Arkadaşımız mehtap hümeyragül dallı'nın babası vefat etti.

1.264 izlenme - 55 yorum -
/ 6 »
Yorum Yaz
Aynur Engindeniz
17 Ekim 2013 Perşembe 19:25:22
Merhuma Allah'tan sonsuz rahmet, kardeşimize sabırlar diliyorum. Lütfen siz de dualarınızı esirgemeyin.
lacivertiğnedenlik
21 Ekim 2013 Pazartesi 16:09:08
Duam onunla, başsağlığı diliyorum.
Şükran AY
17 Ekim 2013 Perşembe 21:51:15

Allah rahmet eylesin .Çook üzüldümm :((( Mekanı cennet olsun inşallah.

Mehtap Hanıma ve ailesine sabırlar diliyorum.

Emine UYSAL (EMİNE45)
17 Ekim 2013 Perşembe 21:53:03
Allah rahmet eylesin, kederli ailesine sabır dilerim.
Salih Ataseven
17 Ekim 2013 Perşembe 21:56:07
Allah rahmet eylesin/yakınlarına sabırlar versin/emir Alah'dan...........geride kalanlara sağlıklı anlam dolu bir ömür diliyorum..
mori kız
17 Ekim 2013 Perşembe 22:02:16
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
Deniz Pınar
17 Ekim 2013 Perşembe 22:07:33

Allah rahmet etsin.
Arkadaşım Allah sabır versin
küsss
18 Ekim 2013 Cuma 01:34:38
Allah butun yakinlarina sabir versin..

Ne ilginc..bugun de babamin ölüm yildonumu...Allah hepsine gani gani merhamet etsin,rahmetini esirgemesin...
Cömert Yılmaz
18 Ekim 2013 Cuma 08:36:15

Allah rahmet eylesin
mekanı cennet olsun.

Mehtap kardeşime ve yakınlarına sabır diliyorum.
türkü diyarı
18 Ekim 2013 Cuma 08:36:21
HER GELEN GİDECEKTİR HER CANLI DA ÖLECEK
ALLAH RAHMET EYLESİN
aşka vedamsın
18 Ekim 2013 Cuma 09:38:12

Hayatın acı gerçekleri hiç ummadığımız bir anda çıkar karşımıza, ölümde en büyük sınavımızdır, aile fertlerinden birini kaybetmek ise en zorudur.. Acınızı paylaşıyor , size ve ailenize güç , sabır diliyorum..Başınız Sağolsun..Babanızın mekanı cennet ruhu şad olsun..

Yorum Yaz
/ 6 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.