Edebiyat defteri sizce nedir?

1.890 izlenme - 45 yorum -
/ 5 »
Yorum Yaz
ANSIZIN
8 Ağustos 2014 Cuma 23:16:27
Dakika 300'den fazla şiirin okunduğu sitenin adıdır Edebiyat Defteri!

İşte ıspatı:
http://www.edebiyatdefteri.com/canliyayin_siir.asp
Nuray Çakmak
8 Ağustos 2014 Cuma 23:23:23
Çok güzel :) tesekkür ederiz emeklerinize saygı Habib bey,herdem saygımdasınız..
CemalettinGÜRPINAR
9 Ağustos 2014 Cumartesi 07:21:01
Çok sevgili dostum kardeşim Habip DAĞ çok haklısın çok, EDEBİYT DEFTERİ bu alanda sitelerin şahı kralı bu güzel hizmetinden dolayı sizi ve şahsınız da yönetim ekibinizi, siteye gönül veren şair/yazar/ozan ve tüm okurlarınızı kutluyorum bu güzel vesileniz ile içten ve yürekten selamlarımı, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Kabulünüz, dilek ve temennilerimle sonsuz dostluklara... Allah yar ve yardımcımız olsun bu güzel insanlığa kültürel alanda hizmette...
Elif Masal
8 Ağustos 2014 Cuma 23:18:54

Kıymetli ve kaliteli bir site
gülkurusu
8 Ağustos 2014 Cuma 23:26:15
beren yılmaz
8 Ağustos 2014 Cuma 23:33:14

Edebiyat Defterinde' olmaktan mutluyum ;arada bir şiirlerim silinsede :) emeğinize sağılık

Sevgili Habib bey'' fon eklemekten sizin de 'silmenizden yorulsam da :) burada olmaktan mutluyum Seni Seviyorum Edebiyat Defterim !! [ smiley27
Son Düzenleme: beren yılmaz @ 8.8.2014 23:36:03

Toprağımsın
8 Ağustos 2014 Cuma 23:42:06
Yenilik gelişim ve kendini yenilemek bu özelliginin yanında sevgili Habib kardeşimdeki o heyacanı gördügüm için mübalasız her gün sayfayı acarım ha çok secici özelligim vardır Edebiyat Defteri sayesinde çok güzel dostluklar kazanfım en önemlisi üyelerimizden aldıgım güçle kendimi geliştirdigime inanıyorum emegi gecen bütün arkadaşlarıma tebrik ve takdir ederim küçük bir hatırlatma yeni bir etkinlik düzenlenmesinden yanayım sevgi saygı ve selam ile.
beren yılmaz
8 Ağustos 2014 Cuma 23:44:59
]
Son Düzenleme: beren yılmaz @ 9.8.2014 09:48:18

ANSIZIN
8 Ağustos 2014 Cuma 23:48:14
En sansürcü yöneticiye sahip site :) ( Kurallar neyse o! )

Biri de biz kurallara uymadık ANSIZIN haklıydı bazı işlemleri yapmakta desin. Dişimi kırıcam

Son Düzenleme: ANSIZIN @ 8.8.2014 23:48:40

Nuray Çakmak
8 Ağustos 2014 Cuma 23:50:57
gülkurusu
9 Ağustos 2014 Cumartesi 09:45:58
biz kurallara uymadık ANSIZIN haklıydı bazı işlemleri yapmakta

mehmet ali unsal
9 Ağustos 2014 Cumartesi 09:47:01
Değerli sitemizin değerli yöneticisini bu sevecen hoş hoşörülü form sayfasını açtığı için ona teşekkür etmiyorum ..Sadece teşekkürlerimi fışkırtıyorum...İnşallah altında ıslanır kalısınızr...
Demiş ki ;Biri de biz kurallara uymadık ANSIZIN haklıydı,demiyorum Habib bey haklı diyorum......Vallaa ben derim ama dişsizliğin kıymetini Ansızın bey bilmiyor demek...4 aydır 5 tane dişim mevta oldu seslendirme bile zor yapıyorum ...onun için dişinin kırmasını istemediğim için haklısınız demiyorum...Sadece haklısın ama alacağımn yok diyorum...Allaha şükür
ben her platformda edebiyat defterini övdüm ve yine devam edeceğimm...site dizaynı mükemmel her şey var...bazı yerlerde çok sınırlama var...burada bol bol özgürlük var sağ olasın yönetim eyvallah Habib bey diyorum.
yağ felan çektiğimi zannetme Ansızın beyim sizin puanınız 90 ( yine kaptın bedavadan 90 puanı valla...Bu yorumumua cevap yazarsanız kesin size 100 puan vereceğim .Eşim yazar diyor bende yazamaz diyorum bakim hangimiz haklı çıkacağız).. sitenin puanı yüz üzerinden 100 o kadar.....
Değerli yöneticime Rabbimden huzur ve sağlıklı günler dilerim...Yarı esiri ve şakalı yorumumun son noktasını koyarken Adana'dan istanbu'la kucak dolusu selam ve saygılarımı sunarım..

lazuşağı
9 Ağustos 2014 Cumartesi 12:28:26
su_misali(Gülhun Ertilav)
10 Ağustos 2014 Pazar 13:38:26
Afet İnce Kırat
10 Ağustos 2014 Pazar 19:47:32
Uzak İklim, Aslı Bekar, Tarık İnceden, Mustafa Kuşçu ve daha bir çok isimle üyelik aldım ve Ansızın beni yakaladı. O zamanlar kızıyordum ama şimdi hak veriyorum, iyi ki de engellemiş her seferinde yoksa adım unutulacak çok şiirimin de sahibi olamayacaktım şimdi. Teşekkürler Ansızın.
Banu Kalyoncu
15 Eylül 2014 Pazartesi 17:46:23

Sırf sen dişini kır diye söylerdim aslında ama şimdi değil
Şevval GÜRALP
8 Ağustos 2014 Cuma 23:57:19
EDEBİYAT DEFTERİ ÖZGÜRLÜĞÜN SESİDİR!!!...
Son Düzenleme: Şevval GÜRALP @ 8.8.2014 23:58:52

Mehtap Yıldız
9 Ağustos 2014 Cumartesi 00:30:16
çoğunlukla sessiz kalıp içime atarım hep.çok zordur karşılıklı kavga edipte sonrasında" oh be, iyi yaptım işte" diye rahatlamam hatta hiç yoktur. kime kızsam,kime kırılsam,kim beni üzse,kimi üzemezsem,kimden intikam alamazsam,kim bemi ağlatırsa gelip oturuyorum masamın başına.

sonrası malumu ilana gerek yok zaten. iyiki varsın edebiyat,iyiki varsın sevgili Habib.

mutlu olduğun bu kadar insanın mutluluğu ve sevgisi kadar mutlu etsin Mevlam seni. dua ile,

Allah her dem yanında olsun inş.
Yorum Yaz
/ 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.