia ile tanışacak ve ondan çok şey öğrenecektir.
Bir arkadaş önerisi ile izledim..çok beğeneceksiniz..
Adı MOR YILLAR..iyi seyirler
Beğen

komşukızı
#

Su an gosterimde olan mucize filmini izledim.Bir harikaydi.Uzun zamandir boyle duygu yuklu yurege dokunan bir film izlemedim.Adi gibi mucize bir film olmus.Basroldeki karakter bu kadar mi gercek oynar? Performansina helal olsun.Bu filmi herkese oneriyorum.Kesinlikle gidin.Uzun uzun aglamaya da hazir olun benden soylemesi.Cok etkileyici bir filmdi. Aziz karakteri tek basina filmi sirtlamis.Bravo oyunculuguna.
Beğen

HakkınSesi
#'her sabah mutluluk yenik başlıyor yaşamaya...'

Yorum Yaz
Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.