Nar-ı çiçek taziye

1.400 izlenme - 64 yorum -
/ 7 »
Yorum Yaz
Kalimera.
14 Aralık 2011 Çarşamba 16:04:26

Neden hep bana düşüyor sevdiklerimin annelerinin kaybını ilan etmek?

Ben yıllardır anne kaybı ile sarsılan bir çocuğum. Annesizler kervanına bir de nar-ı yoldaşım, nar-ı sırdaşım, kızım gibi sevdiğim "Nar-ı Çiçek" yoldaş oldu. Ki bilirim onun benim acımla acılandığını, her anne şiirimde nasıl duygulandığını.

Allah' ım sabırlar versin, acını kalbimin en derininde hissettim sevgili kuzum.

Ne olduğunu anlamışsınızdır, elim varmıyor benim yazmaya. Rabbim gani gani rahmet yağdırsın anneciğine, yeri-yurdu cennet olsun inşallah.

Hisset ellerimi yanaklarında, gözyaşlarını silmek için uzandım ve hisset kalbimi kalbinin yanında. Keşke yanında olabilseydim...:((
_cânâ_
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:28:19

Allah sabır versin,dua ile
eyüp DEMİRCİ
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:28:41
...
...
... ölen annemize allah'dan rahmet kalanlarına uzun ömür ve sabırlar dilerim... Nar-ı çiçek rumuzlu hanımefendi ; başınız sağolsun...
Davidoff
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:36:19
Zor Nar-ı Çiçek, ama elden ne geliyor ki ?

Annelerin yeri CENNET diyorlar... Ben ona inananlardanım. Mekanı Cennet olmuştur İnşallah.
Allah Sabırlar versin, nurlar içinde yatsın.
KÜLLİYAT
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:39:45
ALLAHrahmet eylesin mehanı cennet olsun inşallah hayat işte misafiriz
"Nar-ı Çiçek" kardeşimize ALLLAH sabırlar versin inşallah.
Barış Çiçek21
14 Aralık 2011 Çarşamba 21:16:51
Dağıldım resmen çok sevdiğim bir şairin acısını kalbimin en derinliklerinde yaşıyorum

Başımız sağ olsun...Mekanı cennet olsun!
Arzu Altınçiçek
14 Aralık 2011 Çarşamba 21:29:08
bir anne daha melek oldu cennete ve bir evladın daha gözlerinde söndü yıldızlar, tüm dünya karartıda ve buruk bir loşlukta kalacak sonrası.

Sabır diliyorum nar-ı çiçek annesiz yanımla, anneciğin annelerimizle şimdi. Geçecek diyemem bu acı, alışamıyor da insan ve önemli bildiğin her şey kaybediyor önemini. Sevimsiz gelecek ama hoş geldin tepetaklak dünyamıza... inan böyle geçiyor annesiz zaman.

Işığı, rahmeti bol olsun.

Sabır şiir dostu...

Duamla.
Tülay Lal
14 Aralık 2011 Çarşamba 22:12:41

Allah mekanı Cennet eylesin

İnşAllah

Kabrine nur ışıkları dolsun

Amin

İnna Lillahi ve İnna ileyhi raciun

perimasalı
14 Aralık 2011 Çarşamba 22:18:00
mekanı cennet olsun..:((
sahaf
15 Aralık 2011 Perşembe 00:04:29

Ne desek teselli değildir bilirim o acıyı
Sabırlar diliyorum
Allah rahmet eyleye
METİN ARAS
15 Aralık 2011 Perşembe 00:39:55
AH NAİF YÜREK Lİ KALİMERA,,,HERKES HİSSEDER YÜREK TE AMMA AŞİRLER DAHA DERİN DAHA YAKICI HİSSEDERLER SEVİNÇLERİDE ACILARIDA ,,NE SÖYLENİR BÖYLE BİR ACININ ÜZERİNE EMREM YUNUS'''UN ^^^^GÖK EKİNİ BİÇMEK GİBİ^^^^ DEDİĞİ GİBİDİR ,,, GENÇ ÖLÜMÜ..HER ÖLÜM VAKİTSİZDİR ASLINDA KUZUM HALA BAKIN ANNE KAYBININ AÇTIGI YARANIZDAN KAN SIZIYOR....VE BUNU OL SBEBLE DAHA İYİ YAKICI HİSSEDİYORSUNUZ..

HAZİN PEYGAMBERİ BİLE AGLATAN BİR ACIDIR GENCECİK EVLADI TOPRAGIN SADIKLIGINA EMANET ETMEK..AMMA ŞU DA RABBİN BİZE BİLİDİRİSİ^^inna lillahi ve inna ileyhi raciun ^^^^
KALANLARINA SABR-I CEMİL DİLİYORUM
Metin Kırıkkaya
15 Aralık 2011 Perşembe 03:47:21
Başınız sağ olsun Allah sabır versin
sami biberoğulları
15 Aralık 2011 Perşembe 10:40:31
Allah Sabr-ı Cemil ihsan eylesin...Rahmetlinin makamını cennet eylesin...
x adamus
15 Aralık 2011 Perşembe 10:46:14
Rahmandan Rahmet diliyorum.Mekanı cennet olsun.
Mehtap Yıldız
15 Aralık 2011 Perşembe 10:51:22
inanılmaz çok üzüldüm. Rabbim mekanını cennet eylesin inş..

bir zaman önce bunun üzerine hasbihal etmiştik sevgili Nar ile..çok üzgünüm gerçekten...
yine gördük ki
çok uzun yaşadığımızı sandığımız bu hayat aslında yalnızca bir saniyelik bir rüyadan ibaret...
canım Narım ,nazenin güzel çiçeğim, yanında olmayı ne çok isterdim şu an da..

ama bilki kalben seninleyim bitanesi...

Rabbim yardımcın olsun inş...dua ile..
BANU ULUDAĞ
15 Aralık 2011 Perşembe 11:45:11

Sevgili Nar-ı Çiçeğimize sabırlar, sevgili anneciğine Allah'tan rahmet diliyorum.

Yazmasıda zor,insan tanısın tanımasın bir anne vefatını duyunca çok üzülüyor. Ki sevgili Nar- ı çiçeğimizin acısını, içindeki yangını ancak kendisi ve bu acıyı daha önce yaşamışlar bilebilir.

Yüce dinimiz ne güzel demiş: Cennet annelerin ayağı altındadır.
Allah evlatlarına uzun ömürler versin.

Hazal Karadağ
15 Aralık 2011 Perşembe 14:02:37
Çok üzüldüm...

Bu acıyı gölgeleyecek başka acı vermesin Rabbim...

Sabırlar diliyorum Nar-ı çiçeğe
Allah mekanını cennet etsin Anneciğinin...
lacivertiğnedenlik
15 Aralık 2011 Perşembe 14:08:10
ah annem

büyük sabır diliyorum ,acısını paylaşıyorum,rahmetle dualarımız anneye olsun
İrfan Aydın
15 Aralık 2011 Perşembe 16:52:14
Cennet mekan olsunlar..
ordan geldik oraya gideceğiz..

hepimize sevgili ve onurlu gitmek nasip olsun

hayırlar dilerim
başımız sağ olsun
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
15 Aralık 2011 Perşembe 20:15:51
duyuru için teşekkürler güzel yürekli Kali'm..

sevgili Nar-ı Çiçek

bil ki canımız kanımız kanatsız meleklerimiz her zaman kalbimizde bize hayat vermeye devam ederler

rabbim sabır afiyet versin anneciğine ve ebedi aleme göç eden tüm yakınlarımıza Allah rahmet eylesin kabirleri pürnur mekanları cennet olsun.. el fatiha.. amin..

Bismillahirrahmanirrahim
Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Anlamı:
Hamd, âlemlerin Rabbi, merhametli olan, merhamet eden ve Din Günü'nün sahibi olan Allah'a mahsustur. (Allahım!) Ancak sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola, nimete erdirdiğin kimselerin, gazaba uğramayanların, sapmayanların yoluna eriştir.

http://www.dailymotion.com/video/xabbq4_fatiha-suresi-okuyan-yasser-al-fail_lifestyle#rel-page-6

Saadet Ün
15 Aralık 2011 Perşembe 20:23:24
Rabbim gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Başsağlığı ve sabır dileklerimle...
f.liz
16 Aralık 2011 Cuma 15:04:24

sevgili annesine Allah'tan gani gani rahmet ve mağfiret diliyorum , ötelerden hangi güzellikleri arzuluyor idiyse inşallah onlar için bir kavuşma olmuştur...

ve sevgili nar-ı çiçek kardeşimize sabır diliyorum ,zor biliyorum bütün kelimeler ve sözler suskun şimdi ne desem boş...

ama her anne nidasında sesini duyacağı ve yanında olacağı temenni ve duasındayım..

N_Erol
18 Aralık 2011 Pazar 21:37:07
Acını paylaşıyorum çiçeğim, yüreğim yüreğinde.
Annen kadar olmasa da, sevgim annenin şefkati kadar sıcaktır sana.

Sana Allahtan sabır diliyorum... Annenin mekanı cennet, Allahın rahmeti üstüne olsun.
Acını hissediyorum canım :(
Çok üzüldüm ! Başın sağ olsun çiçeğim... Sevgilerimle
Yahya İncik
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:27:20
Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.Dua ile..
tacettin yıldırım
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:27:38
rabbim geride kalanlarına sağlıklı ömürler versin....mekanı cennet ola....narı çiçek kardeşimin acılarını yürekten paylaşıyorum seninde ahdı vefanı tebrik ederim hemşerim saygılar
_cânâ_
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:27:38

Analarımız ömrümüzün yarısı

Allah rahmet etsin mekanı Cennet olsun.

Şaban Aktaş (Homerotik)
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:30:33
Başınız sağolsun, acılarınız paylaşırım.
MEZARKABUL55
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:32:22

Sevgili annemize Rahman'dan rahmet diliyor arkadaşımıza ve tüm yakınlarına sabır diliyorum.
gülkurusu
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:34:10
Allah rahmet eylesin ...

Yakınlarına da sabır ve metanet versin inşallah ... :(
Necla Kezban Turan
14 Aralık 2011 Çarşamba 20:35:37
Allah rahmet eylesin arkadaşım,
mekanı cennet olsun...
Cömert Yılmaz
14 Aralık 2011 Çarşamba 21:10:04

Allah rahmet eylesin/mekanı cennet olsun
Nar-ı Çiçek hanıma ve yakınlara sabır diliyorum...

selin yıldız
14 Aralık 2011 Çarşamba 21:15:54

Allah rahmet eylesin. Sabır diliyorum.
Yorum Yaz
/ 7 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.